bugün

ergen yuvası olan yer. evet.
Sikimci sözlük.
Aslında benim tarzımda bir sözlük. Ama burdan gidemiyorum nedense. Ne zaman elveda yazsam, onlarca kız ya nolur gitme diyor.
zamanında güzeldi... gerçekten iyiydi. bir grup anarşist ruhlu genç, 20 lerin daha yeni başları beşiktaş çarşıda... ey gidi ey.
2012 senesine kadar kullandığım sözlük. Daha sonra daha sonra maç linki paylaştığım için ban yemiştim. Hey! Gidi günler. Daha sonra askerlik falan filan derken bıraktık. Şimdi dönüp baktığım da iyiki bırakmışım diyorum. Gerçi hala 6 nesil hesabim var elde tutuyorum. Burdan yönetime sesleniyorum, inci sözlük gibi çoluk çocuk toplama.
Kreşten hallice.
10 yıl öncesini mumla arıyor yazık ne halde şuan.
uğruna ekşi sözlük hesabımı helak ettiğim sözlük. facebook, ekşi sözlük, bilgin gökberk, okan bayülgen ve daha sayamadığım nice ziyaretler.. üniversitede yaptığımız naylon stajların oluşturduğu işsiz güçsüz günlerde sabahlara kadar yaptığımız flatcast yayınları falan. hepsi çok özeldi, bir daha da gelmez.

Edit: Sözlük spot ddos ile hemen çökerdi. Serkan davarını az kudurtmadık o da geldi aklıma s w h.
Sönmez dayı
Halim baykuş
Ercik
Ağlıyorum :(
2 yıla kadar silik affı getiren sözlük. Gel gör ki herkes faydalandı ben faydalanamadım aq şansımı sikim.
Dün bi baktım 5 yıl önce online olmuştum en son özlemişim. Şu hayat normale dönünce yeniden hesap açıp ağır saçmalıcam burda bi süre. Burdaki hesabı da siler giderim. Sıkıyo bura insanı baya. hep aynı muhabbetler herkes bişeylerin peşinde.
şu anki haliyle sözlük desen değil,
forum sayfası desen değil,
mirc vb. sohbet sayfaları desen hiç değil...
Abuk subuk bir yer olmuş sözlüktür. Birçok üyesini ergenlerin ve dış dünyada kendini sergileyemenlerin oluşturduğu, sürekli küfürlü ve saçma başlıkların, içeriklerin paylaşıldığı yerdir.
burada yazar olamayacak tiplerin asılıp kesildiği yer boş bir mekan.
Eskiden güzeldi çünkü millet hep fıkra tadında entry girerdi. Ayrıca çok sağlam hikayeciler vardı. Artı laf sokmalar et2 ler çok iyiydi.

Şimdi fıkra tadında entryler eksi de var artık. Burada da tek tük.
Eskiden en yoğun olan akşam-gece saatlerinde binlerin altına düşmeyen online sayıları şu an 120-130. Cidden bitmiş.
Buradan bin kat daha iyi. O zaman burda işin ne demeyin orada takılıyorum genelde sıkıldıkça buraya geliyorum
ergen yuvası.
Pek farkımız kalmayan sözlük. Evet.
ergen yuvası hem orafa hem burada yazan varsa net liselidir siktirsin gitsin buradan.
Genellikle +18 muhabbetler döner inci sözlükte
Ergen yuvasıdır. Kendilerine ana bacı girerler. Bundan zevk alıyorlar böyle insanlar var içerde... düzgün yazarları vardır. Düzgün yazarları muhatap alırsanız eğlenebilirsiniz
adı çıkan bir sözlük. en güzeli ismi fazlaca kitleye ulaşmamış sözlükte takılmak (bkz: uludağ sözlük) ki sözlük serüvenim 2006 yılından beridir devam ediyor. uludağ sözlük bir tanedir. saygılar.
klavye delikanlısı sözlüğü*.
piç yuvası .
bi kaç liseli olmasa aslında iyi bir yer .
2011-2012 yıllarında hesabım vardı. başarılı capsler, hikayeler, samimi bir ortamı vardı o zamanlar.