bugün

ekremin iyiden iyiye kafayı sıyırdığını gösteren durumdur. zaten sağlıklı bi kafa yapısıda yoktu neysee.
siyasetçi değil mi? ne dediğini bence kendisi de anlamıyor.
keşke ormanları katledenler de alkışlanabilselerdi de vatanımız yemyeşil kalsaydı.

netice; çomarların anlayamayacağı konular.
Yağmur yağmıyor oğlum yakında suları keser bu.

CHP susuzluktur.
Paranoya çeyrek kala.
Kudurun.
Yapraklara geldi millet.
akkoyunların deli olduğu söylem.
Yarrak kafalılar yuhalıyor.
ama kafamiz ne güzel açıklamasıdır.
Hayal meyal düşler gibi...
Koltuğun altından lsd basıyorlar herhalde, başka açıklaması olamaz.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1932432/+

ne kadar yaratıcı bir hiciv örneği. anlatımı ve vurguları zeka fışkırıyor . çizim de tek kelimeyle harika ve belki de gördüğüm en iyisi. güldürmezken düşündürmüyor. tam kitleye uygun bir karikatür. çok yetersizsiniz be siyasal islamcılar çoook...
bunun edebiyatta yeri vardır, hüsn-i talil derler bu olaya. sanata düşman olanların bu sözdeki inceliği anlamaması normaldir. siz gidin biraz daha kadın bacakları okuyun.
(bkz: gözleri ego şeklinde gülen surat şeysi)
sanki çok enteresan bir bilgi vermiş izlenimi yaratmayın lütfen. hüsn-i talil karikatürlerin besinidir zaten ve anlamı hayali bir şeyi hoşa gidecek şekilde sunmaktır. yani diyor ki hüsn-i talil yapacak kadar zekamız var. e o kadar var canım bir şey demedik. benim jako papağınımda da var o kadar zeka. ayrıca hoşunuza giden ne burda? kendinizce adamın söylediklerini algılayamayıp gerçekten yapraklar beni alkışlıyor dedi sanmanız mı?
birini yapraklar digerini yavsaklar alkisliyor aradaki fark iyi.
Haklıdır. Doğadaki herşey akp zulmünden kurtuldu işte istanbulda.
Sonbaharda fidan diken ıq sahiplerinin anlamayacağı mevzudur.

Not: boşa toplaşmışsınız gereksizler.
bahar geldi.
görsel
(bkz: narsist kişilik bozukluğu)
horozlar güneşin kendileri öttüğü için doğduğunu sanması gibi bir olay
görsel
ekrem'in iyice zıvanadan çıktığını gösteren durumdur. gerçekten yazık...
zavallı istanbul.
sabah sabah ta siyaset çekilmiyor.
imamoğlu demokrasi ve adalet olmayan bir ülkede ak partinin hilesine ve ysk nın oyunlarına rağmen demokrasi ve barış nidaları ile herkese hizmet edeceğim ben diyerek demokrasi ile iki kere seçilmiş ve ak partili kesim dahil herkesin takdiri ve gonlunu kazanmıştır. herkes alkışlamıstır bu bir demokrasi zaferidir.