bugün

çıkarcıdır başka hedeflere yönelir

- hımmm burası tamam kekledik namıkı sıra muzafferde
(bkz: güzin abla mektupları)
(bkz: uzaktan el sallayıp yanına gidince kaçan kız)
ya kız da karşısında bulunan erkeğe boş değildir, ondan eli ayağı birbirine dolanır, ya da erkekten bunu beklemediğinden, dostluğu bozulmasın diye uzaklaşır.

(bkz: kız erkek ilişkilerinde ilk intibanın önemi)
kafası çalışmayan kızdır. genelde kızlar parayı sevdikleri kadar ilgi görmeyi de severler.
işi vardır.
Kıçı tavan yapmış kızdır.
canı yanmıştır, belki ilginin önce hoşuna gitmesinden sonra ilgi gösteren kişiye aşık olmaktan korkan kızdır.
mutlaka ilgi duyduğu başka biri vardır. yanlış anlaşılmamak için uzak durmayı tercih etmiştir...

"yanlış zaman yanlış insan"

Yanlış zaman
Yanlış insan
Tutunmak imkansız
Bıktım yamalı sevdalardan *
nasıl birinden ilgi gördüğüne bağlıdır hoşlanmadığı birinden ilgi görürse ne yapsam hoşlandığımı sanıcak pisikopat düşüncesi ile olay mahalini terk etmek istemiştir.
utangaç bir kızdır. ilgi bile çözemez onu.
peşinden koşulacağını sanan kızdır. (bkz: kaçan kovalanır ama artık babayı alır)
bu kız 2 farklı şekilde de tanımlanabilir. şöyle ki;

- ilgi gördüğü kişiye ne tamamen boş olan ne de yandım allah aşkından bir ruh hali içerisinde olan kızdır. bu panik hali "biraz fazla gülsem bu iş oldu diyecek, somurtsam bu sefer de hayatta olmaz gözüyle bakacak" endişesinden kaynaklanmaktadır. duygusal olarak çok fazla tatminlik yaşamıyordur, duygularının güçlenmesini bekliyordur veyahut karşısındakini henüz tanıyamamıştır, kararsızdır. yapılacak en iyi iş, kızı ve olayları oluruna bırakmak, gerek bakışlarla gerekse de sözlerle kızı fazla sıkıştırmamaktır. siklemiyorum moduna da girme tabii, zira kız "bu hani bana aşıktı lan" diyip devreleri bozar bu sefer.

- karşısındakinin dostluğuna gerçekten önem veren kızdır. bir iki günlük arkadaşlık demiyorum yalnız, gerçekten dostluk. birkaç gündür tanınan, çok da umursanmayan bir arkadaş tarafından ilgi görüldüğünde el ayak dolaşmaz çünkü. bilakis hatun kişisi o durum karşısında "nerden fırsat bulsam da şu çocuğa bu işin olmayacağını gösterebilsem" diye fırsat kollar, soğuk davranmaya başlar. "şu çocuk çok hoşmuş, bu çocuk çok tatlıymış" muhabbeti yapmaya başlar ilgi gördüğü kişinin yanında. el ayak dolaşıyorsa, bilinmelidir ki karşısındaki kişi, kırmaktan ve kaybetmekten korktuğu, onun için çok değerli biridir. zordur yani kız için, ne tersleyebilir ne de karşılık verebilir dostunun duyguları karşısında.
aşık kişinin durumu en zorudur tabii, o ayrı.
uzak durulması gereken , ne yaptığını bilmeyen ve çelişkilerle dolu kız türüdür.
ilgi gördüğünü bile bile yetinmeyen ,başkalarının ilgisini de isteyen ,hatta bunu deneme yoluna giderek acaba şu da benimle ilgilenir mi? diyerek ilgi manyaklığı mertebesini arttırmaya çalışan kıza göre daha dengeli kızdır.
bir ilişkiden yeni çıkmış ve başka bir ilişkiye başlama konusunda kendini hazır hissetmeyen kişidir. kendisine zaman tanınmalıdır.
ilgi görmekten bıkmıştır. üstüne düşülmemesi ve görüldüğünde göt dönülmesi gerekir. **
bu ne yaa, böyle bi kategori olur mu ya?
oluyosa bunlar da olur, bkz.lar benden hepsini doldurunuz.
(bkz: ilgi gördüğünü anlamayan kız)
(bkz: ilgi gördüğünü anlayan kız)
(bkz: ilgi gördüğünü anlayıp kaçmayan kız)
(bkz: calyx)çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz.
(bkz: ilgi gördüğünü anlayıp kaçan erkek)
başkasından aynı ilgiyi göremeyince kaçtığı için pişman olacak, döndüğünde ise kimseyi bulamayacak kızdır.
gördüğü ilgiyle yetinmeyip daha fazlasını görmek için kaçan kızdır. ama günümüz erkekleri ısrarcı olmuyor efendim o yüzden avcunu yalıyor kaçan saf kızımız.
tamamen kızın iyi niyetidir allahım ben bu ilgiyi haketmiyorum deyip kendini dağa taşa vurmuştur.önünde saygıyla eğiliyorum.
yoruma açık kızdır.
kimine göre kendini beğenmiş,kimine göre zor,kimine göre kaçan,kimine göre temkinli kızdır ama işin gerçeği şudur, bu durumdan hoşlanmadığı için ordan biran önce tüymek isteyen kızdır ,gerisi bunu kabullenemeyen insanların söylemleridir.
ilgisizlikten sıkılıncada geri dönecek kızdır.