bugün

yeni bir e-ticaret girişimi. 2 dakikada 70.000 ürüne sahip olan bir e-ticaret sitesi kurabiliyorsunuz. kargo, müşteri hizmetleri, ödeme altyapısı gibi operasyonel işlemleri onlar yapıyor. size sadece sitenizin tanıtımını yapmak kalıyor. merak edenler için
Pazarlama konusunda stratejileri yanlış, kâr oranları düşük, beklentileri yüksek, her gün başında durarak 10krş kazandığınız reklam sitelerinden farksız bir sistem. Öyleki en yüksek komisyonda 2500 liralık elektronik ürün satsanız 40-60 lira arası anca kârınız oluyor. Onun yerine spotçudan 1 tane televizyon alıp komşunuza satın daha az emek ve çok daha fazla kâr kazanırsınız. Ayrıca eleştirilere kapalı, önerilere sonuçsuz bir yapısıda var. E-ticaret sitesi istiyorsanız gidin 500 liraya satın alın 200 liraya xml ekletin daha iyi. Kimse için bu kadar uğraşmayın.
doğru kişilere doğru malın pazarlanmasının ardından para getirecek proje.
Öncelikle incirle tanışma fırsatını yakalamış olmaktan ve girişimcisi olmaktan dolayı çok mutluyum. Tüm dünyada kanıtlanmış bir pazarlama modeliyle tek kuruş reklam harcaması yapmadan kazançlar edilecek bir model olduğunu düşünüyorum. Biz girişimcilerin ilk başta hedefi az da olsa bir ek gelir elde etmek ve giderek bunu tabii ki de artırmak. Ticarette önemli olan elde edilen karın sürdürülebilir olmasıdır, spotçudan bir şey alıp bunu karlı bir şekilde satmanın sürdürülebilir ve artırılabilir bir kar olmadığı düşüncesindeyim. Türkiye’de e-ticaret toplam perakende içerisinde %1,3 gibi ufak bir orana sahip yani 500 TL ye site satın alıp 200 TL ye xml eklemekle olacak bir iş değil çok ciddi bir operasyon gerektiriyor. Ben de daha önce sıfırdan e-ticaret yapmayı denedim ama çok büyük sermayem olmadığı için her yıl kurulan 100 e-ticaret şirketinden 93 ünün uğradığı hüsranlığa ben de uğradım. incir de ise sermayesiz girişimciler olarak operasyonel ve yasal anlamda hiçbir sorumluluğa girmeden kazançlar elde ediyoruz. Ağ pazarlama modeli sayesinde bayilik yöntemiyle pasif gelir elde ediyoruz ve Türkiye’de ki e-ticaret pazarının büyümesine katkı sağlıyoruz. incir Google a veya farklı mecralara reklam parası kazandırmak yerine bunu kendi girişimcileriyle paylaşarak pazarı büyütüyor ve insanlara ek gelir imkanı sunuyor.
Katılım için içerden davet gerekiyormuş galiba. baya elit takilacak site
iflas edecegi zamanindan beri belli olan firma. Ellerindeki urunleri guzel komisyonla sattirdilar. Bir e ticaret sitesi kurup kendileri satacagina baskasina sattirdilar. Batik bir ticaret modeliydi. Hasan aslanoba nasil yatirim yapti aklim almiyor.
iflas edip batan firma.
yanlış operasyonel işlemlere yapmış, davetiyeli üyelik gibi saçma uygulamalara girmiş network girişimi.

sonunda nalları dikmiş tabii. o antalya'daki kamplar da kurtaramamış demek.

görsel
iflas etmemesi için tek neden vardı piyasadaki kerizlerin hepsini toplamamış olmaları.
demek ki o da olunca böyle oldu.

paintte kendi yaptığı boktan logoyu sayfanın tepesine koyan, o da at sikinde kelebek gibi duran, boktan isimli aynı sitelerin altında bir yazıydı incir.com.
kapanmıştır.

http://uzmanpara.milliyet...ini-durdurdu/57000/57293/
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.