sarkık göğüsler yerine dik ve seksi göğüslere sahip olan kızlardır.
zamanında beddua almış kızdır. "iki memen bir araya gelmesin!" diye.*
70 numara sütyen kullanan kızdır.
95 olup sarkacağına 75-80 olsun dedirten kızlar...
limon göğüslü kızdır ki gayet hoştur.
beddualı kızlardır.
önemli olan bir araya gelip gelmemesi değil işlevi olan kızlardır.
anatomik lanetle muhatap kızlardır. iticidir, fakat bu durum onların suçu değildir. bol bol süt ve süt ürünleri tüketmelidirler. ekmek içi, hamur işleri gibi kilo aldıran gıdaları eksik etmemelidirler. 23 yaşına kadar süreç ilerler. sonrasında yavaşlar. dikkat; sınır 23.

: ne çok küçük hatun varmış lan. küçükse benim suçum mu yahu?*
ilgi çeken memelerdir. şüphesiz ki bir kızın en dikkat çekici yeri memeleridir. sonra yüzü sonra kalçası diye devam eder bu sıralama. *
füze gibi göğüslere sahip olan kızlardır.
sırt üstü yatınca ortada kocaman ova oluşur. ama destekleyici ürün kullanılırsa aman allahım herkese lazım amin.
(bkz: bir yasam felsefesi olarak abazanlik)
iki memesi yakanızda olacak olan kızdır.
iki memesi arasında herdaim bir dil bulunan sevişgen insandır.
iki meme dekolte kıyafette bir araya gelince bir anlık bakışta popo gibi görünebildiği için ayırt ediciliği yüksek memelere sahip kızlardır.
aslında küçük memesi olan kızlardır.
ha bu arada baktımda benimkilerde birleşmiyor. *
ayrık memeli ve sutyen takmayan kızlardır.
iki yakası bir araya gelmeyen erkeklerin kızca söylenmiş atasözü hali.
(bkz: ben diyom angara sen diyon götüm gara)
(bkz: konik göğüs)
(bkz: allah korusun)
kalın beliymiş gibi görünen ve memeleri havadar kızdır, kazana atılsa araları terlemez.
ailesinden uzağa gelin gidecek derler. *
normal olan kızlardır. iki memesi bir araya gelip voltran oluşturmayacaksa hastalık durumu söz konusudur. tek memeli olduğunu düşünsene. garip olmaz mı bu saatten sonra?
durumdan rahatsızlarsa* ve bi önlem arıyorlarsa, acilen kollarla memeleri sıkıştırma hareketini çalışması ve öğrenmesi gereken kızdır. aradığı ilgiyi çekecektir üstüne. **
memeleri beddua almistir.