bugün

insanın başına gelmeyince çok saçma görünen bir şey, fakat kendi başına geldiği zaman da iyi mi kötü mü oldu denilen soru
ben senin klavye delikanlılığına aşık oldum, smileylerine vuruldum. kim olduğunu bilmiyorum ama bana salladığın yalanlarda kendimi buldum. camdan cama ahhh aşık oldum birden sana.
Zihinlerin uyuştuğu, dillerin serzenişte aşamasıyla meydana gelebilecek bir durum. Zaman içerisinde olur.
Netice itibariyle internet'ten de olsa aşık olabilecekseniz ve onu öğrenebilecekseniz; önerimdir, bağlanmayın.
(bkz: yok öyle bir şey)
sadece aşık olmak isteyip bir siluete aşık olduğunu sanmaktır. neye aşık oluyorsun kime aşık oluyorsun bilmeden... görüntü de yalan, ses de yalan, sözler de yalan olabilir zira.
internette tanışıp evliliğe kadar giden yola başlamaktır. kendimden biliyorum.
pek ala mümkündür. ilk önce yazışılır. sonra webcam açılır. tipler beğenilirse buluşulur, sonra çıkılır, evliliğe kadar yolu vardır.
birde bunun tek taraflı olanları vardır, bünyelere derin acılar çektirebilir.
oluru vardır.

görmüyorsun. fiziki görünüşünü felan geç, kütleleriniz aynı yerde değil işte. öyle olunca da, hayal ediyorsun. hayal ettikçe mutlu oluyorsun. mutlu oldukça bunun mümessiline sevgi duyuyorsun. sevgi duydukça zamanla bağlanıyor, alışıyorsun. aşk da tutkunun hatırı sayılır bir ivme ile süreklilik kazanmış hâli olduğundan, aşık olmuş oluyorsun işte..

ha aşkla maşkla işim olmaz o ayrı konu. aseksüelim ben.
bana göre mantıksızlıktır.
(bkz: ben senin titreşim yollama ihtimalini sevdim)
virüs tehlikesini göze almaktır..
(bkz: sanalı bırakalım gerçeğe dönelim)
mümkündür, internet sadece vesile olmuştur. ama tanışılan site daha önemlidir kanımca, zira güven unsuru çok daha ön planda oluyor bu tür beraberliklerde.
(bkz: ben senin online halini sevdim ehüehü)
olabilitesi vardır sanki...
aptallık örneğidir. abazalığın son noktası denilebilir. aşkı aramakta bir yere kadar.
aşk derken?
(bkz: burası kastı)
(bkz: burası kastı msn ye geçelim mi)
(bkz: sevgilinin msn kastı bize gelsene demesi)
allahın belasını verdiği durumdur.
olabilir ama tanışıp görüşmeden aşık olanlara anlam verilemez..
gayet olasıdır. malum internet sayesinde anlık olarak görsel ve işitsel iletişim mümkün ayrıca pek çok açıdan insnalar daha özgür olup kendilerini daha iyi ifade etme olanağı bulduklarından sağlıklıdır da....
(bkz: sözlükte tanıştığın kıza aşık olmak/#20590949)
aşkın izahı, mantığı, yeri zamanı olmaz. olursa o aşk olmaz.
bunun sokakta karşılaşıp yada herhangi bir yerde tanışıp aşık olmaktan farkı yoktur.aşk her yerde aşktır sonuçta... sonrası size kalmış.
üniversitede tanışıp aşık olmaktan, eylemde tanışıp aşık olmaktan, barda tanışıp aşık olmaktan, sahilde tanışıp aşık olmaktan, yazlıkta tanışıp aşık olmaktan, kütüphanede tanışıp aşık olmaktan, pide kuyruğunda tanışıp aşık olmaktan, iş yerinde tanışıp aşık olmaktan, düğünde tanışıp aşık olmaktan, hastanede tanışıp aşık olmaktan, cenazede tanışıp aşık olmaktan bir farkı olmayan aşk türüdür.

aşk dediğin aptallaşmaktır zaten.

aptala bağlayacaksan mekanın ne önemi var, ha internet ha kerhane.

önünde sonunda duyacağınız laf;

aptal aşık
(bkz: patron oglu) *