bugün

bazen durup insanın kendi kendine düşündüğü şey. hayatında ters giden birşeyler olduğuna göre ya yanlış zamandadır, ya yanlış insandır ya da yanlış insanladır.
Bazen dusunulur bu. Acaba doğru insanla beraber miyim diye.. sonra bu soru bilinçaltına girdiginden partnerinizin hareketleriyle kendi hareketleriniz arasında bir bağ kurmak istersiniz.(acaba doğru insan mı cinsinden)
tersi önermenin hiç bi zaman doğru olduğuna rastlamadığım önerme.
insan yanlışsa zaten, zamanın pek de bir önemi yoktur. ha denirse ki yanlış yer, yanlış zaman; hah o zaman olur işte, en kötüsü olur..
yorucu, her dakika sorunlu bir aşk yaşanmasına yetip artar.
tehlike çanlarının çalması durumudur.
bir ilişkinin neden yürümediğini belirtmek için kullanılandır.
burdaki parametrede yer doğru o zaman.
^^zamansız geldin biraz ben de tam ağlıyordum^^

durumu gibimsi..yanlış insan mevzusuna yorum gerekmez zati gönül hep mi boka konur be kardeşim!!
pişmanlık duyan insan.
(#2843850)

sen değil ben yanlıştım anlayınca tüm derdim bitti...
unutulmaz aşkların yegane formülü.
O gün anladım bu ilişkinin yazgısını
Takvim tutmazlığı
Aramızda düşman gibi duran zamanı
O gün anladım Senin bana erken
Benim sana geç kaldığımı

Murathan MUNGAN
herhangi bir zaman + t bag
ilişkiyi yaşarken 'doğru zaman doğru insan' ibaresinin, ilişki bittikten sonraki hali.
iki yanlışın, bir sevgiyi götürmediği talihsizlik. doğru zamanda yanlış insan ve yanlış zamanda doğru insan kadar hayatı etkileyendir. en kötüsü de yanlış zamandır. yanlış insanı hayatımızdan çıkarabiliriz. ama zamanı ileri veya geri alabilir miyiz ?
boşluğa düşüp yalnız kalmanın huzursuzluğunu yaşadığınız anlarda, sıkıca sarılırsınız önünüze çıkan saçma insanlara.. sonra geçen zaman gösterir ne kadar yanlış zaman da ne kadar yanlış kişilerle ...
(bkz: bülent ersoy)
çeşitli kombinasyonlarının olduğu ve her bir çeşidinde kişiyi farklı ruh hallerinde bırakan durumlardan biri;
yanlış zaman doğru insan - kişi çeşitli çevresel etkenler sebebiyle aşkını yaşamaya fırsat bulamaz ama yinede bu ilişkiyi kaybetmemek için hertürlü taklayı atar..
doğru zaman yanlış insan - kişi sevmeyi, sevilmeyi aradığı bir zamanda aşık olur, çok sevinir ama çok geçmeden yanlış insan olduğunu anlar sevinci kursağında kalır, bundan sonrası deniz ortasında bir girdaba yakalanmış gibi olmak olur, ya batar yaçıkar şanstır..
yanlış zaman yanlış insan - çok kel alaka bir zamanda hiç olmayacak bir insana gönlü kaptırmadır ya da herşey doğru gibi düşünürken bir tarafın şeref yoksunluğu sebebiyle terketmesi sonucu kişinin vardığı sonuçtur, yoruma gerek yok allah kurtarsın durumudur..
'doğru olan bir şey istiyorum' diye haykırmaya sebebiyet verecek düşünce.
mutsuzlukların sebebi insanoglunun sevilme dönemine kadarki çile devri...yanlış insanlar girer hayatımıza dogru taklidi yapar biz de kanarız...bir döngüdür bu biz de başka insanların yanlış zamandaki yanlış insanlarıyız.
sevgiline duyduğun sevginin üzerine ayrılmak isteyen insanlarda ayrılamama sonucu efkarla birlikte söylenen şarkı sözü.
en eğlenceli ve azgın zamanınızda karşınıza doğru insanın çıkması sonucu, onunla olmamak için kendinize mantıklı bi açıklama yapmanız gerektiğinde ilk akla gelen kelime tamlamaları
yamalı sevdalar oluşturacak kişidir.
en berbat iki durumun bir arada olmasıdır. bir de aşık olduysanız tamamdır, mahvoldunuz! ama gerçekleri anlamak, geçte olsa farkına varmak güzel be sözlük, mutluyum anlayacağın!
güncel Önemli Başlıklar