bugün

Ya siz ne yapıyorsunuz?
Allah için.

Aşık bir adam
Sadık bir kadın
Mutlu bir ev
Kun fe yekun
Kocikisinin karikisi
Emrenin meltemi

Hayır ne yaşadınızda boyle şeyler yazıyorsunuz. Nereden eminsiniz o kadar da her paylaşımın altina galiba bana çok aşık yazıyorsunuz. Her gun kusuyorum sizin yüzünüzden. iğrenç ve vıcıksınız.

Git aşkıni iki kişilik yaşa her boku niye hikaye paylaşıyosun.
Biz uyandık biz kahvalti yaptık kocişimin çayı kocişim çorap giyiyo o zaman piknik o zaman düğün bilmem ne

Yeter ulan yeter kendinize gelin.
Takipçilere göre yaşayan zavallılar.
mallığını belirtmenin bir çeşidi.
Ya ulan dur dur! Asıl en tiksindiğim şey bunlar benim, bağırarak küfür ediyorum bu tip hesapları görünce, bu tip hesaplar mütemadiyen bir adet türbanlı or***u ve kıvrık paçalı çakma osmanlı torunu it çiftinin sahte ve vıcık hayatlarını sosyal medyada yayınlaması, reklam alıp para kazanması amacını taşır.

Ya nasıl anlatayım size nefretimi, iki insan düşünün, ikisi de cehaletin mutluluğuyla hayata pamuk şeker gibi bakan salaklar, 1 gram kültürlü olsalar yemin ederim şunu yapmazlar, utanırlar ulan! islamı tamamen prim amaçlı kullanıyorlar, yaşadıkları vıcık hayatın içi tamamen boş, bomboş! ve bunların binlerce takipçisi var, onlara özenen imrenen dualar eden oksijen israfı bir sürü insan var. ya yemin ederim bu hastalıklı insanlarla aynı gezegeni paylaşmaktan utanıyorum, Allah belanızı versin!
#her#bi#şeyim#aşkısı#lovely#day#çünkü#çok#aşığız#çok#mu#çok#seviyoruz#bokunu#mu#çıkardık#ne#abv#bizim.
ayırılması eğlenceli olan çiftlerdir (gerçekten bir yolu var onu da bir ara ayrı başlıkta yazarım).
Gösteriş sadece. Hiçbir şey sosyal medyada görüldüğü gibi değildir.
bi sevişseler rahatlayacaklar ama malesef sevişmedikleri için sürekli fotoğraf çekip beğeni kasmaya çalışıyorlar.