bugün

Korkulması gereken durumdur.
baba parası yiyici diyoruz biz kendilerine.
iphone çakması marka telefon kullanan liselidir.
babası zengındır o da yıyordur.
(bkz: made in china)
(bkz: Made in Bangkok)
biraz şımarık liseli olabilir. önce iphone 3gs aldırmıştır ailesine. sonra 4 çıkmıştır ve 3gs i sattırıp 4 almıştır. 4s çıkınca da 4 ü satıp 4s aldırmıştır ailesine. tek evlat olmak bazen böyle piçlikler yaptırmayı gerektiriyor işte. bu liseli, komşumuzdur.

not: benden tek fazlası, 5 yerine 8 mp kamera a4 yerine a5 işlemci ve siri. tabi siri yi kullanacak ingilizce de onda yok bende var ama siri benim alette yok mk.
şımarık olmakla alakası yoktur. babasının maddi durumu iyidir, o da derslerde belirli bir başarıyla babasını ikna edip aldırmıştır. sizin o dönemde sümükleriniz akıp güzel hatunlara abazanca baktığınız için, şımarık gibi geliyor. hayır efendim değil, kimse kusura bakmasın. belki şımarık dediğiniz adam, orta halli berberde telefonunu açarken 60 yaşındaki daha alt model telefon kullanan insanlara ayıp olur diye utanıyordur. sözde hepiniz önyargıyı sevmiyorsunuz değil mi? geçiniz bu işleri.
175tl'ye çakma almış da olabilir.. her şey olabilir aslında.. neden ? çünkü o bir liseli..
özel okula gidiyordur şerefsiz.
özel okulda eğitim gören. Lise yıllarında iphone kullanan 18 yaşına gelir gelmez güzel bir araba sahibi olan insandır. öyle milletin anasına bacısına laf atan her gördüğü kızın kase kısmını kesen etrafta boş boş gezinen sonrada zengin piçleri ölsün ben herşeyin en iyisini hakediyorum diyen insandan kat kat daha değerlidir. en azından babası faydalı bir bireymiş ki karşılığını almış. Kimseninde o insanın cep telefonuna, arabasına, parasına laf etme hakkı yoktur sonuçta babasının malıdır.
hiphone olma olasılığı yüksektir. neden olsa çin pazarı bilemeyiz.
1 hafta öncesine kadar yaşadığım durumdur. Şükürler olsun liseyi de bitirdik de, liseli olmaktan kurtulduk. Özel okula da gitmiyorum, Telefonumu da yurtdışından ucuza geldiği için aldım.