bugün

gidipte gelmeyen...
erkeğin giymesinin eşcinsellik göstergesi olduğu düşünülen kumaş çeşidi.
aynı zamanda benimde ilk görüşte aşık olduğum kızın ismidir.2 yıl oldu onu göremeyeli, aramadık yer koymamama rağmen gene de bulamayışımın değilde onu tanıdıktan sonraki 5 ay sürecinde ona açılamamam beni kahretmiştir.

(bkz: dertliyim sözlük çarem ol)
en sevdiğim kız ismi. ne güzel değil mi? nickimin jpeg olmasını sağlayan nadide bir isim.

(bkz: megaloman yazarlar)
çok güzel bir kız ismi. duruluğu, saflığı ve temizliği anlatır adeta.
(bkz: oh mis)
yazı yazarken ve benzeri durumlarda, genellikle uydurulan bir isimdir. *
(bkz: ipek soroğlu)
(bkz: bi yerden tanıyorum ama)
sagopa'nın "ipek tenin derime batsın" sözünü hatırlatan sıfat.
yengenizin ismidir.
neredeyse efsaneye varan bir güzelliğe sahip olan ka'nın son ilişkiye girdiği kadın. bir aralar muhtar'la evliydi, lacivert'în metresiydi, çocuğu olamıyor bundan dolayı hep eksiklik hissetmiş. turgut bey'in iki kızından bir tanesi. kar romanı'nın kahramanı.

(bkz: ka kar kars)
aklıma uzun saç, beyaz ten, mavi göz, saf duru bir güzellik ve sürekli gülümseyen hatunları getiren hoş isim.
genelde hep güzel kızların sahip olduğu isim. bir diğer örneği için (bkz: begüm)
canlı hayvanı kaynar suya atarak öldürüp kılıfını alarak üretilen iplikçik.

kürkten ne farkı var bunun? şu an boynumdaki kravat ipekmiş de oradan aklıma geldi. bir daha alırsam adam değilim.

böcek olunca farklı mı etkiliyor vicdanı? illa kanlı canlı etli butlu hayvan olacak öyle mi?
vay hımısını kıyim.

kesinlikle tutar yanını bulamadım ben. varsa söyleyin, bilelim.
(bkz: ipek böceği)
(bkz: serisin)
(bkz: ipekli kumaş)
eski sevgilimin arkadaşı.
ismi ipek olan kızda böyle garip bir tatlılık oluyor... güzel desen bir miranda kerr değiller ama garip bir çekicilik, adı konamaz bir tatlılık...

edit: eksileyen arkadaş senin sorunun nedir adamım?
sol framede adını görünce; lisede elimi bacaklarının arasında gezdirdiğim kızı hatırlatandır.

ergenlik işte.
kerhane'de bana şefkat gösteren abla'nın adı. genelde çok sevişgen olurlar.
bir zamanlar ilk okul kitaplarında ali ve ayşe ile oynayan kızımızdır, geçenlerde bizim çocuklar görmüş, zengin birisi ile evlenmiş artık ip atlamıyormuş, birde kızı olmuş...
ilkokul birinci sınıfta tek suçunun yanıma oturmak olmasına rağmen, 'niye ağlıyorsun?biz kocaman olduk bak benim de annem gitti.' gibisinden bir şeyler zırvalamasıyla birlikte yüzüne bakma zahmetinde bile bulunmadan dirseğimle sağlam bir tane geçirdiğim sıra arkadaşım*, o günden sonra da bir türlü ısınamadığım kız ismi.
şu sıralar fazlaca yaygın olan iyi, hoş, güzel, duru anlamına da gelen isim/ad.
benim adımda ipek ama çok yaygın. 10 kişiden birinin ismi.
Ipek adinda bir kiz biliyorum. ilk goruste nefret ettigim kisilerden. buradan ipege sesleniyorum, bucuruk, arkandan sebepsiz yere cok kufur ettim sevemedigimi sevemiyorum kusura bakma.
ucuz bir şampuan markası.