bugün

Başına geleceği bilemeyen kızdır.
yardım sever bir kızdır, erkeğine zorla yardım eder;
bir el atar, erkeği de mecburen tutar.
ilk günden göt vermesinden iyi olan kızdır..
ilk el vermek 10. gün
ilk yanaktan öpmek 20. gün
ilk sarılmak 1. ay
ilk öpüşmek 3. ay diye bilmediğim bi sıralama mı diye düşünen kızdır.
ayrıca niye " sevgilisine elini tutturan kız " da " sevgilisinin elini tutan kız " değil diye düşündürdü de beni bak şimdi.
ilk günden sevgilisinin elini tutmaya çalışan erkeğin kız arkadaşıdır. bakışmak, el ele tutuşmak, sarılmak, sevişmek gibi aktiviteler için bir takım zaman çizelgesi oluşturulması gerektiğinin önemine dikkat çeker.
doğaldır artık sevgilidir elinden değil genelde öpüşülüyorda.
sevgilisine yüreğini açıp, elini çok gören hödüklerden evla kızdır.
sevgili derken anlamını anlamadan konuşmamak lazım. sevgilinin karşılığı bir olmak değil mi zaten.
kavramları birbirine bulayıp, tutucu naralar atmakla eline ne geçer bu insanların anlamam.
elleri sözlük yazarlarını ilgilendirmeyen kızdır.
sözlükte çok sayıda yaşça ve kafaca küçük insanların türediğini gösteren bir başlık ve entryler toplanmış burada. anormal bir durum yoktur ortada. iğrendim.
Kötü niyetli düşünen sözlük ahalisine meze olan kızdır. Yıl 2010 farkında mısınız? Bugün elini veren yarın neden bilmemnesini versin? ilk günden elini tutturmayan kız kaba etine tekmeyi yer tarafımdan.
yürürken, sap gibi arada mesafe bırakarak yürümek yerine; elele, daha olağan ve samimi bi ortam oluşturan çiftin kız olan tekidir.
yanlış şeyleri tutmasından korkulan kızdır. umarım bakarak tutar.
elinde iğne varsa sulu şakaları seven kızdır. bir de bunların su tabancasıyla sevgilisini yıkayanları var. hemde ilk günden * *
aceleye getiren kızdır. birisi bir yerden başlamalı.
performansı düşük kızdır.. rakiplerine gore çok şanssızdır..
saçmalamak parayla mı kardeş? sorusuna çok güzel bir yanıt teşkil eden güzide bir entry.
(bkz: başımıza taş yağacak)
uzun zamandır bir flört varsa ortada normal olan durumdur.
başına geleceklerden habersiz kız versiyonudur, acınasıdır.
sevgili sıfatını lâyık bulmuşsa normal bir davranış sergilemektedir. sevgiden öte ne sakınabilir ki?
buluştuklarında sevgilisiyle elektrik alışverişi yapan kızdır.

sevgilinin elini tutmaktan doğal ne vardır, ayrıca ilk gün ne? süpriz yumurtadan mı çıkıyor bunlar? hiç görüşmeden bir araya gelmeden sevgili oluverip ilk gün mü bir araya geliyorlar? arkadaşın elini tutmak normal, sevgilinin elini tutmak mı ayıp?
bence takılmamız gereken ayrıntı ilk günden sevgilisi olusudur. ?
sevgili yapmayi "hadi çikalim,benimle çik" gibi durumlarla yaratan insan veya bu düsünce de olupta bu kadar absürd birseyi ortaya atan insan görüsüdür.
sevgili öyle ha denilince olacak durum degildir lakin bunun bir süreci vardir. tanisma,tanima,vakit geçirme,hoslanma,sevgili olma gibi dönemlere ayrilmistir.iki kisi birbirinden hoslaniyorsa bunun ilk günü ikinci günü vs gibi saçmaliklari yoktur. içinden elini tutmak geliyordur tutarsin el tutmak kadar masumane bir olay yok diye düsünüyorum.
zaten bir erkek ve bir kiz duygusal bir çekim içerisindelerse istem disi dokunurlar birbirlerine gerek koluna gerek yuzune gerek omuzuna olsun. el tutmakta "dur elini tutiyim" diye gelismez. kendiliginden gelisir. he soyle bir dusunce içerisindeseniz eger o zaman erkekte kizin elini ilk günden tutmasin,yok ilk günden elini tutturan kiz,yok ilk günden öptüren kiz,yok ilk günden bilmem ne kiz... erkeklerin sorumluluklari sifir mi yani? yok böyle bir kayirim.
ayrica sunuda dipnot olarak geçmek isterim ki duygusal baslangiclar her zaman daha iyidir anlasip çikmalarla,artik ergen degiliz.
sevgilisine "elizabeth'e devam" mesajı vermek isteyen kız olabilir.
evlenelim diye tutturan kıza nazaran tercihim olan kızdır.
(bkz: ilk günden sevgilisine elini tutturan erkek)