Evlenilecek erkektir.
Başıma bir iş gelmeyecekse benim.
Başıma bir iş gelecekse benim.
kendisi gibi instagram kullanmayan, kültürlü, kitap okumayı seven, hobileri olan bir kadınla evlenmek ister.

ne yazık ki böyle bir kadına denk gelmek ve onunla tanışmak büyük bir şans işi.
hayat damarlarından biri kopmuş erkektir.

kullanmayan erkeklere not : yok lan bir numarası tuvalette zaman geçsin diye kullanıyoruz.

edit : hepinizin mi instagram ceo' susunuz ya. zamanın ötesine çok hızlı gitti çünkü.
o kişi benimdir. Boş ve gereksiz uygulamalar kullanmıyorum.
her gün saçma salak akımları, videoları, espri zannettikleri şeyleri görmeyen ve kafası rahat olan insandır.
Benim kendimi gösteriş ve öz güven patlaması yaşayan insanlar arasında yer almak istemiyişim nedeniyle kullanmıyorum. Bakıyorsun ünlülere öyle bit özenti var ki taklit yeri instagram bence.
Anlatın dinliyorum arkadaşlar.
Evlenecegim erkekte aradıgım kriterlerdendir.
(bkz: ben)
insta sorup duran insanlar yüzünden açtım duruyor ama (bkz: sosyal ilgisiz) bir insan olduğum için doğru düzgün bir paylaşım yok, nolmuş?
Sosyal medya hesabı olmayan erkeğin geçmişte yediği haltların kapsamını sorgulamak lazım. Ya da benim karşılaştığım örnekler hep kötüydü.

Nerede telefonunun sesi kısık, Nerede yea sosyal medya zaman kaybı yea diyen biri gördüysem o adam pisliğin önde gideni çıktı.

Ayık olun kızlarcım.
instagram'da harcanan zamanı kendisine bir şeyler katacak bir aktivite ile dolduruyorsa öpün başınıza koyun. Dünya'ya olan merakı beğeni kasılan manzara fotoğraflarının ötesindedir.
Benim.

Vaktim yok.
Yapmacık geliyor. Belki telefonun kamerası iyi olsa boğaz, vapur, tarihi istanbul eserleri ve kedi fotoları atılabilir. Yoksa gerek yok.
aslında ikisini de kapatmak lazım instagramı da snapchati de.
instagramı zaten aykut elmas ve gordon ramsay için kullanıyorum ama snapchat boş.
hatırladığım iyi oldu snapchati kapatayım.
Efendim hayatım?
instagram kullanmayan da wp, twitter hiçbirini kullanmayabilirsiniz ama bununla övünen sığırlar var ki beni fitil ediyorlar.
Bu kişi benim ve tipimi beğenmiyorum demek neden bu kadar zor geliyor? Siz angut musunuz?
insan denen canlının diğer canlılara güzel görünme çabası ile kendini sergilediği mecralara girmek istemeyen erkektir. sanırım insanlar beğenilmeyi çok seviyorlar. benim şimdilik gözüm yok.
Benim.

Çünkü kullandım ve bu artık kullanmamam için geçerli bir sebep.
Yediği yemeği, içtiği içkiyi, nargilenin dumanini kameraya ufleyisi, geceleri damar hikaye atmaları, arabanın içinde müzik acıp atmaları, wp da konustugunu hikayeye atmaları, yiyistigininin fotoğrafını instagrama atmalarını ve yakında da sıctıgı boku da instagrama atmalarından korktuğum için kullanmıyorum.

Kullanmayan bir güzel insanla da 3 yıldır iyi bir ilişkimiz var.
Yani dm den millete yürümeden de iki insan sevgili olabiliyor arkadaşlar.
Benimdir. Kısıtlı zamanıma ipotek koyan saçma uygulama.. sildim kurtuldum.

Bir de insanı paranoyak yapan bir yönü var, yakında bir akademik çalışma ile ortaya çıkarsa şaşırmayın.
plaketi kimden alıyoruz?
InstagrM kullanmadigim gibi, Ustune bir de facebook da kullanmiyorum.
Alayının amk.
Sosyal medyadan uzak duran erkek kafası rahat kim nerde kime nolmuş takmadığı gibi kendi dalgasında olan birey.