bugün

en sonunda yalnız kalan erkektir!
sonunda kaybeden erkektir.
verdigi ilginin geri donmedigini ve karsisindaki kezbana ego tatmininden baska bisey yapmadigini anlayan erkektir. adamdir. herkese gerektigi kadar muamele.
Sigara paketleri üzerinde resmedilmiş erkektir.
Eski mi yoksa hala sevgili mi olduğumu bilmediğim biri var hayatımda. En son 3 gün önce 5 dakika kadar konuştuk. Hiç ilgi göstermez, ben de ilgi göster diye üzerine gitmiyorum. 3 ay sevgili olup 4 ay görüşmeyiz, böyle bir ilişki olunca beklenti de kalmıyor elbette ama bir gün neden ilgi göstermediğini anlattı bana.

- 200 bin Tl civarı borcun olsaydı, kendine sürekli para kazanmak için mesai yazdırsaydın ve haftasonu ek iş yapsaydın, sevgiline ilgi gösterir miydin?

göstermezdim, gerçi bu kadar borcum olsaydı ve zamanım olmasaydı sevgili de bulmazdım kendime. her neyse vardır bir derdi. ya sevmiyordur, ya zaman bulamıyordur, ya başka birine ilgi gösteriyordur ya da sorunları vardır. bir süre sabırla, sessizce beklemek lazım.
Kız arkadaşının kendisini heyecanlandırmadığı erkektir. Ne olacaktı yani...
olmasa da olur tipindeki erkektir. yaşamadım yaşamaktan da korkarım.
Hayatının bütün alanlarında kaybedendir.
her daim kazanan erkektir.
ön sevişmeye angarya diyen erkektir.
göt kaldırmayı sevmiyordur.
kadını hayatından bezdiren erkektir. dayanılmazdır. insanı çileden çıkarıp ruh hastası yapan öküzün önde gidenidir.
sevmesi haram olan erkektir.
kadınların çoğu ne istediğini bilmez; her zaman duygusal benliğini doyurmak istemelerinden kaynaklıdır bu, zira bu doyma ve yeniden acıkıp yine doymayı isteme bir tür dengesizliği beraberinde getirir. böyle dengesizleşen kadın dostumuz karşısındaki erkekten, erkeğinden duygularını dengelemesini ister.

erkekler ise her şeyi tıkırında olsun ister; önüne bakar ve ekstra anormalliklerle uğraşmak istemez. duygularını da son derece açık bir şekilde yaşayarak ayaklarının yere sağlam basmasını sağlar. ancak erkeğin hayatındaki anormallikler çoğu zaman kadın kişisi tarafından zuhur edilir. her şey güzel görünürken, her şeyin güzel olmaması için elde hiçbir sebep yokken, misis kadın efendi yukarıda siz yazar arkadaşların da yazdığı gibi saçma sapan istekleriyle erkeğini kendi dengesizlik girdabına sokar. bu durumda biz zavallı misterler üzülürüz ve kadınımızın mal olduğuna düşünürüz.

bu düşünce kadın tarafından bir "sen haklıydın yaa ben abartmışım" sözcük kombinasyonuna dönüştüğü zaman hatunumuzu sevmeye devam ederiz; aksi halde bizler dengesiz kızlarımızın dengeleyicileri olmadığımız için bu ilişki bitiş noktasına doğru yol alacaktır.
yoktur. ilgi gösterince götü kalkan hanımlar vardır önce bi bunda anlaşalım gızlar.
herzaman kazanır.
hal hatır sormaya gelmiyor malesef bazı kezolar.

ilgiyi haketmeyen insan vardır.

erkekler ilgisiz değildir.
Sevmiyordur. Seven erkek her zaman sevgisini ilgisini gayet guzel gosterir.
kafası karışıktır, parasızdır onu düşünüyordur, yorgundur, gergindir... hiç biri değilse başka hatun bulmuştur onu düşünüyordur, artık seni sevmiyordur, ayrılmak için uygun bahaneleri kafasında topluyordur..
(bkz: kova burcu erkeği)
Ilgisiz erkek yoktur, baska kizla ilgilenen erkek vardir.
Kaybetmeye mahkumdur.
ilgisiz kalan niye hep kadınlar. erkekler ilgi istemiyo mu sanıyosunuz? Elbet ki onlarda ilgi ister.
ilgi gösterince de sıkılıp gidiyosunuz kızlar. biz ne yapalım anlamadım ki.
ilgisi baska yere kaymış olabilir. ya ilgisini yeniden çekmelisiniz yada bırakmalısınız gitsin.