bugün

26 nisan 2011 tarihli hürriyet gazetesinin internet sitesisindeki haberine göre ahmet şık'ın daha basılmadan yasaklanan kitabı "imamın ordusu" adlı kitabın 11 nisan tarihinde internet üzerinden yayınlanacağı sitenin adıdır.
* 11 nisanda faaliyete geçecek sitedir. ahmet şık'ın basılmadan yasaklanan "imamın ordusu" isimli kitabın internet üzerinden yayınlanacağı adrestir. bu sitenin yasaklanması halinde ise kitabın taslağı torrent'lerden anında yayınlanacağı da site üzerinden açıklanmıştır.
dincilere kirli oyunlarını deşifre edip, biz laiklere, zorla dindar edilme tehlikesine karşı her an teyakkuzda bulunma gerekliliğimizi hatırlatan sitedir.
Web sitesinin ana sayfasında şimdilik şu yazı var:

"Gazeteci Ahmet Şık'ın yazdığı, ancak henüz basılmayan, emniyet içindeki cemaat ilişkilerini konu alan "imam'ın Ordusu" adlı kitabın her yerde aranan taslağına ulaştık ve çok yakında sayfamızda "wikileaks" formatında yayınlayacağız. Sitemiz şu anda yapım aşamasındadır ve 11 Nisan'da açılacaktır. Bu sitede yer alacak bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir reklam amacı veya ziyaretçilerin gizli ve açık bilgilerini toplama amacı gütmemektedir. Soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından iletebilirsiniz. ilginize teşekkür ederiz."

kaynak:http://imaminordusu.com/

inşallah 11 nisandan sonra kitabı da bulacağız.
haberi mynet te gördüm adresi okudum. şimdi bu durumda mynet suça teşvik mi ediyor napıyor anlayamadım. birde çok muhtemelen en kısa süre içerisinde türk telekom tarafından kapatılır bu site.
haber portallarında fbi tehdidiyle karşılaştıkları belirtilen sitedir.

taslağı bekliyoruz.
facebook'ta " Alan adini satisa cikardigimiz dogru degil. Bize GoDaddy uzerinden bir teklif geldi, Bu yuzden GoDaddy Auction hesabi actik teklifin ne oldugunu gormek icin. Asilsiz haberlere itibar etmeyin. " ileti durumu paylaşmalarıyla beni biraz "yoksa" diye düşündürmüşlerdir ama hala ümitliyim.
bulunduğu sunucuda güvenlik açığı olan site.
"bu kitabı okuyamazsınız" cümlesi ile başlayan bir reklama sahip site. "kuran'ı kerim çözümü'nü hediye ediyoruz. tıklayın...

şaka gibisiniz şakirtler.