bugün

liseli yuvası.
görsel
şu an ki hali resimdedir.

bırakalı çok oldu.
Telefon numarası kalmadığı için tekrar kayıt olamadığım sözlük. Telefon numarası verebilecek olan varsa bekliyorum.
bir sözlüğün başka bir sözlükte tam 6k entry alması baya ilginç.
Bütün ergenler, toplandık, toplandık. Ergenleri toplanma kamp resmen üye olduğuma pişman oldum trend girmek istiyorsanız +18 yada bir kadın resmi paylaşın anında 1. sayfadasınız.
@ozur dilerim kavun verem sakinleş panpa.
orası zaten çöplük?
Gece sözlük ü kurup 1 nisan sikertmesini sikmiştik. Güzel günlerdi ben sonlarına yetişmiştim incinin.
Sarı rengin hakim olduğu sözlük. Evet.
son zamanlarda çökmeye başlayan sözlük. tanıdıkları sayesinde sözlüğü hayatta tutmaya çalışıyorlar. ifşa yasak dediler, milleti ifşa edip dalga geçiyorlar. garip.
Çöktükten sonra, göçük altında kalanların; uludağ a geçtiğine inandığım sözlük
Bir zamanlar ne vakit geçiriyorduk burada.
ciddi anlamda baya baya göçmüş olan sözlüktür.
Uludağ sözlük'ün terbiyesiz çocuk hali.
ilkokullu yuvasıdır 2018 itibari ile. liselilere reis diyolar artık. o kadar vahim durumları.
12 gündür çaylak olduğum için burada yazdığım sözlük.
sözlük ile tanışmamı sağlayan oluşum. ham olarak geldiğim piştiğim sözlük. co-mod luk, editörlük ve bir çok altinci (kategori diyelim) de adminlik yaptım. inci sözlük sayesinde çok kişi tanıdım.
sözlüğe saldırı geldiğinde benim yetkili olduğum altincilere zarar veremiyorlardı pasiflediğim için. bazı kişier gece sözlük diye bir sözlük açtılar ve bizi de davet ettiler tinychatte. grupça oraya gittik aynı nicklerle. sonrasında inciden silindik bir çoğumuz.

her ne kadar ergen ortamı olsa da üzerimde hakkı olan ve benim de emeğimin, hakkımın olduğu sözlüktür. eğer ki başına bir şey gelirse üzülürüm. anılarım var benim orada.

ha şunu da söylemeden geçmeyeyim. oranın moderatörleri buranın moderatörlerinden daşşaklıdır.
2011 yılını görmeden komaya girmiş sözlüktü.

O dönem bu sözlüğün içinde olmayan o rüya dönemi yaşamayan ne dediğimizi bilemez.

2009 ve 2010 yılı sonları arasındaki o efsane 1 yıllık dönemdeki bir ve ikinci nesil ulan duygulanarak boşaldım...

inci siker.
Eski tadı yok artık. nerede o eski sözlük. Reisler bitti kardeşim reisler bitti. Eskisi gibi muhabbet yok. bilinçlenin kardeşim. Bilinçlenin artık. Anlatıyoz anlatıyoz anlamıyorsunuz. Anlatıyoz anlatıyoz anlamıyorsunuz.
bir sözlük.
lise zamanlarımda 2-3 sene takıldığım sözlük. tabi o zamanlar uzun uzun entry girelim kafasında çocuklar değildik. daha böyle geceleri girelim hüzünlü üç beş bi şey yazayım, aklıma komik bir şey gelince başlığını açayım, müzik paylaşalım oradaki çocuklarla, konuşalım muhabbet edelim kafasında yazardım. bir de çok güzel hikayeler olurdu kitap gibi başlar onları okur bitirirdim.

6-7 senedir girip entry girmiyorum ya da kimseyle konuşmuyorum, arada girip kendi yazdıklarımı okuyup adam olup olamadığımı kestirmeye çalışıyorum *
sonucu söylemicem çünkü çok üzücü :(
ahaha * şaka ya biraz ilerleme var.
en azından artık xd diye gülmüyorum *

biraz önce sıkılınca girip bir bakayım dedim, mesaj gelmiş.
olum bana en son 5-6 sene önce mesaj gelmişti girdiğim bir entry sebebiyle ve evet şimdi aradan geçen onca zamandan sonra 22 nisanda sabah 4.45'de birinden mesaj gelmiş.

gelen mesajda 'seni seviyorum' yazıyor.

şaşırdım tabi, yok bence ben çok sevilebilitesi olan bir insanım * ondan değil ama 5-6 seneden sonra ilk defa sözlükten mesaj geliyor, o da seni seviyorum *

insan bir noluyor amk niye seviyon beni diyor *
baktım daha önce konuşmamışız yazarla, e öyle 5-6 sene boyunca beni unutamayacak sevecek biri de yok o sözlükte * zaten erkek erkeğe takılıyorduk biz orada * olum lan yoksa ?

çok tedirginim :(

yazarın profiline girdim, adamın nickinin altına yazdığı açıklama ' ben ve tanrı'
entrylere tıklayayım dedim,
bu üyenin geçici olarak entryleri listelenememektedir. diyor.

mesaj attım ben de: hobi olarak yine sev, sevme diyemem ben de kendimi seviyorum ama kardeşim acaba neden beni seviyorsun? diye.

çok krkyrm uludağ sözlük.

beni yedirmezsin onlara değil mi?
su inci sozluk nostaljisi de sIktI artik. tamam lise zamanlarinda girerdiniz. cok populer ortamdi. acayip komik entry'ler vardi. sonra sozlugu anancilar basti. falan filan falan. bi bitmediniz aq.
uludağ sözlük'ün ilerdeki hali.
Bildiğin meslek lisesi ve kız meslek lisesi karışımı. Herkes birbirine küfür eder söver sayar. Biride çıkıp demez ahval nedir böyle?
vakti zamanında tüm sözlüklerin eline verebilecek kapasitede bir sözlük idi.
Memesine nick yazıp caps atan kızların nick altına “adam amlı beyler” yazıldığı günlerde çok güzel hikayeler anlatılırdı. Benim favorim “bir apaçi hikayesi” ile “acaba annem babama nasıl verdi”ydi.

Sonra çok bozdu. Seviyeyi yükselttiler amk.