bugün

zengindir. fakir hiç değildir!
geçenlerde iphone 5s alarak dahil olduğum grup. uzay mekiği gibi samsung note 5 mi alacaktım ? kafam kadar aq.
belki de sadece telefon özelliklerine ihtiyaç duymayan insandır. belki surekli ottan boktan yerlere gidiyordur, hayatla baglantısını saglayan, sıkılmamasında en buyuk paya sahip olan cihaz olacaktır? adam hem portatif dvd playerını hem mp3 playerını hem cep telefonunu hem bilgisayarını ayrı ayrı yanında taşımak istemiyordur, belki? O yuzden telefondan 90 kat fazla özelligi olan bir aleti bunlara ihtiyacı olan biri olarak almıştır? Belki Allah'ın unuttugu yerlerde gps ile yolunu daha rahat buluyordur? Mecbur mu bu adam iki tane gerizekalı lafını sözünü bilmeden yok teknolojinin esiri yok tuketim toplumunun çocugu yok kro diye (kendisi alsa aslında ne amaçla alacagını gösterircesine) konuşacak (gerçi buna konuşmak degil ötmek denir) diye işine yarayacak ve kendi piyasasının şartlarında fiyatı da abartı olmayan bir aleti almamaya? Adam kendi parasını kazanıyorsa helalinden, kazandıgı para da rahat rahat almasına imkan tanıyorsa, konuşan/yazan herkimseye sorarlar sen kimsin ki genelleme yaparsın da yargıda bulunursun bre densiz diye.
canı sıkıldığında yahu bi radyo açayım en iyisi diyecek ama bunu yapamadıgında hay bunu alan beynımı zkeyymm diyecek insandır.
hayatında değil iphone almak, iphone görse "aaa o ne öyle", diyecek adamların çekemedikleri ve bunu değişik yollar ile belli ettikleri, o hızlı işlemcisi, dokunmatiğindeki hassasiyeti bilen ve telefonu alan insandır.

kullanmayan bilemez yegenler, geri durun az bakalım burası bizim başlığımız..
para var huzur var denilesi insan.
londradan gelirken sözleşmesini yaptığım 18 pound fiyatla alıp türkiyeye sıvışıp sim kilidini kıdırtıktan sonra çatır çutur kullandığım cihazdır.
kendilerinin teknolojiyi değil, teknolojinin kendilerini takip ettikleri tiplerdir.
kıskandım şimdi, de$meyin lan yaramı!
Hakkında zengin değildir demeyene itibar edilmelidir.
insanların IOS veya android almalarındaki sebepleri vardır. en iyisi IOS diye tribe giren insan enayidir kabul fakat belli başlı sebeplerle mesela stabil çalışması kaliteli bir ürün olması ve şık görünümü ile insan iphone alır. günlük kullanımı sadedir seni üzmez. fakat teknoloji ile içli dışlı bir insan kendini iphone'da kısıtlı hisseder sıkıntı basar. android o kişiye özgürlüğünü verir uğraşır inceler oynar durur bozana kadar. tabi bunlar sadece sebeplerinden biri.

başa dönelim. "en iyisi iphone" kafasıyla iphone'a 3 asgari ücret yatıran adamı idam etmek lazım.
Teknolojinin nimelerinden faydalanan insandır. Candır.. *
artizdir.
pc si olmayıp i phone u olanlar var. bi havalar bi havalar.

ulan benim laptop ile o aynı para. benimki daha çok iş görüyor neyin havası bu lan.
iki senedir iphone kullanıyorum, instagram'dır, magicsleep'tir, doodlejump'tır, bugspray'dır. harika bir icattır kendisi, verdiğim para helal olsundur.
taşınabilir elektrik prizi edinmesi gereken insan. ne yapın edin bulun onu gerekirse icat edin.*
(bkz: ergen)