bugün

http://yfrog.com/ ile kardeştirler.
eskiden kod tanıma özelliği yoktu, o zamanlar daha hızlı upload yapıyorduk ama artık kod ekleyin özelliği geldi. nerelerinden çıkardılarsa artık.

(bkz: enter the code below to upload)
boku çıkmış sitedir. artık üye olmadan yüklediğiniz resimleri göstermiyor.
Saçma sapan bir eyleme imza etmiş sitedir. Kayıt olmadan yapılan bütün uploadlar artık gözükmemektedir. Bir sürü alternatifi varken kendi hitini düşürmeyi neden uygun gördü merak içindeyim.

Bu adresten sitenizi kayıt edince resimler tekrar gözükmekteymiş. Ben de beklemedeyim bakalım...
http://stream.imageshack.....php?page=register_domain
kendi ipini çekmiş sitedir.

upload edilen fotoğrafları görmek için üyelik istiyor.
heryerde çirkin sarı gödeni karşıma çıkan üyelik saçmalığı ile içine vermiş sitedir.
(bkz: tinypic)bence daha iyi...
internet download manager ya da türevi programlar (flashget v.s.) kullanılarak görünmeyen imajlar bu siteden indirilerek görünür kılınabiliyor. Şöyle yapıyoruz;

"şöyle de harika bi fotoğraf var bakın ==> kurbagaoldumben"

kurbagaoldumben yazan yerde eskiden istenen imaj çıkarken şu an kurbağa sureti çıkan fotoğrafın üzerinde sağ tıklıyor ve özellikler ya da resim özellikleri v.s. diyoruz. bilgilerde yer alan "...kurbagaoldumben.jpg" nin tamamını seçerek yukarıda bahsi geçen programlardan birine "url ekle" vasıtasıyla ekleyerek indir diyoruz. indiğinde ise görebiliyoruz artık.

ve evet çok manasız şekilde uzattım ama anlaşıldı sonuçta.
fotoğrafın direkt linkini kopyalamak için kaydolmamız gerekiyormuş.

hadi ordan!
son zamanlarda çalışmayan linklere sahiplik eden site. nedense hala da kullanılıyor.
artık bozdu kendini, direct linki görmemiz için üye olmamız lazımmışmış. hassiktir lan ordan.

artık tinypic
kullanışsız,ağır ve sorunlu bir site. daha iyilerine layıksınız.
bütün fotoğraflarımı nerdeyse orada durur.
kendi kendini bitirmiş görsel upload sitesi.
şuan giremiyorum ve siteye upload olan resimleri göremiyorum.
yazık ettin be güzelim, iyiydik senle. rapidshare gibi sattın sende.
parayı bulunca şımaran, şımardıkça iğrençleşen site.
sikerim üyeliğini dediğim ve uzun zaman önce yer imlerimden sildiğim piç site. piyasada bin tane var amk bunun gibi site, keriz sanıyolar milleti.
yerine http://imgur.com tavsiye ederim.
en oç resim paylaşım sitesi. telefondan girerken iki saat bannerler yükleniyor. imgim siker.
daha önceden beleş olan bazı site özelliklerine artık para isteyen fotoğraf yükleme ve paylaşma sitesi. "hacı hayırdır" dedirtir adama.
Dönüp forumlara bakıldığı zaman çoğu linkin kırık olduğu gerçeği ile yüzleştiren site.
karşınıza ulaşmaya çalıştığınız resimden başka her şeyi çıkaran site.
2004-2006 dönemlerinin en çok tercih edilen fotoğraf sitesidir.

(bkz: rapidshare vakası)
zamanında en çok kullanılan resim , video download ve edit sitesidir. şimdi sıçar gibi reklamlar var. işi bitmiştir. var olsun hizliresim.
Sağlam linkini bulamadığım resim yükleme sitesi.
Orospu çocuğudur. 2007-2008'den kalma bir arşivim vardı, güvenip yükledik yavşaklık yaptı sonra.