bugün

bağışıklık sistemini güçlendiren ilaç.
beta glukofen icerir.
Kullandığınız günden itibaren özellikle de gripseniz farkı hissedeceğiniz harika ilaç. YAlnız biraz pahalı 25 ytl.
bilindiği adıyla toz formunda beyaz ekmek mayasıdır. amaç vucut ta bulunan akyuvarların etkileşimini sağlayıp hastalıkları vucuda zarar vermeden atmak. özellikle grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi durumlar da endikedir. kanserli hastaların dahi immun sistemini güçlendirmek için kullandığı bir kapsüldür aynı zaman da.
tecrübeyle sabit olarak bizzat kullandığım ve faydaları bol olan bir engezdir. allerjenlere karşı hassas kişilerin dikkatli kullanması tavsiyemdir. ilaç kategorisine girmez.
Kilo aldırdığı gözlemlenmemiştir. Plus adında yeni bir ürünü piyasaya çıkmıştır. Kuşburnu ekstratıyla c vitamini de içerir bünyesinde kapsül yutmak istemeyenler su meyve suyu puding gibi ürünlere karıştırarakta içebilirler.
kış başından beri düzenli olarak kullanıyorum, 2 kutuyu bitirdim. (1 kutu 40 kapsül, 10 mg) 3. kutuya başladım. ve benim aciz bünyem her kış 3 grip (min.) atlatmasına rağmen, hiç hasta olmadan şu güne kadar gelebildi. tabi bu hasta olmayacağımın garantisi değil ama gayet başarılı bir güçlendirici. daha önce böyle bir takviye hiç almamıştım. kilo yaptığını söyleyemem. bende bir değişiklik yapmadı. 1 kutu daha kullanıp bırakacağım. zaten 3-4 kutu kullanıp 1-2 seneyi hastalıksız geçirebiliyormuşsun. bakalım yaşayıp göreceğiz.
Bugün alıp kullanmaya başladığım hede. Çok sık akut farenjit'e yakalanıp genç yaşta sürekli hastalanmaktan dolayı ve bağışıklık sistemimi kuvvetlendirmek amacıyla kullanıyorum. ilk izlenim: hastalıktan dolayı azalan iştahımı artırdı.
geçen ay eczacı kızın sinsiliğine kanıp imuneks q10 almıştım.

meczup gibiyim, öğretmenlikte ilk senem, hastalıktan kurtulamıyorum, beslenme şeklimi yani değiştirmişim hala hassasım. havalar bozmuş aniden. burnum akar, ciğerim tıkanır, sürekli halsizim, başım dönüyor durup durup.

neyse işte. kullanmaya başladım. halsizlik ve baş dönmesi aynen devam ama artık hasta olmuyorum. hastalık gelecek gibi mi sanki diyorum yine toparlıyorum. yazı bilmem de kışın ben aynen devam.
Malum su aralar herkes hasta ve salgın var. Kış aylarında genelde ortaya çıkan ve hemen bulaşan nezle gibi virüslere karşı etkili bir ürün. Bağışıklık sisteminiz çok düşükse bu ürünü sadece kış aylarında kullanmanızı tavsiye ederim. Ben kullanıyorum çok memnunum. Vücut direncinizi arttırıyor. Bağışıklığınızı güçlendiren ve vücuttaki hasarlı dokuların iyileşmesini sağlayan doğal içeriğe sahip.
görsel

(bkz: imuneks Beta Glukan)
hüsnü zannım değil ama beni kendime getiren ilaçtır.