azmış kızdır/erkektir.

(bkz: double penetration)
Yavsakliktir. Karaktersizliktir. Ikisine de aynı anda ver ozaman. Ne hakkın var insanların duygularıyla oynamaya.
kaşarlıktır. başka bişey değildir. yapılmamalıdır.
Insanin engel olamadigi tek sey duygularidir. Bazisi içinde yasar, bazisi da susamaz söyler.
Kotu sozlerle yaftalamanin anlami yok bence.
Diğer erkek babası ya da erkek kardeşi olduğu sürece sorun yok, aksi takdirde kan çıkar.
iki erkekten biri gotluk yaptigi icin digerini sevmeye baslarsin. Ama birini daha cok.seversin. falannn filann.
kaşar literatüründe ''ay naapiyim ikisi de çok tatlııı'' olarak geçen namussuzluktur.
mantığını dinlemelidir kalbinin peşinden giderse çok pişman olur.
birini daha çok seviyordur. kimseyi kandırmasın.
Tanidigim kadinlardan biri. Ustelik evlidir. Eşini de çok seviyor biliyorum. Hayatimin en buyuk vicdan azabiydi zamaninda. Anne oldu ve bitti bu haksizlik. O iyi adamdan ozur diliyorum binlerce kere.
birini bazı zamanlar birini bazı zamanlar sevmedir. tabi bu bahsedilen sevgi derin bir sevgi değildir. hoşlanmadır ama adı sevgidir. iki erkeğin de ilgisi hoşuna gider kızın. neden seçim yapayım, ikisini de idare edeyim düşüncesidir.
"ruhundaki patlak zarı diktir" sözünü hak eden davranış.

(bkz: eksik etek)
ikisinide boşverip üçüncüye dallanıp budaklanılarak sona erecek olan eylem.
mesebi geniş olan kişinin işidir.
sevgi; 'elimde 100 lira vardı, 50 sini ahmete 50 sini mehmete verdim, 100 aşksa, ben şimdi ikisinden de hoşlanıyorum' gibi bir şey değil.
sevgi sonsuz ve bir insanın 100 tane erkeğe aynı anda aşık olmamasının tek sebebi zaman olabilir.
tek bir kişiyleyken tüm zamanını onu düşünerek ya da onunla olarak geçirebilirsin.
ama ortada bir kaç kişi daha varsa tek kişiye düşen düşünce ve zaman miktarı azalacağı için duygular da aşırı yoğun olamayacaktır. ve aşırı yoğun olmayan duygulara aşk denmez zaten.
ancak yine de çok duygusalsanız bana göre bu mümkün.
mümkün mü lan hem isevi hem musevi olmak gibi ...
ikisini de sevmediğin anlamına gelen saçmalama şekli.*
homoseksüel bir erkek için çok normaldir.
hayır sibel hepsini alamayız.
6 kızın seni sevdiği ama senin sevdiğinin o 6 kişiden birinin olmaması değildir.
ikisinı sevmek dıye bırsey yoktur o kızın kafası karısıktır .
Bazı entel hıyarlar şimdi bunun üzerine sayfalarca romantik yazı yazabilir, ben yazamam. Bildiğin kevaşeliktir.
Onun poposuna bakayım şunun memesine bakayım diye düşünen, ben arıyım her çiçekten bal alırım zihniyetinde, aldatmaya meyilli, yalancı, denyo olan erkeklere müstehak olan davranış biçimi .
gayet normal bi davranış. benim aynı anda sevdiğim onlarca erkek var. arkadaşlık denen kavramdan bi haber insanların bok attığı bir durum.
Kalpte dört odacık olduğu düşünüldüğünde az bile denebilir. Dörde kadar çıkabilirsiniz, çekinmeyin.*