bugün

reklam yapıp yazar çekmek için Seçtikleri mecra Uludağ Sözlük'tür. Evet Evet, Uludağ sözlük. yarısı ergen(ergen derken küçümseme değil, bildiğin 14-19 yaş aralığında olan) olan, Sözlük formatı ile uzaktan yakından alakası olmayan, mizah zekasından yoksun, 75 iq seviyeli sosyal medya veletlerinin cirit attığı Uludağ sözlük!

Ulan sormazlar mı adama, senin bünyene katmak için 40 takla attığın, çekmeye çalıştığın kitle bu haldeyse sen ne haldesindir diye!?
tutmayacak sözlük bence.
Tutmamasının nedeni seks erkeklerin olmamasından kaynaklanacak sözlüktür. Koyun oraya birkaç tane seks erkek patlar gider. Hahah
5 dakika baktık, burdaki nicklerin aynısı orda da var. Zall i aldatıyor musunuz lan. Tek tek ifşa ederim hepinizi.
Eğlenceli olmayan ve doğum günümde kurulan sözlüktür.
Şifremi kaybettiğim sözlük. Hali ile e-mail'e şifre yolla dedim. Ulan yollamıyor. Hayatım boyunca tek bir tane mail adresim oldu, onu da doğru yazdım. Doğru yazdım biliyorum çünkü arada mail geliyordu. Ne oldu lan benim hesap?

Kısacası gizli işler dönüyor sözlük.
Herkes bilmese de güzel sözlük. Çok da eğlenceli olduğu söylenemez.
Güzel sözlük ama bir ekşi,inci,uludağ seviyesine gelmesine çok var.
Bok gibin.
Şimdi üye olunursa, patlama yaptığında birinci nesil sözlük yazarı olmanızı sağlayacak sözlük. bundan on yıl sonra hala yazarsanız eğer, türeyecek yeni troll nesillere ışık olunabilir.

denensin derim.
inci ve uludağ seviyesine gelmemesi gereken sözlük.
Ikinci nesilleri gelmiş sözlük, inci ve uludağ sözlük gibi değildir.
$öyle bir yönetime sahiptir: görsel

moderatörleri silme tehditi edebiliyor. vayy... lanet olsun sizin gibi zihniyetlere. onur55 tarafından görevden alınması sözlüğü adına artı olacaktır yoksa bu rezillik olarak kalacaktır.

edit: protest tarafından incelenmeye alınmı$. bekliyorum efendim.
Türkiye'nin en büyük söshahsjxjms.
Şifremi unuttuğumdan dolayı epeydir girmediğim sözlük.
Ayrıca burdaki nickleriyle aynı nickleri alan insanlara anlam veremediğim sözlük.
uludan şutlananlan safların moderatör olduğu sözlükümsü.
kalıtesız sozluk, bırı tarafından kıtap verılıyor dıye guncellenıyor. Hem de yalandan. Uye kapmak ıcın yapılıyor bunlar hep. Sonra sılıyor entrylerı.
bünyesinde çok kaliteli insanları barındıran, çok hızlı gelişmiş olan sözlük.
jackzek adlı bir sığırın bile moderatör olabildiği yer. küfür veya benzeri bir şey yazmasanız bile sizi çaylak yapabilir. heh işte onun ben amına koyim. hadi bakayım buradan gördüğün yazıyla orada çaylak yap beni aslanım.
Yetkili olma vaadiyle kandırılıp yazar çektikten sonra siktir edilen kişileri barındıran sözlük. Ahaha..
ne gerek vardı dedirten oluşum. Ölü doğmuş bebek.
tutmaz diye baştan dediydim ama sakalımız yokki dinlenek.
ilk kaybını yaşamış sözlüktür. ironik hatun mahlaslı değerli yazar gün itibariyle vefat etmiş ve dostlarını üzmüştür. allah rahmet eylesin.
hayatı boyunca hiçbir şey başaramayıp, bir anda moderatör olunca götü kalkan moderatöre sahip olan sözlüktür.

bunun dışında okuması gayet keyifli.

edit : su perisi ne tatlı bir insan lan.
burda yazarlık yapacağıma incide yaparım daha iyidir.