bugün

muhtemelen sizi kırmadan size yol veren kızdır.

ders arası mı lan bu ara vericeksin.
sıkılmıştır ve ayrılmanın çanlarını çalıyordur. kısa bir süre sonra ayrılması olasıdır.
kafa izni isteyen kızdır.
sadece ne kadar özleyip özlemediğini merak eden kızdır. bu arada sevgilisine karşı hissetiği şeyleri değerlendirmek istiyordur.
içten içe, ben başkasını buldum artık seni istemiyorum diyen kızdır. Ayıp.
(bkz: işin yoksa 10 dk ara) *
araya, arda'yı mehmet'i caner'i burak'ı almak için sizden ''peki'' mesajını bekleyen kızdır.***
reklamlarda tuvalete giden kız tipidir.
araseksüel kızdır.
Egoizmin ve odunluğun vücut bulmuş halidir.
hep senle sevişiyorum biraz da diğerlerine kalsının kibar halidir.
sevgilisini dvd player sanan kızdır. ne yani kardeşim? oynat, durdur, başa sar, yeni film aç, beğenmedin cd yi kır çöpe at.
Mal kizdir. Bildigin kurtulayim artik senden diyordur.
ilişkiye ara verdikten sonra başkasını bulamazsa size tekrar dönecek olan kızdır.
cakalin onde gidenidir. En sevdigi kagitlar hazine bonosu, repo ve watson hisseleridir. Yok oyle arkadas bunu duyan erkek hemen kabul etmelidir bu teklifi. Yoksa cekecegi daha cok var.
zeki kızdır zeki.
bitse de gitsek havasındadır.
-ilişkimize biraz ara verelim.
+
-
+
-
+bu kadar yeter mi?
yeni taliplerini merak eden kızdır. adam akıllı kimseyi bulamazsa er kişiye geri dönecektir. endişeye gerek yoktur.
sen bi orada bekle ben bi dışarıya bakayım kimse yoksa geri dönerim tribi yaratan soru önergesi.
muhtemelen başka birini bulan ve size yolu çoktan vermiş kız potansiyelidir.
Kız sana yol vermiyosa sen kıza yol ver. Olmaz böyle.
ben dün gece seviştim çatır çutur demenin fransızcasıdır.
Ara vermek ne yahu,
bunun adı, ayrılalım sıkıldım veya dur başkasını da deneyeyim olmaz ise sana dönerim dir.
Seven bir insanın ilişkiye ara vermesi kadar saçma sapan bir şey yoktur herhalde, zor gününde beni sevmeyeceksen, canın sıkıldığında gideceksen zaten bu limana demir atma be canım
bakalım daha iyisi var mı dusuncesiyle ayrılmaya calısan kız. Kendini akıllı sanır ve bulamaz donerse cevabım: benden daha iyisini bulamazsın kardes.