bugün

normal sözlük'te tüm suserların yaptığıdır.
ver bana ilgi. boş yapma.
Çoğu hayvan ya da insan çoğu dişinin yaptığı eylem.
çoğu insanın yaptığı şeydir. sırf ilgi görmek için vücutlarını ortaya koyarlar. çünkü sunacak başka birşeyleri yok. zaten böyle birinde beyin olmasını beklemezsiniz. ve bu kişilerden kadın olanlar saçma sapan makyajlar yapar abartır makyajı iyice ablacım maymuna dönüyorsun yapma.
"hey, sen çok farklısın" deyin sakinleşecek. farklı olmanın özel olmak demek olmadığını anlayıncaya kadar idare eder bu bilgi onu. yazık ya.
sözlükte bu konuda masterını yapanlar bulunmaktadır. özellikle bedenlerini sunmaktan çekinmezler çünkü tek mal varlığı malları.
Ego orgazmının gerekliliklerindendir.
herkes sever ilgiyi, asıl mesele o ilgiye ulaşmak için neler yaptığındır.

asıl orospuluk orada dönüyor işte.
zabah zabah dedirten konudur. Herşeyin orospusunu gördük çok şükür.
görsel
Bir tür sözlük kızı hastalığı.

Ödeme olarak bir sürü sözlük abazasının ıslak rüyalarını alıyorlar.
ilgilensen ayrı ilgisiz gibi davransan ayrı.lan köpek gibi seviyorum işte kıvırmadan bunu cümle aleme haykır de HAYKIRACAĞIM bizi üzmeyin artık ne olur.
karaciğer yetmezliği olana karaciğer orospusu demek gibi bir şey ayıptır, günahtır.

(bkz: histerionik kişilik bozukluğu)
sözlükte özellikle cinsellik içeren başlıklarda veya fotoğraflarını herhangi bir şekilde sunma / afişe etme fırsatı sunulan başlıklarda mutlaka görürüz kendilerini. gerçek hayatta istedikleri ilgiyi görmeyen tipler burada kendilerini bir bok sanıyorlar. buna inanan yarım akılsız tipler de o “büyünün” etkisi altında kalıyorlar.
aşırı ilgiden meslek değiştirmektir.
sözlükte bolca bulunan erkek/kadın yazarlardır. gerçek hayatta ilgi çekemeyen insanlar sözlükte ilgi çekmeye çalışarak, içlerindeki o eziklik duygusunu kapatmaya çalışıyorlar. amaç ben de dikkat çekebilirim demek.

ciddi bir hastalıktır.
Saat ücretleri ne kadarmış diye merak edilen meslektir.( meslek ne amk, tanım yapacağız diye ne hale geldik).

Saatlik ücret mi alıyorlar yoksa seans ücreti mi?
nedense kadınların rahatsız olduğu orospuluktur. biz erkekler gayet memnunuz halimizden. yıllarca meme göstermeden mememiz var triplerinde dolaştığınız yetti. artık devir gösterenlerin devridir. siktirin gidin lan burdan.
Götü başı açıp en çok benim hakkımda konuşun demektir. Biri silkip atsa bir köşeye rahatlayacak.

Edit: eli zikinde gezen abaza(n) ergenler de eksiliyor ahahah.
şımarıklık.
Çağın hastalığı.
tmm burdasın anladık yeter ya.
ilgi çekmek için ahlaksızlık yapmaktır

https://twitter.com/ladym...tatus/1060847874492243969
Normal orospuluktan daha beterdir ve tehlikelidir.

Daha tehlikelisi (bkz: ruh orospuluğu)
gerçek hayatta olduğu gibi sözlükte de bunu yapanlar kızlar ve karı kılıklı erkeklerdir. yalansa yalan deyin.