bugün

entry'ler (181)

tek rumeli tv

en büyük rumelililerden naim süleymanoğlu’nun cenazesinin kaldırılacağı saatlerde canlı eğlence programı sunan bir ne olduğu belirsiz tv kanalı. lütfen protesto edelim.

tel:02126161212 Dahili:123

rumeli tv

En büyük rumelililerden Naim Süleymanoğlu’nun cenazesinin kaldırılacağı saatlerde canlı eğlence programı sunan bir ne olduğu belirsiz tv kanalı. Lütfen protesto edelim.

pazardan kıyafet alabilen insan

Markası var dediğiniz o kıyafetlerin bir kısmı Bursa'da yeşim fabrikasında üretiliyor. burasını bildiğim için yazıyorum, pazarda satılanlardan kalite olarak bir farkı yok. tersi görüş bildiren buradaki kompleksli vatandaşları da çok iyi biliyorum. maalesef halkın %95'i bunlardan oluşuyor.

şampiyonlar ligi kura çekimi simülasyonu

Az evvel beşiktaş için çalıştırdığım simülasyon. Gurubumuz güçlü görünüyor.

http://prntscr.com/g3uhzc

http://inker.github.io/cl-draw/

beşiktaş 6na kaçırdı

Bir zamanlar star gazetesinde yer alan bir manşet.

kurscu

(bkz: kursçu)

rüyada bayan memurunu görmek

(bkz: bayan memur)

sadece kadınlarla ilgilenen memurlar mümkündür ki erkek de olabilir.

(bkz: aman diyim)

ayrı yazılan de yi sertleştirip te yapmak

koparıp atarsan sertleşmez.

ayrı yazılan de yi sertleştirip te yapmak

(bkz: gençler lys ye çalışıyor)

tarihte kürtler hakkında söylenmiş muazzam sözler

kürdüz ölene kadar.

ahmet kaya

ırk öldükten sonra dahi değişmiyor oysa ki!

üçüncü nesil

(bkz: buyurun benim)

iphone 4

dünya teknoloji tarihine "devrim" olarak adını yazdıran telefon.

başlık açmak için başlık parası alınsın

kullanım hakkı sende mülkiyeti bende olur.

entry girme yarışı ve hiç entry okumama durumu

uludağsözlük platformunda bulunan yazarların en büyük özelliğini içeren durum.

yolda yürürken 10 bin lira bulan liseli

eğitim miktarı artınca pişmanlığı da artacaktır.

yukarıda yazan yazıda bir derinlik bulunmaktadır iyi oku ve iyi düşün.

yoldaki kızın bacak fotografını çeken sapık

ilginç bir sapık. nacizane yol yordam isteyen yazar kardeşime yardımcı olmak babında yapılması gerekenler;

1. bahsi geçen bacakların resmini önce bir görmemiz gerekiyor. diz üstü 1 karış yetmez komple mayolu ya da mayosuz boy resimlerini paylaşınız!

2. yaş-boy-kilo-yerleşim yeri bilgilerinizi paylaşınız.

en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır. üzmeyin kendinizi ilk siz değilsiniz. çok kimseye yol yordam gösterdik.

2014 dünya kupası tahminleri

halil mutlu'nun silkme koparma ve toplamda dünya şampiyonu olmasını bekliyorum.

öğrenildiğinde ufku 5 e bölüp 3 le çarpan şeyler

karşı dik kenarı 4'tür.

(bkz: 3 4 5 üçgeni)

erkeklerin hoşlandığı kadın tipi

erkekler mercedes gibi hatunlardan hoşlanır. amg serisi olmalı elbette.

uludağ sözlük ü seçme nedenleri

içimde dizginleyemediğim bir yazma isteği vardı. yazmak istiyor yazamıyordum (bkz: ilhan irem - konuşamıyorum). senelerden 2006'yı gösteriyordu takvimler. ekşi sözlük denilen ne idiü belirsiz site ancak "kayıtlı okuyucu" gibisinden bir sıfatla üye alımı yapıyordu. yazamıyorduk kısacası. işte o zamanlar google isimli arama motoru vasıtasıyla şimdi yuvam olarak gördüğüm uludağ sözlük ortamına giriş yaptım. giriş o giriş aradan geçen sekiz sene boyunca yazdım durdum. o kadar çok yazı yazdım ki standart kalite a4 kağıtlarına 12 punto ile önlü arkalı çıktılar alacak olsak bu yazılar boyumu aşardı. ve şimdi uludağ sözlük içimde 8 yaşında yaramaz bir çocuk. nasırlı kalbimi hayata çarptıran bir dinamoydu. her gün hiç ama hiç istisnasız 8x365 gün benimleydi bir sevgili gibi. beraber şarkılar söyledik, zirvelerde coşmuş gönüllerimiz huzur buldu.