bugün

son dakika haberlerini yayınlayan haber sitesidir. ayrıca köşe yazarlarının yazıları çok güzel olan sitedir. habertürk e kafa tutan sitedir. alın size sitesi; http://www.internethaber.com
akp yalakası, galatasaraylı sitedir.

Bunların spor sitesi olan http://www.internetspor.com Emre ile ilgili bir haberde piçe 3 hafta ceza gibi bir manşet kullanınca baya bi küfür yemiş idi...
son zamanlarda, özellikle referandumla ilgili haberlere bakıldığında, akpnin kulu köpeği olmuş haber sitesidir.
yeni şafak, vakit, star, zaman gazetelerinin elektronik ortamda yanlı yayın yapan versiyonu.

(bkz: yandaş medya)
köşe yazarlarının yazılarını haber portalına etkileyici bir başlıkla koyarak insanların haber sanıp tıklamasına sebebiyet veren ve ardından "bakın bizim yazarlarımız tıklanma rekoru kırıyor" diyerek övünen amma velakin son dakika haberlerini öğrenmek için de vazgeçilmezim olan haber sitesi.
adamlar bakmış bu işte iyi para var alternatifini açmayı da ihmal etmemişler; http://www.gazeteoku.com/
Bu site güzel bir haber sitesi idi. idi diyorum, alışkanlıktan takip ediyorum ama artık tadı kaçtı :

* Her tarafı reklam doldu. Tamam bir sitenin hayatını devam ettirmesi için reklam alması lazım ama eşşeğin kullağına suyu kaçırdılar.

* Tek kareyle rezil oldular, şunun güzelleri, bunun kızları, onun gözdeleri gibi saçma sapan erotik foto galeriler siteyi kapladı. Benim amacım frikik resimleri veya erotik resimler görmek olsa gider porno sitede dolaşırım.

* En kötüsü de reklam haber yapmaya başladılar. Nasıl yani derseniz : normal haber gibi okuyorsunuz, sonunda bir firmanın reklamı çıkıyor. Diğer haberlerden tek farkı altında "Advertorial" yazıyor. "Ucuza ev sahibi olma yolları" gibi bir başlıkla sunulan haber bir bankanın mortgage reklamı oluyor gibi.
http://www.facebook.com/internethbr
feysbuk sayfası hacklenmiş.
eskiden gayet doyurucu iken son zamanlarda milliyet.com kadar seviyesiz olmaya başlamış, okuru kandırmaya çalışarak tık sayısını artırmaya gayret eden haber sitesi.
yandaş haber sitesi.
eksik. ultra yandaş haber sitesi.
güncel Önemli Başlıklar