bugün

(bkz: sylar)hoş gelmiş yazar.
(#6893227) ile çok pis yarmıştır.
(#6922662)

aslında yeni nickimle kimseye nick altı yazmayacaktım. aslında ben uludağ sözlüğe de dönmeyecektim ya neyse.

arkadaş tarih boyunca yapıla gelmiş bütün millet tanımlarına rahmet okutacak yeni bir açılım getirmiş. kıl bıyık açılımı. kıl ve bıyığa indirgenmiş üstünlük hitlere rahmet okutacak düzeyde. [ben okumam anca işerim onun mezarına o ayrı] hele son cümlede söylediği;
--spoiler--
Türkler bu topraklarda hep düzgün fizikli ve yüzü gözü temiz ırklarla birlikte bulunmuştur.
--spoiler--
cümlesi beni; ulan acaba iki yüz yıl önce anadolu da güzellik merkezleri vardı da, benim mi haberim yok ? düşüncesine gark etti.
edebi değersiz mesajsız yazarmış özür dilerim. kızgınlığı ile kendisini başbaşa bırakıyorum. soğuk suyu dene iyi gelir.
--spoiler--
(#6922662) bu entry benim.
(#6922767) bu, arkadaşın yorumu.

iskender'in anadolu'yu fethettikten sonra bu topraklara getirdiği sarı saçlı mavi gözlü insanların varlığından haberdar olmadığını düşündüğüm yazardır. daha niceleri vardır efendim bu ıkların, kendisi bilmiyor, belli. ben dediğimin arkasındayım, bu topraklarda yaşamış en hırbo millettir kürt milleti. ben ayrıca o entry yi -türklerin kürtleri kıskandığı gerçeği- diye bir başlığın altına milliyetçi yanımın ağır bastığı bir anda girmiştim, önemi yok zaten artık... geçti öfkem nitekim.

--spoiler--
aslında yeni nickimle kimseye nick altı yazmayacaktım. aslında ben uludağa da dönmeyecektim ya neyse.
--spoiler--

şeklinde bir temennisi var bir de. sana katılıyorum. keşke hiç yazmasaydın, keşke hiç dönmeseydin sözlüğe.
edebi değeri, mesajı olsun diye değil, sadece öfkeyle yazdığım entry yi anlamlandırmaya çalışmasaydın keşke, ufunett.
--spoiler--

yukardaki tartışmayı yeni okudum ve net olarak söylüyorum ki:

ayarı yemişsin be arkadaşım. niye hala konuşuyorsun? iç üstüne bir bardak suyu ve geç öte yana...
latince sapık insan.
#7065405 seninle aynı eğitim sisteminden geçmemize rağmen senin gibi düşünmüyorum çünkü ayırt etme yeteğim var dediğim yazardır.

sığ beyniyle hain olarak nitelemiştir beni; açıkcası mutlu oldum. zira kendisi gibi düşünmemek hainlikse devam edeceğim bu hainliğe. *