bugün

bizzat kuran ayetlerini uygulayan ışid'in yaptıklarıyla çöken yalan.
Her din için geçerli olan bazı noktalar vardır. Ve her din bir öncekinin güncellemesi niteliği taşıdığından ortak olarak hiçbirinde barış teması global barış olarak işlenmez.
Senden olan candır gerisi heyecan. Kafirle dostluk kurma diyen sadece kur-an değildir.
Islam baris dinidir. Islam hosgoru ve kardeslik dinidir. Islam islama bile dusmanlik yapanlari affedip onlara hos goru ile yaklasma dinidir. Islam bir din, bir yasam bicimi ve Allahin kullarina sundugu son sanstir. Eger islam kasar dunya uzerinde inananlarinin katledildihi ve ya katledilmek ici yurlu turlu oyunlarin oyandigi baska bir din var ise bunu konusalim. Tarih boyunca bakalim islama ve onu tam anlamiya yasamaya calisanlarin basina gelen savaslara ve soy kirimlara. Islami hos goru dini olmaktan cikarmak ve onu bir teror dini gibi gostermeye calisan yahudi ve hiristiyan bozuntusu yerli ve yabanci horozbina baliklarini yemlendikleri sularda cikarmak lazim. Ihanet her yerden etrafimizi sarmisken biz yine de hosgorulu yaklasiyoruz ve dusuncelerine saygi cercevesinde cevap vetmeyi kamuoyu adina bir gorev biliyoruz.
Akbabalarin dariye cizmeleri devam ediyor.
Sizin gibi yobazlarin ekşı Sözlükte olmanız gerekmiyormu her Müslümanım diyeni müslüman mi sayıyorsunuz mesela ışid gibi birini öldüren kafirde olsa müslüman olamaz terörist ler dışında onlar tehdit teşkil eder ve savunma amaçlı öldürülür.
(bkz: yav he he)
kendini bilmezler konusmus yine..ulan arapcada ki anlami zaten baris demek neyi inkar ediyosun. Islam, düşünce hürriyetini savunur.. unutma bizim peygamberimiz onunden gecen yahudi cezanesinde ayaga kalkmistir... dinimi yasiyorum ve dinimi biliyorum denenler aslinda hicbirsey bilmiyorlar... bakiniz ornekleri uzaga gitmeyin
Yalan falan degil ayette bildirilen, anlatilmak istenen bu.. insanoglu yani biz bunu inkar ediyoruz.. kendinde ara sucu, toplumda ara.. uzakta degil
Islam zararsizlara,masumlara sevgi dinidir ama unutmayin ki islam zalimede kilic olan bir dindir.
yalandır tabi, bunu diyen bir arkadaşım evden çıktı ve kendisine ulaşamıyoruz. acil yardım. yaa.

ayrıca islam çok katı bir dindir tatlı su müslümanlarına bakmayın siz. onlar namaz kılmaz müslümanım der ama islamda farzlar bir rica değil emirdir ve şeriat ülkesi olsa götüne cop sokarlar sonra benim kalbim temiz dersiniz.
Aşırı barışçıl olmasından dolayı muhtelef olan yalan. *
Şu islamla ugrasanlar topluca eceliyle ölseler barış dini aslında.
Göreceli bir düşüncedir. Din kavramını insan şekillendir ve kusursuz olan dindir, o dine mensup insanlar değil.
islam barış dinidir. Her ne kadar tam anlamıyla yaşayamıyor olsakta kimse bu gerçeği inkar edemez. Hristiyanlar islam dinine geçtiği anda bütün günahları affolur. Her doğan çocuk Müslüman olarak doğar fakat sonradan aileleri değiştirir. islamda zekat vardır ki bu malını paylaşmak içindir toplumda herkesin eşit olması içindir, kurban kesmek vardır açları doyurmak için. Bunca şeyi görüpte hala inkar edenlerin de kendi tercihidir kimse zorla Müslüman ol demez kimseye fakat inadına karşı çıkıp herkesin gözüne soka soka islamiyeti kötülemeye kalkarsan elbetteki savaş açarlar. Dini vatanı için ölenler şehit sayılıyor yani savaşmayan ülke var mı? Her ülke de Müslüman olmadığına göre savaş denen şey hayatın bir gerçeği ve dine göre değerlendirmemek lazım.
parantez açmayı unutmuşlar.
islam ganimet dinidir, yağmalaması lazım.
cihad adı altında savaşarak yayılan dinin, baskıyla inandırmaya çalışması. inanmayanları öldürmesi, kadınları cariye, erkekleri köle yapan bir din.
peki ya barış ? barış nerede kaldı. sözde kaldı. diğer tüm dinler gibi.
islam barış dini falan değildir. eğer islam barış dini olsaydı muhammed mekkede tebliğle bunu yayardı ama kimse onu tınmayınca hırs yaptı medineye gidip adam toplayarak kan döke döke bu dini yaydı. isteyen kurana bakabilir bütün cihat ayetleri zaten o zaman geliyor ve mekkedeki senin dinin bana benim dinim bana hümanist kafasını onlar yıkıyor. nerde bulursanız öldürüne kadar gidiyor durum.
saçmalıklarına inanmadı diye herkesden nefret eden, yağmacı, köle alıp satan muhammedin yaydığı şey mi barış dini olacak? insanlar kuran okudukça daha da kendinden geçtiğini anlamıyor
Bakara 216
Savaş, hoşunuza gitmediği hâlde, size farz kılındı. Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz.
Enfal 39
Baskı ve şiddet kalmayıncaya ve din tamamen Allah’ın oluncaya kadar onlarla savaşın. Eğer (küfürden) vazgeçerlerse, şüphesiz ki Allah onların yaptıklarını hakkıyla görendir.

Görüldüğü gibi islam savaştır şiddettir köleciliktir.
Ayet cımbızlamanın modası geçmedi mi ?
islam barış dini değilse niye hz. muhammed s. a. v mekkeyi fethederken niye teslim olanlara saldırmadı veyahut niye esirlere kötü bir şey yaptırmadı veya yapmadı. şimdiki olanları boşver onlar peygamberin sözlerini unutmuşlardır.
görsel
Edit: yahu yalan mı? Tövbe tövbe.
islamı bilenlerin bildiği gerçek .

bilmeyen nerden bilsin .
Adam ayet yazmış müslümlerde eksiliyor.