bugün

sevmek değil hoşlanmaktır o. insan bir kişiyi sevebilir. eğer birden fazla kişiyi sevdiğini düşünüyorsa samimi değildir. maymun iştahlılıktır onun yaptığı.
klasik kaşar davranışıdır. kaşar kadın kişi iki erkekde de sömürülecek bir şey bulmuş ikisini de bırakmak istemiyordur. erkekler bazen bu durumun zaten farkındadır ancak onlar da iki erkeği çaktırmadan idare ettiğini sanan kadından cinsel olarak faydalandığından sesini çıkartmaz.

ancak ve ancak kişiliği oturmamış şahsiyet sorunu çeken bir kadını tatmin edebilecek ilişki türüdür.

edit: imla

edit 2: kötüleyen canlar sizi seviyorum derken kız veya erkek arkadaşınız başka birine de aynı şeyi söylerse ve siz bunu bir şekilde öğrenebilirseniz -ki öğrenememe ihtimaliniz daha yüksek- öğrendiğiniz an bu entry aklınıza gelsin. scs aşkım. optm. kib. byeee.
eğer seven de erkekse işler karışır..
duble sevmektir.
iki erkekten biri baba değilse, tanım sözlük formatının dışına çıkar.
duygularını yanlış isimlendirmektir. sevgi yalnız birinedir. ikincisi merak, tutku, arzu, dostluk vs olabilir. ya da her ikisi de bunlardan biridir.o zaman sevgi yoktur.
bunu yapabilenin ruhu orospu olmuştur. bedeniyle ilgilenmiyorum bile.

edit: çok kötü'ye basan kız arkadaş bana bi ulaşsın. keh keh.
ikincisi sevgidir belki ama birincisi alışkanlık, bağımlılık, takıntı, vs olabilir. yine eski sevgili vakası yani. şimdi birini deli gibi seviyosunuz sonra o sizi terkediyo başkasına gidiyo. siz ondan nefret ettiğinizi düşünüyosunuz ama her bördüğünüzde heyecandan dizleriniz titriyor. aradan yıllar geçiyor, nefret kalmıyor ama seviyorum da diyemiyosunuz kimseye, kendinize bile. karşılaşmamak için dua ediyosunuz. sonra gerçekten size uygun, her haliyle işte bu dediğiniz, size asla yamuk yapmayacak ve sevgisine, sadakatine inandığınız biri çıkıyor karşınıza. onu seviyosunuz zamanla ve diğeri aklınızdan çıkmıyor bir türlü. ilk göz ağrınızsa bir de asla çıkmıyor, ama zamanla külleniyor. artık yalnızca şarkılarla geliyor aklınıza bir de yolda aynı onunla aynı parfümü kullanan biri hatırlatıyor, içinizi ürpertiyor o kadar. devam ediyorsunuz yeni sevgiliyle hayata ama asla aşık olamıyorsunuz. heyecandan dizlerinizi titretmiyor ama başınızı göğsüne dayadığınızda güvende hissediyorsunuz, sevildiğinizi bilmek mutu ediyor, huzur veriyor. işte böyle birşey...
bir erkeği sevebilmek için yüz erkekten parçaları toplayıp, başarılabilirse o da " bir " erkek oluşturmak gerekir önce. değil iki erkeği aynı anda sevmek...
onlarda seni aynı anda sever ins. farklı kompozisyonlar yaşarsınız.

(bkz: Böyle konuşman başına dert açar)
ikisini toplayınca tek adam ediyordur belli ki, yine de tasvip ettiğimiz bir davranış biçimi değildir kanımca.
Sevmekle hoşlanmak arasındaki ince çizgiyi bilmemektir.
şayir bunu şöyle özetlemiş...

''iki aşk arasında kaldı gönlüm küçücük
bana uçmayı öğret kanatlarım küçücük
ben niye büyüdüm anne?
ben niye büyüdüm?''

şöyle ki;
otuz adamıda sevsen ilk aşkın yerini değiştiremiyosun.
sevgi sığınmayla yer değiştirir.
aslında düşününce eğlenceli geliyo kulağa.
ama;
bölünmeden sosyalleşip,sevişmeliyiz.
arda turan & harry kewell yapmadığımız şey değil.
iki megafonu aynı anda kullanmak gibidir. bunun üstüne de ne kadar megafon eklersen ekle ses yine aynı desibelde çıkar. yani bir faydası yoktur, hepsi yine aynı kapıya çıkar.
başlık iki erkeği aynı anda seven kadın olmalı yoksa çok yanlış anlaşılıyor.
bir gün birine , bir gün birine iyi davranandır ikisinide elinde tutandır , yozlaşmış ,mezhep genişliğine vasıl olmuş , utanmaz bir kaşardır.
iki erkeğe de "canım" diye seslenmek, ama birine yalan söylemektir.
hormon vaziyetine göre birini yedekte tutmak, diğerine odaklanmaktır.
aşk formatının amına koymaktır. (bkz: sözlük formatı)
olabilecek olan durumdur. ben mesela iki erkeği delicesine seviyorum. ikisine de eşit derecede aşığım. teraziye koysan bir gram şaşmaz o kadar yani.
gönlünün geniş olduğunu gösterir.
aşk tek olmalıdır diye bir kanun ya da kural mı var? varsa hükümleri ve şartnameleriyle bize de iletinde ona göre davranalım.
kararsızlıktır.
Kalpte dört odacık olduğu düşünüldüğünde az bile denebilir. Dörde kadar çıkabilirsiniz, çekinmeyin.*
gayet normal bi davranış. benim aynı anda sevdiğim onlarca erkek var. arkadaşlık denen kavramdan bi haber insanların bok attığı bir durum.