bugün

yiğidin malı meydandadır mesajı verir.
ve bu sahnenin ardından mutlu çift mutlu mesut 'snake' oynarlar. ufff ne romantik, ne tatlı...
(bkz: ilk buluşmada masaya koyan erkek) *
sene 2000. bir gün gene zenginiz..
benim iki sene kullandığım telefondur, çamura düşmüş sonra yıkamıştım, çalışmayacağını düşünmüştüm ama beni şaşırtan şekilde sapasağlam olarak çalışmıştı. yeni çıkan telefonları çamura düşür, sonra da yıka bakalım ne oluyor.
gösteriş yapmaya çalışanlar mı gösteriş yapmaya çalışmayanlar mı tehlikelidir ya da hangisi daha varlıklıdır, görgülüler mi, sonradan görgüler mi? *
Kesinlikle özgüven fışkıran bir havuz heykelidir o. Candır. Yardır. Ama ben çıkmam o ayrı.
"ilişkide refah seviyemiz bu olacaktır ona göre" mesajı veren insandır.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
kendini saklamayan erkektir.
buluştuğu kızı sınıyordur.
ağırlığını masaya koymuş erkektir.
asıl sevgilisi ve iki tane telefonu vardır.
erkek gibi erkek.
kafası çalışan erkektir.

benim bir adet 3310 um var. kızlarla arkadaş ortamında ilk buluşmaya gitsem bile ben bu telefonu çıkarır ortaya koyarım. esas ilgiyi zaten böyle çekiyorsun. ulan i phone 4 koydummu kim bakıyo zaten herkeste var ilgisini çekmiyor insanların.

peki neden?

ben telefonu ne için kullanıyorum yalnızca alo demek için şimdi i phone 5 de 3310 da aynı görevi yapıyor mu yapıyor. malmıyım ben bilmem kaç milyar verip yeni telefon alıyım bu işimi görmüyor mu görüyor gerek yok o zaman reklam kokan hareketlere.
hem ben millete diyorum o 3310 değil 3310s!
Gariban erkektir.
Takıntılı bir yazarın sol frame "ilk buluşmada erkeğin ... Koyması" şeklinde aynı mottoyu, 4-5 farklı şekilde üzerimize sürdüğü entrydir.
Tanım: yanına 19 cm penisini koyduğu sürece sıkıntı olmıyacak eylemdir.
özgüvenin dibidir. bu adam kıza gel seni eve bırakayım diyip 500 T ye kızı bindiren adamın uzaktan akrabasıdır.
antika tutkunu ,zengin, kaliteli erkektir.
karşısındaki bayanın masaya ericsson ga628 koymasından etkilenmeyecek olan erkektir.
maddiyata değer vermeyen bir kız ise hiçbir şey değişmeyecektir.
fakir ama utanmaz bi gençtir. ulan ayıp ayıp. ama üstünden birsürü espri yapabilir. güzel bir espri kaynağıdır bu telefonlar
Kızın masadan kalkmasıyla sonuçlanabilir ve sonrasında 3310 kafaya vurularak en yakın hastaneye gidilir.

(bkz: ilk gecede yatağa 3310 koyan erkek)
(bkz: ceviz kırmak)
nostaljik bi tiptir.
bu devirde bir erkeğin 3310 bulması, kendisine en uygun kızı bulmasından daha zor bir ihtimaldir. tabi böyle bir telefonun yanına köstekli bir saat koyması da beklenebilir. bu kişi muhtemelen evlendikleri zaman da kızın her isteğini karşılayabilecek bir erkektir. böyle bir erkeği bir kız kaçırmamalıdır.