bugün

Sözlükte bolca dillendiren buluşma. O yüzden bu buluşmada insan konuştuklarına dikkat etmeli.
hele de arada bir gece varsa, yani yarın için sözleştiyseniz, o gece geçmez. gece boyunca aklınıza gelenlerle yüzünüzde sempatik bazen hınzır gülümsemeler oluşur. ah ne güzel bir heyecandır o.
diğer iki kişiyi nerden bulmuşlar? yoksa yoksa aman allah'ım.

şakası bi yana ne güzel işte. arkadaş olarak eğlenen kişilerin ilişkileri uzun olur.
son 2 buluşmamın ikisinde de cüzdanımı evde unutarak büyük rezil olduğum ve bu işlere ara vermem için bir işaret olduğunu düşündüğüm heyecanlı olay. ilk buluşma çok değişik bir şey ya gerçekten.

herhalde bu hayatta en çok akılda kalan ve hatırlandıkça çok değişik duygular hissedilen tek şey olsa gerek. dayanamayacağım galiba bir kere daha yaşayacağım bu heyecanı. cüzdanımı da boynuma bağlayacağım bir gün önceden amk.
Şuan şişko kezban feminist bir kizin kurban olduğu yarisma.
Heyecan, umut, aşk.

(bkz: ) Demlik. Kalp. Kalp. Kalp.
Benimle oynama ve bu programda para kazanmak için asla sevdiklerini üzmemeli insanlar. 5.000 lira için girilen durumlara bakın. Kepazelik. itiraf etmeliyim programı seviyorum ve baya gülüyorum fakat ben kimseye bu eziyeti yapamam. Anlık dahi olsa o üzüntüyü yaşatmaya nasıl içleri alıyor. Şu anda benimle oynama izliyorum. Bir kız vardı sözlük ayça idi sanırım ismi. Gerçekten alışılmışın dışında bir güzellik, şimdi gel bu kızı 5.000 lira için üz. insan sevdiğine bunu yapmamalı. Herhalde 100.000 lira olsa ödül anca o vakit kabul ederdim fakat o paranın hepsini kıza verirdim. Sen kalk 20 yıllık dostuna, sevgiline, annene kalk böyle şaka yaptır. Zalimlik.
Her zaman heyecanlı olur. Böyle terleme anları yaşanır titreme de olabilir ama sonunda bence hayatının bir parçası olur sevgiliyle. Daha sonra evlilik.
fox tv ekranında boş boş baktığım, beni pek çekmeyen şey.
Bir erkeğin garsona davranışına dikkat etmek lazım. Ordan az çok belli ediyorlar insanlıklarını.
Ben herhalde biraz heyecanlanırdım. Ne bileyim konuşacak kelime bulamam. Off en nefret ettiğim konuşma da şeydir. Sen söyle sen söyle muhabbetleri.
ilk buluşmada ayıp olmasın diye balığın kılçıklarını dahi çıkarmadan yutan adamlar, 3-5 sene sonra dirseğinden yağ damlayarak yiyorlar aynı balıkları.

Kanmayın kızlarcım.
benim icin hevessiz yaptigim bi aktivitedir. buluşurum genelde sonrasi umrumda olmaz. ikinci bir bulusmayi dahi istemem.
her ilişkinin bitmesi gereken kısım burası. dönüp düşününce tüyler ürperten anılar var aklımda iyisinden de kötüsünden de.

hep bir creepy atmosferde geçen. muhakkak o bağlamın içinde alakasız bir şey, dehşetli bir cümle, muhakkak bir manasızlık var.
En büyük heyecandır.

40 yaşında bugün olsa bugün heyecanlanırım..

Özledim o heyecanı...
Darbe gününde olmuştu. Darbe!
herkesin mükemmel olduğu, çiftlerin gerçek yüzünü bilmediği en güzel , en unutulmaz, en tatlı buluşmadır. o günden sonra siz dahil hiçbir şey zaten eskisi gibi olmaz.
sıkıntıdır. dikkat etmek fln gerekir de herkes yapıyor zaten bunları. e öle olunca da azcık yalan giriyor işin içine. yapmacık tavırlar fln. neyse. ana fikirde heyecanı güzeldir.
Elini ayağını koyacak yer bulamaz insan. Ağzından düşündükleri çıkamaz bir türlü heyecandan. Bir çeşit paralize olma hali.
Buluşulacak kişiye verilen değere göre değişebilecek durum.
ister istemez insan da heyecan oluşuyor.
büyük hayal kırıklığıdır. genellikle telefonda konuşurken ingiliz bir prenses ile konuştuğumu zannediyorum fakat buluşmaya gelen iki kilo patates.
her şeyin ilki güzel derler ya işte o hesap. çok heyecanlıyım sözlük. şaka şaka. heyecanı meyecanı yok.
görsel

Eksi yemeyi çok seviyorum. Zamanında çok artı aldım ve artılara doydum artık. Tatmin etmiyor.
insanüstü cabaya gerek yok.
Doğal kendiniz olun ne kendinizi ne de buluştugunuzu sıkmadan hoş sohbet edin.
Sonra sen tanıdığım gibi değilmişsin ayağı yapamaz.
Gelecekte atabileceği golleri şimdiden kurtarın.
Heyecan, macera, mutluluk, utangaçlık, gözlem, adrenalin, köylüler(yok bu burada değildi)...
Her şeyi barındırır.
Tadını çıkarın.
keyfe engel ne varsa evde bırakın.