bugün

entry'ler (229)

yazarların yaptığı iş ve aldıkları maaş

brüt 3000 euro. i.t. danismani. parayi tl ye cevirmeyin. yurtdisinda ayni kapiya cikiyor, yani giderler ona göre yüksek. tek tesellim her sene zam alabiliyormusuz.

not: daha yeni basladim.

10 bin türk ün 100 bin avrupalıyı yok eder

zor olabilir. daha avrupaya vizeler kalkmadi tam olarak. 10 bin tane elemani nasil gecirecen sinirdan. ah su vatan millet sakaryacilar, ah su hayalperestler yok mu!! kendinize gelin!!

sözlük yazarlarının itirafları

cok kisa bir zaman öncesine kadar lady gaga, justin bieber, facebookda yapilan xd isareti hakkinda hicbirsey bilmiyordum.

kahvaltıda meyve suyu ile çay içmek

yemin ediyom aklima gelmisti. ya bu televizyonlarda millet böyle bi cayla portkal suyu koyuyor masaya. hayir ibneler onuda icmeden kalkiyorlar. mundar ediyolar canim nimetleri. bide ayrica bizim kültürde yok sanirim bu sadece (hangi kültürse) gecenlerde istanbul'a giden bir ucakta gördüm. hintlimi, sri lankalimi belli olmayan bir grup, hostesten cay ve elma suyu istediler. sabah saatlerinde ucuyorduk. bense cay, peynir, pogaca filan takiliyordum. elemanlar önce caylarini ictiler sonra elma sularini. hayir sicak soguk gecisi yaparken demi zorlanmiyosun abicim. velhasil of kelam asiri sacma bir durum. ama dur lan arastiracam ben bunu nerede kim icat etmis bu mereti.

kadınları itici yapan detaylar

lanet olasi "g" noktasini elimizle koymus gibi bulamamamiz.

regedit: yalansa yalan de hanim abla!

black eyed witch

sadece sisko demekle olmaz diye cemkirdigim yazar. bmi isteriz boy/kilo formülü isteriz.. ayrica yüz hatlari, yanaklardaki dolgunluk, gididaki sarkma oranlari nelerdir, bilmek isterük devletlüm.

sevişmek için evde beklerken yapılabilecekler

eller yikanir. neticede partnerimizin de temiz ve bakimli olmasina dikkat etmeliyiz.

1 55 boyundaki şişman kıza çok güzelsin diyen adam

gayet sen ben gibi siradan bir adamdir. behey et düskünü canavar. adam "güzelsin" demis. güzellik deyince yüz güzelligi geliyor aklima. kizin yüzü cidden cok sirin, sempatik, güzel olabilir. hatta kilolu kizlar hepten bi sirin bana göre. ha sexi olma durumu varsa, o da cözülür. nitekim güzellik sexi olmak göreceli bir kavramdir. ben bu sitede angelina jolie e kemik yüzlü lan güzel degil diyen adam gördüm. cogumuzun agzinin suyunu akitan jolie. eee bu sisman kisa kizda kimine göre sexi olabilir yani niye olmasin.

ulan dindara yobaz derin
kürde bölücü dersin
sismana cirkin dersin
egitim alamamisa kro dersin

nasil bir beyaz irksin amina koyimki herseyin en güzeli en iyisi sana bahsedilmis. siktir git lan ordan.

muhteşem yüzyıl için ne dediler

kiyafet tasarimlari cok avrupai.

cemil ipekci

kürtlerin devlet kuramaması

rasistlerin serefsiz oldugu gercegini cagristirir kimi zaman.

inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost

kendisinden bir adet var bende bu dosttan.. hemde öyle böyle degil "eski dost" amk.

türbanlıya sorulacak tek soru

ligin ikinci yarisindaki fb-ts maci sampiyonluk adayini belirler mi sence?

müslümanlar ve bilim

almanyada IT bölümüne basladigim ilk sene, ilk sömestr, ilk dersde profesör m. leuschel bir saat boyunca el-harezmi diye bir adami anlatti durdu. daha batiyi avrupayi görmemis, batida söyle avrupada böyle diye atiyor ya en cok o dokunuyor aq.

not: ayrica almancada sayilar cift haneli düsünülüp sagdan sola dogru okunur, bu sistemi araplardan almislar diyolla.
örnek: 57 (sieben und fünfzig= 7 ve 50)

yazarların üstündeki kıyafetlerin maddi değeri

am:!
göt:!
meme:!

edit: durun amk kiz degilim, aklima bu geldi, ne de olsa beyin beles.

yazarların keşke yapmasaydım dediği şeyler

keske mobilya yerine demir-celik isine girseydim.

behzat ç

ya su an internetten bir bölümünü izliyorum. bitiyorum bu diziye. bir ankarali olarak adamlarin gezdigi bircok caddeyi tanimak cok acayip geliyor, bir türlü nerenin nere oldugunu kestiremedigim istanbul acdelerine nazaran.

bide cok önemli demeden gecemiyecegim;

bahzat amir nezaman dertlense bi meyhaneye takiliyor. yiyor iciyor bolcana. tam nevaleyi süpürmüsken diger elemanlar geliyor. iste bize de 3 bira, fistik vesaire istiyorlar. gel görki daha onlarin bira geleyazarken behzat kalkiyor, hic hesap mesap ödemeden evinin yolunu tutuyor. ulan senin maasin onlardan fazladir, bi kere de sen öde su hesabi. ama yok, hatta özellikle elemanlar gelene kadar bekliyor onlar gelince sak kalkip hesabi kitliyor.

ama yine de karizma adam vesselam.

sözlük yazarlarının itirafları

fifa 11 oynarken herzaman fenerbahceyi aliyorum. maclara son 10 dakikaya yenik girersem "ulan acaba semihi mi alsam oyuna" diye ciddi ciddi soruyorum kendime.

ps: bazen hayal olmasini istiyoruz herseyin, ama bazen de gercek hayattaki gibi olmasi gerekir aslinda herseyin.

kürtleri sevmiyorum kardeşim

esasinda hic prim verilmemesi gereken bir söylemdir. kirmayin be abicim birbirimizi. bakin beni dinleyin ve;

türk, kürt bilmem ama;

(bkz: rusları seviyorum)

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

top volkan'in kontrolünde....

soylebebegim

ya hayir cidden entrylerinin begendigim bir kardesimizdir.

-a aah, hanim, niye eksiledi bu cocuk simdi bunu?