bugün

Araya taylanı berkeyi sokacak olan kızdır.
Kızlar bunu diyince neler oluyormuş okuduk peki erkek diyince ne oluyor onu da yazın da okuyalim. Ben söyleyeyim ya da is yerinden saatlerce telefonda konuştuğu kızla daha rahat konuşabilmek için firsat yakalamak için yaratmak için hani onunla olursa bitirir olmazsa iki oynaşıp cebe koyduğu size geri dönmek için.
Kibarca ayrılmak isteyen kızdır. Kesinlikle yeni biri vardır hayatında.
Devre arası isteyen kızdır.
aklında başkası vardır. ona verdikten sonra hoşuna gidip gitmeme durumuna göre size geri dönüş yapacaktır.
Sen ara o versin.
Artık sevmiyordur, yorulmuştur.
Müslümandır.
arayı başkalarına açacaktır. *
aklı başında bir kızsa, kesinlikle ilişkinin yolunda gitmediğini düşünen kızdır.

sevdiğine inanıyorsak o zamanı vermek, hatta kendine de o zamanı tanımak gerekir,çünkü iyi çözüm invizaya çekilip konsantre olmakla bulunuyor. sabırlı olup sinirinin, karışıklığının geçmesini beklemek gerekiyor.

ama seni sevdiğine inanmıyorsan siktir et gitsin, zaman kaybı.
muhtemelen ilk ayrılmak isteyecek olan kızdır.
O cümlede geçen 'biraz' kelimesi (bkz: Döncem ben sana)'yı vurgulamak anlamında kullanılmıştır mesela..
Ve yine o Cümledir ki, kelime kelime çözülmeyi gerektirecek kadar anlaşılması güçtür.
''başkasını buldum. senden daha yakışıklı, daha anlayışlı, daha espritüel. bi siktir git canım yaaa.'' diyen kızdır.
-ara verelim. ( aklımdaki çocuğu ayartmak üzereyim, eğer bi sorun çıkarsa senle devamız.)
-iyi olur ihtiyacımız var. ( kankanla yatana kadar zaman lazım tabi bana da.)
çok fazla üstüne gidilen taraftir. sıkılmıştır. biraz nefes alıp düşünmek, kendine gelmek istiyordur.
cin olmadan adam çarpmadır. Brz knstrun nıye boyle bır karar alma gereksmi duydn dye sçmalamya bslcktır buyuk ihtimal ve hayırlısı be gulum diyebilcek bir durumdur.
bir süre ayrı kalıp , ara verilen süre zarfında diğer alternatifleri değerlendirecek olan kızdır . dkendi kriterlerine göre daha iyisini bulursa , ara vermiş olduğu sevgilisini şutlayacak ; yok eğer işler tahmin ettiği gibi gitmezse geri dönecektir . maalesef acıcır ama bir o kadar gerçektir .
ilişkiye ara verdikten sonra ilerleyen günlerde eski sevgiliye dönmesini tavsiye etmediğim kızdır.
(bkz: ilişkimize biraz para verelim)
ayrılmayı kafaya koymuş,yolunu yapmaya çalışan kızdır efendim.
bakalım daha iyisi var mı dusuncesiyle ayrılmaya calısan kız. Kendini akıllı sanır ve bulamaz donerse cevabım: benden daha iyisini bulamazsın kardes.
Ara vermek ne yahu,
bunun adı, ayrılalım sıkıldım veya dur başkasını da deneyeyim olmaz ise sana dönerim dir.
Seven bir insanın ilişkiye ara vermesi kadar saçma sapan bir şey yoktur herhalde, zor gününde beni sevmeyeceksen, canın sıkıldığında gideceksen zaten bu limana demir atma be canım
ben dün gece seviştim çatır çutur demenin fransızcasıdır.
Kız sana yol vermiyosa sen kıza yol ver. Olmaz böyle.
muhtemelen başka birini bulan ve size yolu çoktan vermiş kız potansiyelidir.