bugün

en yakın arkadaşının sana en ufak tartışmanızda
-sen kimsin lan demesi.
artık naparsan yap.
canım baştan söylemek istiyorum daha sonrası için duygusal bir şey düşünmüyorum hiç sonra üzülmeyelim.

bi anda acıtır. hani bilirsin zaten ama böyle dile getirdiğinde bu şekilde öküzce dile getirdiğinde canın acır. 250 gram et parçasından farkın kalmaz.
Bana cok asik olma cok gencsin ...
beni sevmiyorsan artık sorun yok.
senden nefret ediyorum.
yeni sevgili bulmuş.
arkadaşın biri (çok acımasız davrandığım biri) lokum getirmişti. tabi biz de sevindik "oooh abi ne güzel tatlı yicezzz oh oh oh. niye getirdin ki şimdi" dendiğinde gelen o cevap.
- babamın bugün ölüm yıldönümü...
o lokum boğazıma düğümlendi adeta.
+ Sen daha iyilerini hak ediyorsun.
- Bana bilmediğim bir şey söyle.
'iyi değilim'.
+ iyi akşamlar kurye arkadaş yemekleri getirirken bir camel soft alabilir mi acaba ?
- şirket politikamız gereği bla bla bla
Problemler penis gibidir herkes en büyüğünün kendinde olduğunu düşünür. Çarpıcı, bunaltıcı, köşeye sıkıştırıcı ve de ironik bir sözdür. Bayılırım kendilerine.
iş akdinize son verdik.
düşündüğüm gibi oldu, umduğum gibi değil. *
-kanka.
Sevdiğiniz insanın size "ben birini seviyorum, akşamda onun tişörtünü istedim, ondan bir parça" demesi.
Vallahi dedi abi, Vallahi.
-geçen senin o baktığın kız vardı ya. onu birisiyle gördüm hede hödö yerde

cazırt diye bir ses gelir çocuktan.
"seni sevdiğimi anlamıyorsun. Sana ihtiyacım oluyor ama bunu söyleyemiyorum çünkü anlamıyorsun, hissedemiyorsun, duygusuzsun." aylar oldu, hatırladıkça hala beni mahvedebiliyor.
ben eski ... seviyordum sen o değilsin.( şimdi bile bir tuhaf oldum lan.)
insanların kalbine dokunan duygusal anlamda bir anda dünyası yıkılmış gibi hissettiren sözlerdir.
Örnek vermek gerekirse;
Birinden hoşlanırsın, tüm cesaretini toplarsın ve konuşmak üzere yanına gidersin. içindeki bütün hisleri kekeleyerek heyecanla anlatırsın sonra bir sessizlik olur ve o sözler hoşlandığın kişinin ağzından dökülmeye başlar;
-Haklısın, duygularını anlıyorum ve saygı duyuyorum ama...
kanka şu x (hoşlanılan ama kimseye söylenmeyen kız) in göt taş gibi değil mi?
sen yoktun.
+ bana sırtını döndün!
- *
"bir haber var mı?"

yok da diyemiyosun, bişey de diyemiyosun. garip.
+çok acımasızsın!
- ..............