bugün

hasta galatasaraylı olup beşiktaş ve fenerin maçlarında türk takımları gol yediği anda "yapmayın çocuklar" ifadesindeki gizli mutluluğunu gizleyemez. ayrıca sürekli futbolcuları birbirine karıştırır. kısaca:
ilker yasin, gene yap ama hobi olarak kalsın.
maçı 10 dakika seyrettim stardan. sonra geçtim bbcye, dreamboxım sağolsun, spikerin sesini kısıp sadece seyircinin sesini veriyor dışarı. sahada gibi seyrettim.
barcelona-inter şl yarı final maçında top barcelonalı bir oyuncunu eline mi çarptı diye herkes düşünürken, hem gol hem penaltı yapan cümleyi kurdu;

(bkz: vücudunda kolu) * *

bunu kullandı. evet evet bu cümleyi tek başına kurdu...
dün akşamki maçı cezalı olduğu için puyol anlatsa daha fair-play bir hava olurdu sunumda. o kadar yani.
maçları zevksizleştirmek için elinden gelen herşeyi yapan spiker. ayrıca maç içinde kırdığı potlar ve dil sürçmeleri bini aşar.
"inter ilk maçta bile vermediği pozisyonları vermiyor."
dünkü barcelona-inter maçında gereksiz ve üstüne üstlük yarım yamalak anlattığı anektodlarla maçın canına okuyan emekli spiker. iniesta'yı kendisinden başka kimsenin sahada göremediği adam.
dün geceki uğursuzluğuyla barselonayı kupadan elettiren, ispanyaya girmesi yasaklanması gereken spikerimsi spiker.
Barcelona'nın ikinci bir planı yok şeklinde saçmalık ötesi bir cümle kullanarak beni benden almış komik insan.

Harbiden ebenin şeyi yani ya..
intern kalecisi julio cesarın parmaklarının ucuyla çıkardığı topa "son anda kolunun altıyla çıkardı" demiştir.
bir daha maç anlatmayasıca insan 5 dakika xavi'ye iniesta dedi..
nasıl olupta spor müdürü olduğunu merak ettiğim birde stardaki güzelim şampiyonlar liginin en güzel maçlarını ona verip ekran başında bizi krizlere sokan,sayısız anlatım bozukluğu, tercüme hatası yapan galatasaray ın hazırlık maçında bile dötünü yırtarken gol olduğunda beşiktaş ın maçlarında ruh gibi olan ve maçın birinci dakikasından 90. dakikasına kadar beşiktaş ı eleştiren tek bir örnek vermek gerekirse beşiktaş ın valencia ile deplasmanda oynadığı uefa maçındaki beşiktaş golünden sonraki gol tepkisine bakın.
içine ettiği maçlar koleksiyonuna dün gece bir yenisini daha eklemiştir.yeni ekürisi hikmet karamandır.''bakın ben yok yere maradona demiyorum hala, hani messi yok ortalıkta'' diyerek ben bu işi biliyorum havası vermiştir.
maçları kimseye çaktırmadan ilker tahsin'le dönüşümlü anlatmaktadır.
son anlattığı barcelona-inter maçında; ilk maçın inter'in evinde oynandığını, topla oynama oranında iser barcelona'nın çok daha önde olduğunu fakat maçı milan'ın 3-1 kazandığını söylemiştir.
barcelona - inter maçında yaptığı iniesta ve milan gaflarıyla kariyer rekorunu kırmıştır.

(bkz: ibretle izliyoruz)
emekli olmasını beklediğimiz gaf üstadı uğursuz insan.
bu sabah gördüğüm insan. ''nasılsınız?'' diye sorduğumda '' iyiyim iniesta, sen nasılsın?'' dedi. ilginç bir insan.
3. DEVRE PROĞRAMINDA KONUKLARINI TANITMAK iÇiN KURDUĞU CÜMLE iLE HERKESi YARMIŞTIR;

"Bu akşam değerli konuklarımızın yanında çok daha değerli iki konuğumuz var".
(bkz: bi sus be adam)
bu adam eğer yorumcular arasında ise tv sesini kapatıp maçı öyle seyrediniz.
' hakem baslama düdüğünü calıyor ve mac az sonra baslayacak '

gibi bir cümle kurmustu barcelona inter macında. cümle garip ve komik olmasına karsın, ilker yasin den cıkınca insan ,artık yeter diyor ne yazık ki.
son barcelona -inter maçında xavi ye iniesta diyen,galatasarayın bir çok maçında sahada elano olmamasına rağmen onun adının geçmesini sağlıyan,yürüyüşenden belli olan mustafa sarp'ı elano zanneden,trt de yıllarca spikerlik yapmış,yerine geçecek kalifiye eleman bulunamamış spikerimiz
az once inter milan takimini la liga sampiyonu ilan etmistir.

(bkz: ben buna guluyorum)
Az önce inter'i la liga'da şampiyon yapmıştır. inter'e tavsiyem mourinho giderse bu adamı teknik direktör olarak alın. herkese nasip olmaz inter'i la liga'da şampiyon yapmak.
(bkz: hem gol hem penaltı)
güncel Önemli Başlıklar