bugün

öyle oli mi amk.

ios işletim sistemini kullanan telefondur.
En son versiyonunu Kullanan varsa lütfen bilgilendirsin. Android i bırakıp ios a geçmek istiyorum da.
bu telefonun 2020 versiyonu kullanan yazarlar var mı? varsa ulaşabilir mi almayı düşünüyorum fikir edinecektim.
iphone'nun ucuz (iphonelara göre) yollu, son teknoloji işlemciye fakat eskimiş, demode olmuş kasaya sahip telefonu.

internetten bir tane 2020 olanından aldım gelir iki güne eve. deneyimlerimi yazmaya çalışırım.

not: yıllardır iphone kullanırdım geçen sene bir gaza gelerek telefonumu satıp Samsung s10e aldım, almaz olaydım. yok android bana göre değil. şimdi tekrar eve dönme zamanı.
Sırf kamerası için telefon değiştirmeyi düşünüyorum huwai falan var da teknolojiden pek anlamayan biri olarak güvenemiyorum ama ıphoneler de çok pahalı.. ıphone se kamera olarak iyi gibi araştırmalarıma göre.

Kamerası nasıl acep? bilgisi olan yuzırlar aydınlatırsa sevinirim.
https://teknobasin.com/ap...2020-inceleme-2-h970.html

incelemelerime göre iyi bir telefona benziyor. Ancak çok pahalı.
iphone’un en dandik telefonu olmakla birlikte 5400 lira fiyat etiketi var.
2020 sürümü pahalıdır. 2014’te çıkmış şuanda da kullandığım iPhone 6 ile tipi aynı işlemcisi dünyanın en hızlısı olsa da bu tasarıma 5300 tl çok. 1500 daha katılabilirse iPhone 11 alınabildiğinin farkındasınız değil mi?
küçük ekran sevenler için ki 4.7 inç gayet yeterli bence kötü bir fiyatla gelmemiş. perakende tarafında biraz daha ucuza bulunacaktır, a13 bionic zaten en güçlü platform, ortalama üstü bir arka kamera ve en az 3-4 yıl güncelleme desteği. türkiye'de her şeye rağmen çok satılacağını düşünüyorum.
küçük ekran sevenler için ki 4.7 inç gayet yeterli bence kötü bir fiyatla gelmemiş. perakende tarafında biraz daha ucuza bulunacaktır, a13 bionic zaten en güçlü platform, ortalama üstü bir arka kamera ve en az 3-4 yıl güncelleme desteği. türkiye'de her şeye rağmen çok satılacağını düşünüyorum.
ulan koskoca apple'sın insan az buçuk da olsa utanır amk 2020 yılında bu özelliklerde telefon çıkartmaya. iphone 8 kasalarına 2 eklemeyle parsa toplama peşindeler resmen şaka gibi.

5 bin lira ne lan? o kadar iphone meraklısı olsam 11'i alırım bu kadar basit.

keriz silkeleme konusunda gerçekten bir dünya markası lan adamlar. helal olsun.
bildiğimiz, tanıdığımız iphone se 4'' ekranlıydı ve öyle çıkarılmalıydı. fiyatı ne olursa olsun 4.7'' kabul değil, kaybetti. 2016'da çıktığından beri 16 gb hafızalı olanını döndür-düşür-çevir-bak-kırılmış mı kullanırım, kullanmaya da devam edeceğim.
Hem huawei hem iphone kullanıyorum da bundan kime ne.
daha küçük boyut, daha az hafıza, belli uygulamalar, ergonomi. canım telefonum. emektar arkadaşım. daha bugün bir şey olursa ne yaparım diye düşündüm. herhalde hayatımdaki birçok şeye veda ederim.

Yalnız sırf siyah arka plan modu için ios 13'e güncelleme yaptım. Pil ömrü mahvoldu güzelliğimin pilini değiştirmek zorunda kaldım o yüzden güncelleme yapmayın derim.
sattım ve çok üzülüyorum.
özledim seni pembe telefonum.
uzun zamandır kullandığım, daha 4-5 sene benimle birlikte olacak telefon. modern dünyanın 3310'udur bence. diğer iphone'lar kolay bozuluyor.
(bkz: çöp)

(bkz: apple pişmanlıktır)

ayrıca başlığın doğru hali apple iphone se'dir.

iphone marka değil modeldir sayın amınakoduklarım.
Nereden bulabileceğimi merak ettiğim telefondur. Elimdekini satıp bunu almak istiyorum ama yok hiçbir yerde.
iphone Serisinin en iyi telefonlarından 1 tanesi severek kullanmıştım.
750 liraya satıp man unt basıp iphone 7 parası cıkardığım telefondur ne koyduk ama chelseayeee * )
En ergonomik ayfor modellerinden. insan eline cuk oturuyor.
Bugün 32 gb modelini satın aldığım telefon. Daha önce i 4 kullanmıştım eski olmasına rağmen gayet iyiydi ondan sonra lg g3 ile devam ettim. Beni donmalarıyla çıldırtıyordu neyse şuan mutluyum. Klasik olacak ama android pişmanlıktır:)
128gb'lik modeline sahip oldugum telefon. alet akiyor, cok memnun kaldim. ayrica sarji cok dayanikli.
önceden o meshur sarj problemi yapan iphone 6 ya sahip olanlar icin ilac gibi gelen telefon.
Şuan kullandığım telefon. Şarjı çok iyi gidiyor 6-8 saat arası ekran görüntüsü veriyor.Hız olarak 6s ile aynı islemciyi kullandığından piyasadaki iphone 7den sonraki en hızlı telefon, kamera olarak arka kamera iyi ışık alan ortamlarda yeterince iyi ön kamerada 1,2mp olmasına rağmen iyi denebilir ama yinede ön kameradan çok şey beklemeyin. Kısaca ekranın 4 inch olması sizin için problem değilse kürek gibi telefon taşımak istemiyorsanız mükemmel seçim yalnız 64 gb olanını almaya çalışın.
5s ile beraber en beğendiğim iphonedur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar