bugün

entry'ler (150)

bugün cinconların pek konuşmaması

avrupa rekortmeni besiktas'a saygi duydugumuz icin olabilir.

8-0 rekorunu biri kirarsa o da bjk olur.

mezhepler

mezhep baslarini bizzat tanimadigimiz icin, neye güvenerek takip ettigmizi anlamadigim kategorilesme.

referans olarak mümkünse sadece kurani degerlendirmek bana daha mantikli geliyor.

ıssız bir ormanda açken ölü domuzla karşılaşmak

madem domuzla siniliyoruz bu baslikta, neden ölü domuz?

şeyma subaşı

su an ne yaptigini bilmek isteyen instagram'dan kendisini takip edebilir. sürekli hikaye yolluyor.

tanim: nafaka hunter.

super mario odyssey

begenmedigim oyun. luigi, yoshi falan yok. zevk vermedi bana. bana ne ucan sapkadan? bok gibi konsept.

galatasaray sözlük

su an giris yapilamayan sözlük. baskalarinda oluyor mu bilmiyorum ama almanyadan olmuyor.

bilgisi olan varsa ve benimle paylassa sevinirim.

http://www.rerererarara.net

esra ceyda kardeşler vs nihal bahar kardeşler

(bkz: orospu vs kaltak)

iphone se

128gb'lik modeline sahip oldugum telefon. alet akiyor, cok memnun kaldim. ayrica sarji cok dayanikli.
önceden o meshur sarj problemi yapan iphone 6 ya sahip olanlar icin ilac gibi gelen telefon.

bugatti veyron

masajli koltuklarindan malesef sikayetci oldugum araba modeli. masaji yaparken sol kalcamda hafif gidiklama yaptigi icin bu arabayi malesef hurdaciya göndermeye karar verdim. ne yapalim artik olur böyle seyler.

ferrari f430

ne olur ne olmaz yazligimda yedek olarak biraktigim araba modeli. direksiyonu cevirirken biraz agir olmasi canimi sıkmıyor degil. ama hayat iste, tüm zorluklariyla yasamamiz gerekiyor, bazen kacis yok.

solcular gereksiz midir

bir solcu olarak en önemli argümanlarimla bu sacma soruyu etkisiz hale getirecegim:

yobaz yobaz comar comar comar yobaz yobaz comar comar comar :((((

lamborghini aventador

kasim 2016 modelini aldim. bagajima birisi motor yerlestirmis. motoru cikarmak istedik ve basardik, baktik birden araba calismamaya basladi. biz bagajda ugrasirken, önden biri bu arabanin has motorunu calmis, cünkü ön kapagin altinda büyük bir bosluk vardi.

hayat sürprizlerle dolu.

hayattan soğuma nedenleri

sabahlari hava sogukken önceden otomatik isitmayi actigim lamborghinime binerken yasadigim hafif bas dönmesidir. ne yazik ki bir türlü dogru sicaklik ayarini tutturamadim su meretin.
hayat bazen gercekten cok sıkıcı zorluklarla bizi daraltabiliyor.

yazarların saç göz ve ten renkleri renkleri

saç : yesil
göz: eflatun
ten: eflatun

solcular adam mıdır

çomar ve yobazlar tarafindan sorulan soru, eyy çomar yobaz yobaz yobaz çomar çomar çomar yobaz, kusura bakmayin baska argümanlarim yok.

karadenizliler türk müdür

türküz usagim.

sünnet olduktan sonra etek giymek

(bkz: köcekmisiniz oglum siz)

25 mart 2017 idam referandumu

eger cagdas bir ülkeysek "idama evet" oyu vermemiz gerekir. bunca hayatta kalmayi hak etmeyen varliklar varken mecburuz. en basta orospu cocuklarin önde gideni apo öcalan.

iphone alacaklara tavsiyeler

asla ve asla iphone aldiginizda piyasaya ciktigi ios versiyonundan yukari cikmayin.

yani iphone 7 niz varsa ios 10'dan ios 11 e cikmayin.

ben iphone 5 sahibiydim. ios 6 ile cikmisti piyasaya. cok saglam calisiyordu, upgrade yaptiktan sonra sicislar baslamisti.

iphone 6 da ayni hatayi yapmistim. ios 8 ile cikan bu süper hizli telefon ios 9 ve 10'a upgrade yaptiktan sonra agir sicmaya basladi.

bunlar apple tarafindan bilerek yapiliyor "telefonum yavasladi aaa yeni iphone'u almaliyim" diyesiniz diye yapiyorlar.

amk trol

(bkz: gül gül öldük)

ulan nereden akliniza geliyor bu kreatif espiriler :(