1. 1.
  1.Dolaylı olarak anlatma,üstü kapalı olarak belirtme,işaretleme,anıştırma,ihsas.
  2.Açıkça belirtilmeyen,dolaylı olarak anlatılan şey.
  1 ... italiano
 2. 2.
  ...korkakların işidir(imiş).
  ... yasakani
 3. 3.
  kendine güvensizliğin,duygularına güvensizliğin belki de korkaklığın bir göstergesi.
  ... freedean
 4. 4.
  argo ingilizcede 'i'm going to' anlamına gelen kelimemsi. afrika kökenli amerikalılardan sıkça duymak mümkündür.
  (bkz: slang english)
  ... feniletilamin
 5. 5.
  ( ima ) açılımı istanbul moda akademisi.nişantaşında ,avrupa birliği projesi kapsamında bir üniversite olup,london college of fashion işbirliğiyle eğitim vermektedir.derslerine yerli yabancı tasarımcılar girmektedir.on numara okuldur.
  ... selalehanim
 6. 6.
  Hayrete düştüm. Ne ekşide ne burda hakkında hiç entry girilmemiş bu hatunun. Kendisini şu an okan bayülgen de gördüm ve beğendim. Hem sesi hem fiziği-özellikle de fiziği- olmuş bayandır. Kanadalıymış kendileri.
  Ard arda şarkıları söylerken en sonuncusunda safiye soyman yaratığı geldi ingilizce söyleyerek mahvetti ortalığı. Sıçtı meydana beyin fakiri. Neyse sakin olacağım.
  Yalnız bu kız sempatik. Ben aşık olurum buna demedi demeyin. Daha demin safiye karısı şarkıyı bok ettikten sonra "kalacak bir yerin yoksa bize gel" dedi kız da gülerek olur dedi sempatisini yediğim. Ulan kanalizasyonda yaşarım ama o kadının evine gitmem. Cehennem ızdırabı amk.
  ... flutle wagner calan adam
 7. 7.
  29 Ocak'ta iş sanat sahnesinde konser verecek, görüp görebileceğiniz en sıcak kanada'lı.*
  https://video.uludagsozluk.com/v/ima-66995/

  ... gudumlu anne terligi
 8. 8.
  1. işaret etme, dolaylı anlatım, üstü kapalı belirtme.
  2. Geçerli bir özrü veya hastalığı bulunan müslümanın kılmak istediği namazın rükû ve secdelerinin yerine geçmek üzere kaş ve gözüyle yaptığı işaret.
  ... yusuf barsan
 9. 9.
  Bugün ankara beşevler meb şura salonunda konser verecek kanadalı şarkıcı. Merakla bekliyoruz.
  ... lasvegascocugu
 10. 10.
  Asıl adı Marie Andree Bergeron olan ve geçtiğim 13 Eylül'de istanbul Akasya Park'ta sahneye çıkmış olan Kanadalı şarkıcı. Fransızca, ingilizce, italyanca, ve ispanyolca şarkılar seslendiren şarkıcı hem bu yönüyle hem de fiziğiyle bir dönemin efsane ismi Dalida'ya benzetiliyor. Aynı zamanda 70'lerin ölümsüz müzisyenlerine ait şarkıları da yeniden yorumladığı için biraz da Muazzez Ersoy'a benzetilebilir.Güzel sesinin yanında Uluslararası Af Örgütü'nde Afgan kadınları adına sözcülük yapacak, evsizlere yardım edecek kadar da hayırsever. Türkiye'ye geldiğinde kendisi ile yapılan bir röportajda 'le temps des fleurs" şarkısının Türkçe sözlerle de ünlü olduğunu öğrendim ve hemen Türkçesini de öğrenmeye başladım" demiş ve buna epey güldüm. Bu şarkı ki zamanında Beşiktaşlıların Fenerbahçelileri kızdırmak için "Fenere Opera" adıyla youtube semalarında epey uçmuştu. Bir konser sırasında bu sözlerle söylerse durum epey feci olur açıkçası.
  ... rick blaine