1. ?.
  pek manalı inceden geçiren pankarttır.
  7 -4 ... aagresifbayan
 2. ?.
  beşiktaş trübünlerinin actıgı süpersonik pankart, tek amacı gündeme gelmek olan bir taraftardan beklenebilecek zeka seviyesine sahiptir.

  diyarbakırspor maclarında türkiyede ki bütün stadlarda buna besiktas statı da taraftarı da dahil söylenilen tezahurat. (bkz: pkk dışarı)

  evet evet çok zeki bu adamlar. ayrıca komik. seviyoruz.
  8 -5 ... damdaki deli
 3. ?.
  Sadece popüler olabilme ve gündeme gelebilme adına çabalayan beşiktaş taraftarının yine kendilerini komik duruma düşürmesi durumudur. Zamanında hayim revivo için "kahrolsun israil revivo dışarı" sloganları atan grup şimdi bu pankartı açarak kendisini komik duruma düşürmüştür.

  buyrun beşiktaş taraftarının düştüğü süper sonik çelişkiye bakın;

  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=34922

  (bkz: Unutkan Çarşıya Alzheimer Hapı Kampanyası)
  15 -11 ... i belong to che
 4. ?.
  (bkz: ucuz populizm)
  4 -2 ... indoor rain
 5. ?.
  birkaç yıl önce bjk-fb maçında revivo sahaya çıkınca "kahrolsun israil" diye bağıran taraftarın kendi çapında galatasaray'a laf sokma çabası. *
  9 -5 ... chilavert
 6. ?.
  toplumsal olaylara her zaman duyarlı olan çarşımızın etkiye tepkisidir.farkımızı her platformda gösterdiğimizden illaki rahatsız olanlar olacaktır.
  6 -8 ... apice a rassi
 7. ?.
  hepimiz eto'oyuz diyen , tribün lideri ermeni olan , kısaca ırkçılığın her türlüsüne karşı olan Beşiktaş taraftarının açtığı süper pankart . Doğru söze ne denir .
  6 -6 ... pesimistyla
 8. ?.
  ırkçı bir topluluğun galatasaray camiasına ıftırasıdır.
  4 -3 ... coskun373
 9. ?.
  ırkçılık yapan cimbomluların enteresan bir şekilde "tu kaka" dedikleri pankart.. ırkçılığı mı savunuyorsun? o zaman yardır yardırabildiğin kadar..

  ırkçılığa karşı olan cimbomluların içlerindeki bu tür insanları temizlesi ile asil bir davranışta bulunmaları gerektiğini anlatmak isteyen de bir pankart..

  ayrıca, 200-300 kişilik bir topluluğun yaptığını galatasaray camiasına maletmenin yanlış olduğunu düşünenler, münferit bir bıçaklama sonucu gelen ölümü "katil çarşı" diye haykırarak duyurmadı mı tüm yurt'ta..

  son olarak bjk taraftarının yaptıklarını "popüler olma ve gündeme gelme" çabası olarak görmek nasıl bir zeka ürünüdür? hangi gündem? hangi popülerlik? komik olmayın! hazmedemiyor musun? o zaman daha iyisini yapmaya çabala! yoksa sus ve takdir et.. bok atma! olmayana değil olanadır tepkimiz..

  (bkz: ibne basın bunu da yazın)
  (bkz: lig tv dışarı)
  6 -7 ... fatal
 10. ?.
  (bkz: Unutkan Çarşıya Alzheimer Hapı Kampanyası)
  -3 ... johan