bugün

seksidir.
aranandır.
öküzdür, odundur.
ağzının ortasına tokat yiyesicedir.
kadınlar tarafından kazma diye adlandırılır.
çirkinse odun , yakışıklıysa cool'dur .
var olmayan erkek çeşididir.
seven zikilir ziken sevilir cümlesinde tarif edilen kişi ile aynı şahıs.
Aşkın aklı göte soktuğunun en büyük kanıtıdır, Odun aramaz sormaz sen koşturursun peşinden bulunmaz hint kumaşı havasına girdikce girer , göt tavan! Sende seversin de seversin köpek gibi ama elden de bişey gelmez... Ben böyle bir adamla evlendim .. Sonra mı? kendim onun gib oldum o şimdi köpek gibi peşimde .. oh olsun
Karı-koca 20 yıllık bir evlilikte sorun yaşamaya başlayınca, kendilerini bir evlilik danışmanının önünde bulmuşlar.

Danışman, problemin ne olduğunu sorar sormaz kadın bunca yılın birikiminden olsa, hemen söz alıp, heyecan, üzüntü ve biraz da umutsuzlukla geçen 20 yılda çektiklerini sıralamaya başlamış.

Hepsini! ama hepsini eksiksiz kocasının ona ilgisizliğini, soğuk davranışlarını, umursamazlığını, yabancılaşmasını, yalnızlığını, aralarındaki ilişkinin bittiğini, duygusal ihtiyaçlarının artık karşılanmadığını ve evliliklerinin kavram itibariyle boş ve anlamsız bir beraberlik haline geldiğini.

Danışman onun iyice içini dökmesine izin verdi. Sonra birden ayağa kalktı, kadını da ayağa kaldırdı, önünde bir an hareketsiz tutup gözlerinin içine baktıktan sonra arzu ve şehvet ile saldırırcasına sarılıp uzuun uzun öptü. Koca olanı biteni dikkatle ama karşı çıkmadan izlemişti.

Kadın, yarı afal, neredeyse bulutlarda, yerine düşercesine oturdu!

Danışman masasına geçti, ve kocaya dönerek:

-Bak, karının ihtiyacı tam olarak bu işte!! Bunu hiç değilse haftada üç yapabilecek misin?

Adam, azıcık düşündükten sonra:

-Bak, doktor... mesela hadi Pazartesiyle Çarşamba sana getireyim. ama Cuma getiremem, arkadaşlarla maçım var!
yani ilgi göstermeyen erkek. kızları bunaltmayan erkek. ohohouuvv çok cool, seksi erkek.
allaha yalvarılan, "birazcık şu üstlerinde ki hayvanlığı al yarabbi, üstümüze üstümüze atlamasınlar" diye dualar edilen erkeğin düşmanı, kadınların sözde tapacağı erkek. rkek, kek, ek, k...

hacu baktım hatunların geneli bıkmış bizden, özellikle ırk olarak türkleri seçmişler bıkkınlık konusunda, en şişman çirkininden, en zayıf çelimsizine kadar bıkmışlar hemde. aklımız 250 gramdan gari çalışmıyormuş ben onların yalancısıyım..

hayır komik olam bir sürü tanıdığımın da ilişkisinin ilgisizlik yüzünden bitmiş olması. sahiplenmesi sorun, sahiplenmeden salıversen birazcıcık oda sorun. yahu aslında erkek olmak süper bişe hacu, en azından ne istediğini biliyorsun. hatun olmak öyle mi?

aslında onlara sorsan hatunlar bişe istemiyorlar yalnızca istedikleri birazcık ilgi,
yani manşet olarak ilgi, alt başlıklarına gelirsek o ufacık ilginin içinden çıkanlara bakın,

beni sev
beni kolla
beni kıskan
beni çok kıskanma
beni bunaltma
benden çok uzaklaşma
çok da yakınımda olma
arkadaşlarınla da takıl yaa
arkadaşlarında daha fazla zaman ayırıyosun yaa
doğum günümü hatırla
ilk öpüşme tarihimizi hatırla sevişmemizi hatırla
ne giyiyordum ben 14 haziran gecesi?
çok bişe değil bir gül alabilirdin!
oldu canım bi gülle geçiştir zaten.
hiç seni seviyorum demiyorsun
çok cıvıdı bu ilişki iki kelimenden biri seni seviyorum
bu etek nasıl!
eteğim kısa değil bi kere
karışma bana
neden hiç yorum yapmıyorsun?
senden ayrılmak istiyorum
hayır ısrar etmenin anlamı yok bitti
peki mi? hani benden vazgeçemezdin.
allah belanı versin istediğim birazcık ilgiydi!!!!

oof oofff ilgisiz erkek, senin işin zor, aslında ilgi göstersen de zor ya neyse sorun sende değil en azından bunu anla olur mu! öperim.
ilk önce deli gibi ilgi gösteren, sonra tamam bu oldu diyip tüm ilgisini çeken erkektir.
çok ilgili bir sevgiliye sahiptir! saf olmayın kızlaaaar kızlar! *
Eger ayarinda ilgisizse Sevilesi erkektir. Oyle kafa sikmeye hic gerek yok.
ilgi göstermekten bıkmış olan erkektir. sürekli canım cicim o da sıkar çünkü.
bence tam ideal erkektir. ilgiden sıkılmak diye de bi gerçek var sonuçta.
ilgi delisi olan biri için, uyurken kesip doğranma sebebidir.
Bunlardan tam anlamıyla nefret ediyorum, bence hepsi ölmeli.
cool imajı veren, ama cool olmayan erkektir.
Bazı yönlerden haklıdır, hatun kısmı ilgi ister, ilgi gösterirsin yeter sıktın der, ilgi göstermezsin odun olursun.
azı karar çoğu zarar demek ki.
ilgisiz erkek yoktur, sana ilgisiz erkek vardır. asıl götlük ilgisiz oldukları kadınları hala ne bok yemeye meşgul ettikleridir.
insani deli ederler, kendilerince cool takılırlar, ilgisiz davranarak karşı cinsin ilgisini çektiklerini düşünürler falan filan. hele bi de ilgisiz sevgili olanı vardır evlerden ırak.
Her erkek ilgisizdir. ne kadar ilgili dahi olsanız kız tarafı size ilgisiz diyecektir. hiçbir zaman kızlara yetmiyoruz. yani ilgi konusun da yetmiyoruz. yoksa hertürlü yani.
ilgisiz ise istemiyordur kaçış yolu arıyordur.
tripbaz bir hatun ile takilmasi istenen sevimsiz erkektir.
neden ilgisiz olduğunu sorgulamak lazım. gece geç saatlere kadar çalışıp, gündüz okula giden erkekten ne kadar ilgi beklenir ki.