bugün

yengeç kadını ile nasıl anlaşacağını bir türlü çıkaramadığım çözemediğim, tutarsız hareketleri bazen karşıdakileri bezdirebilen burç erkeğidir.
dahil oldugum erkek kategorisidir. (o ne lan?)

simdi benim abim;
direk mevzuya gireyim. öyle yok bi arkadasdan biliyorum filan demiyecem. assagida anlatilanlarin hepsi benim tecrübelerimdir.

1) cok begenerek bir cift ayakkabi alirsin. 1 hafta sonra evin bodrumuna atarsin.
2) 1 hafta önce evlenecek kadar sevdigini düsündügün kiza, 1 hafta sonra birlikte gecirdiginiz güzel bir günün ardindan, aksam telefonda ben cok sıkıldım dersin. kizin dünyasi yikilmistir zaten.
3) ben senin gibi kara kasli gözlü kizlardan hoslaniyorum dedigin kiz 2 hafta sonra arayip "ya okadar sey yasadik, hic aramiyosun" deyince kafam karisik bana zaman ver deyip kizi basindan atmak.
4) arkadasina dostuna karsi samimisindir. "olum alper attir bi 5 bin ytl bi is yapalim senle" dersin. ve bunu yaparsin. alper sana güvenir. fakat herhangi bir kiza senden hoslaniyorum dersen, o kiz sana güvenmemelidir.
5) ben kiz olsam kendimin yüzüne bile bakmazdim. kendimin babasi olsam odama kilitlerdim kendimi. kendimin annesi olsam yemek vermezdim lan!
6 )arkadaslarla 4 kisi batak oynarken masada 7 kisi varmis gibi olur.
7) ikizler burcu erkegi ikiyüzlü degildir. insanlarin neredeyse hepsi ikiyüzlüdür. ikizler burcu erkegi 4-5 karakterlidir.
8) hicbirsey anlamadigi bir konu bile olsa masada konusulan, 15 dakika sonra yillarin tecrübesine sahip gibi konusabilir.
9) tam bir yil önce su an calistigim is yerinde ilk is görüsmemi yaparken, bazi projelerde yer aldim dedim. proje dedigimde kiytirik organizasyonlardi. beni "avrupa birligi projeleri koordinatörü" yaptilar. nasil oldu bende anlamadim. ama ilk proje toplantisinda kim bu cocuk diye bakanlar gecen hafta yaptigimiz toplantida bu cocuk cok güzel yol haritasi ciziyor yaw! dediler. aradan bir yil gecmisti.
10) evet kendimi övdüm 9 numarali aciklamada.
11) kendimden nefret ediyorum.
12) kimseyi sevemiyorum.
13) beni delicesine seven kac kisiyi hayal kirikligina ugrattim, sayisini versem osman baydemir kesilirsiniz.
14) benim yatacak yerim yok.
15) inanamiyacaginiz kadar zekiyim. sokayim ama zekama.
16) hedefim bir software gelistirme firmasi kurmak düsseldorfda.
17) fakat su siralar ebay üzerinden bayan tekstil ürünleri satiyorum. ayrica haziran sonuna kadar hala proje koordinatörüyüm.
18) ne bok yedigimi tam olarak bende bilmiyorum.
19) hali sahada mac yaparken bir hafta orta sahada takimi meastro gibi yönetirim. öbür hafta 2 metre önümdeki adama pas atamam. arkadaslar bile korkmaya basladi benden.
20) entriye baslarken 2. tekil sahsa hitab ediyorum. simdi ise itiraf modunda kendimi anlatiyorum. icimdeki tüm o serefsiz karakterlerin ölmesini sadece en basit, aptal, siradan olaninin kalmasini istiyorum.

ps: ben bu oglani enlamadim!
eğer dişiyseniz bu insanoğlundan uzak durunuz. demedi demeyin.
her şeyin amına koyarlar ve bu onlara mutluluk verir. ne yapması gerektiğini bilir ama yapmaz. çünkü amına koymuştur her şeyin... hayatın tadını çıkarır. hiçbir şey yapmadığını sandığınız zamanlarda bile iç dünyasında çok şey yapıyordur. bunları size belli etmez. siz ise kendisini hayattan kopmuş sanırsınız ama o hayatın amına koymuştur.
çok üzülürse fena işler yapabilen adamdır...
uzak durulması gereken erkektir. *
pisliktirler!

edit: o kadar kötülendi ki sanırsam sözlükteki ikizler erkekleri delirdi.
lan yalan hepsi. oturduk evimizde kimseye karışmadan entry giriyoruz işte. insanız lan bizde. ne şerefsizliğimiz kaldı ne ibneligimiz.

beğenmiyorsanız uzak durun siktirin gidin. tövbe estagfurullah ya.
kadınlar tarafından sevilmiyor oluşları kadınlara istediklerini vermiyor oluşlarından kaynaklanıyor. kadınların, bu kadar kararlamaya rağmen hala ikizler erkeğinden bir şeyler istiyor oluşu da, istediklerinin sadece ikizler erlkeğinde olduğunu bilmelerinden ileri geliyor. "atan sıfır, karşılayan bir" durumu yani
toplum tarafından en az ikizler burcu kadını kadar sevilmeyendir. ikizler diye bir burç olmasa bu kadar bok kime atılabilirdi ki zaten.
"ikizler burcu erkeği üretimden kaldırılsın!" ı telaffuz ettirendir. o kadar yani.
kadınlar tarafından istedikleri verilmedi diye bla bla diye yazılmış. ikizler erkeği böyledir işte, bir ikizler erkeği ile geçmişi olan bir kız bir bok istemez ondan ve türevlerinden. nasıl bir ruh hastası, bencil, narsist ve ego manyağı ile uğraştığını ancak kendisi bilir. ırklarının, doğdukları ayların, her türlü izlerinin evrenden silinmesi için oy verecek bir sürü kız tanıyorum.
Bencil başkasının üstünlüğünü asla kabul etmeyen kendini çok çabuk sevdirmekle birlikte çokta çabuk nefret ettiren oldukça zeki ve uyanık kişilik.
sanılanın aksine, sadece kendine zarar verebilen erkektir.
zeki,çekici,eğlenceli,zevkli ve romantikler. sevdiklerinde çok değer verirler ve şımartırlar. ayrıca bir şeyi yapıcam derlerse kesinlikle yaparlar kimse engelleyemez ve en önemli özellikleri ise çok kıskançtırlar.
(bkz: keep out)*
aşık olunası kavuşulamayası zor mu zor burç insanıdır.
insanla dalga geçmeye bayılan,hoşuna gitmeyen bir şey söylediğiniz anda laflarıyla sizi çılgına çeviren sinsi mi sinsi erkeklerdir.etraftaki hatrı sayılır kişilere melek gibi gözükürler ama saman altından su yürütenler de onlardır.her işlerini sinsice hallederler.insanı kullanmayı iyi bilirler.kullanamadıkları insana düşman kesilirler.dengesizdirler ve çok sinirlidirler.birden bağırmaya başlarlar ne olduğu anlayamazsınız.onlara katlanabilmenin tek yolu gamsız olmaktır.
yanına yaklaşılmaması gereken erkektir. bugün evet dediğine yarın hatta yarını bile beklemeden sadece bikaç dakika sonra hayır der bu ve bunun gibi şeyleri defalarca yapar bir de üStüne size dengesiz der. çekilmez olan erkektir sadakatsiz ikiyüzlü yalancı vs. gibi birçok kötü özelliği içinde barındıran erkektir.
bir haftadır tanıdığım bir ikizler burcu erkeğinden yola çıkmak gerekirse, bunların acayip dengesiz olduklarına karar verdim. bir söyledikleri diğerine uymuyor. çok çabuk sinirlenebiliyorlar, ama hemen de sakinleşiyorlar. ama aynı zamanda çok ama çok sempatikler, cana yakınlar. kısacası keyifli zaman geçirebileceğiniz insanlar.

ancak bir haftadan çıkardığım tek sonuç: bunlardan arkadaş olur, sevgili olmaz.
bilindiği gibi iki yüzlü değillerdir. çok yönlülerdir. bu çok yönlü olmaları da onlara eksi değil artı değerler katmaktadır. *
kesinlikle dengesizin tekidir.
yay burcu erkeği ile ikizler burcu erkeği kadar huyları birbirine benzeyen, dengesiz ve kaypak başka burç tanımadım.
bir de bunun üzerine yükselen burcu da ikizler olan ikizler burcu erkeği vardır ki pek şahanelerdir. kim acaba? *
hiçbir anı birbirine tutmayan,değişme kapasitesi yüksek ve hayatını yalanlarla ilerleten burcun türüdür.