bugün

entry'ler (81)

ilgisiz erkek

en sonunda yalnız kalan erkektir!

abdest alan erkeği seksi bulan kız

tekrar abdest almak zorunda bırakabilecek kızdır.

genç kızlara yazan 50 yaş üzeri amcalar

maşallah maşallah ne güzel kızmış deyip elini sakalına götüren amcalardır. arkasından bakıp tekrar bakmak için dönenleri de vardır.

her yerde fotoğraf çekilen mal kızlar

değişik pozlarla havalı olduklarını sanıyorlar. o küçük dünyalarında ortam sahibi olduklarını duyurmaya çalışanlar diyebiliriz.

berbere itiraz edemeyen erkek

ustura fobisi olan erkektir. ne dese geç artık anlaşma yoluyla kendi çıkarlarını yaptırmak isteyen erkektir.

facebook ta gördüğü her şeyi paylaşanlar

oynanan oyunları ve alınan puanları da beğenen insandır. çok paylaşma ile boş paylaşmanın farkını anlayamamış insandır.

sevgilinin sıkan huyları

telefondan mesajına cevap alamayınca mesaj bombardımanına tutması ve merak ettim niye mesaj atmıyorsun demesi bir yerden sonra çekilmez oluyor.

dost herkes çıkıp gittiğinde çıkıp gelendir

yalnız kalmanı istemeyen ve sürekli yanında olmak isteyen insandır. adamın dibidir...

iyi insanlar ağlar

timsah gözyaşları da vardır unutmamak gerekir. kim neye ağlar niye ağlar bilinmez; ama iyi insanlar daha fazla ağlar.

kişinin kendini tanıyamadığı durumlar

havaya girildiği zaman hava sönene kadar ne yaptığının farkında olmamaktır.

spartacus izlerken sesli boşalan komşu bayan

birilerinin de kendisini izlemesi gerektiğini aklından geçiren bayandır. bir nevi önce radyonun sonra televizyonun yerini almak isteyen bayandır.

hiç aşık olmamış insan

aşk nedir? sorusuna bilmem ben hiç aşık olmadım sen aşık olduysan anlat da bizde öğrenelim diyen insandır.

kadınlar ne mi ister

şunu anladım hayatta; erkek sadece elde etmek ister, kadın sadece en iyisini ister.

uyumamak için kahve içmek

ders hocasının değişik bir yorumu 'bir sonra ki günü riske atmaktır.' ama içinde bulunduğun duruma göre bende değişir ...

para her şey değildir diyen kişi

beyin bedava, bedava ya diyen kişidir...

bitirince ne olacaksın

pezevenk olacağım amca, senin iki kızın mı vardı?

kendisine yer veren erkeğe telefonunu veren kız

bir şey verme zorunda hisseden kızdır. kızın yerine de ücreti verdin mi akşam ev boş ve evim sizin eve çok yakın demekte on numara bir davranış olur.

kitap okumanın zorlukları

-ne okuyorsun?
-..... okuyorum.
-ben okudum o kitabı.
-iyi ne güzel müsaade edersen şimdi bende okuyayım!
-öyle pek bir şeye benzemiyor gel seninle dışarı çıkalım hem ben sana yolda anlatırım.
-yok ben kitap okuyacağım.
-çok sıkıcı kitap; anlatım akıcı değil, olaylar birbirinden çok kopuk....
-bende kontrol edeyim gerçekten dediğin gibi mi?
-hay ben senin... oku lan oku ben gidiyorum.
-oh be. nerede kalmıştık.

kitap okumanın zorlukları

-kitabı alınca ne hikmet herkes sana bir iş buyurur. "sonra okursun gel bana yardım et." cümleleri sıklıkla duyulabilir.
-kitap hemen bitmezse kaç gündür aynı kitabı okuyorsun hala bitiremedin mi? (bitti de tekrar yapıyorum unutmamak için.)

sevgiliyle beraber ormanda kamp yapmak

geceleri pişman olmaktır. aklıma sıçayım evde boştu sıcak duş, rahat yatak varken zoru seçmektir. koku film izlemek yerine korku filmi olmaktır. erkeğin kendini ısbat edebileceği bir ortamdır ya da erkeğin kendini rezil edeceği bir ortamda olabilir.