bugün

domuz eti severleri üzmüştür.
evimizin her şeyi.
(bkz: aykea)
mutfaktan salona, banyoya kadar ihtiyacınız olacak eşyaları bulabileceğiniz mağaza.
lakin eşyaları biraz dayanıksız.mesela monte ederken dikkatlı olmazsanız o tahtalar çatırt diye çatlar.orta sehpa almıştık burdan 4 ay dayandı, tabi burda kardeşimin de payı olabilir.2 gardırop aldık monte edene kadar canımız çıktı, resmen salonun ortasında 3 boyutlu puzzle yaptık.burdan eşya alacaklar bunlara hazırlıklı olmalı.ama mutfak eşyaları,perdeleri, aksesuarları çok güzel, onlara lafım yok.bi de vişneli bir pastaları var harikaydı.
içeriye girdikten sonra tüm reyonları gezmeden çıkışa ulaşmanın mümkün olmadığı mağazadır.
köftelerinde at eti varmış.
http://dunya.milliyet.com....2013/1673235/default.htm
at eti skandalına karışmış bir başka devdir. isveç köftelerinde at etine rastlanmıştır. bu tip firmaların denetim mekanizması bu denli zayıfsa diğer küçük firmaları düşünmek güç. para için yemeyecekleri halt yok sanırım.
tipik türk geleneği efenim; okumadan, bilgi sahibi olmadan karalama / linç kampanyası.

okudunmu peki amk beyinsizi, at etlerinin rastlandığı ikea hangi ülkede oku, oku bakma yüzüme andavallı gibi.

hadi okuduğunu anlamadın hiç ticari zeka'ndamı yok, adamların merkezi nerede sen neredesin,
ordan buraya köfte/somon balığı mı ithal ettiklerini zannediyorsun beyinsiz adam.

ikea benim zikimde değil, ortağı da değilim ama orada ekmek yiyen, çalışan bir sürü personel var senin böyle araştırmadan, okumdan yavşakça yazdığın yazıların sonuçlarının nerelere varacağını o kuş kadar beynin ile düşünüyormusun ulan amk malı.

oke sakinim.
"köftelerinde at eti kullanmasının sebebi maliyeti düşürüp eti ucuza yememizi sağlayabilmekmiş. onlar bizim iyiliğimiz için hareket eden, ne yapacağını bizden daha iyi bilen bir firmaymışlar."

mağazada orada burada yazan yazıları düşününce bu minvalde bir savunma yapmaları mümkün olan mobilyacı dükkanı.
ne zaman gitseniz müziği dilinize takılır.
ses veriyorum.

'nınıı nııı nıınınn nıı nıı evinizin her şeyi ikea '

yeminle daha fazlası aklımda kalmıyor. kuş beyinlimiyim lan ben.
içeri yalnız giriyorsunuz çıkarken münasip yerinizde kocaman bir kazıkla.ama herşeye rağmen evimizin herşeyi. adamlar işi biliyor arkadaş. birde soslu tavukları var süper ötesi. başarılar ikea...
kaliteli değildir ama ucuz olduğu için tercih edilir. bir mobilya alınmaz ama dekoratif şeyleri güzeldir.
türklerden aldıkları at eti ile misket köfte yapan lokanta... mobilya da satılıyor.
burası isveç toprağı. burada ne mescid olur, ne de namaz kılınır! mantığına sahip kuruluş.
evimizin herseyi.
Öğrenci mekanıdır . Şöyleki 2 lira verip sınırsız meşrubat 1,5 lira verip sınırsız sıcak içecek alabilirsiniz . ister istemez şöyle bir diyalog olur .
+bu sefer sen doldur , birdahakine ben doldururum .
+hadi birdahaki benden olsun kanka eheh .

Birde O köfteler ah o yenilesi yutulası köfteler . Ketçap mayonezde sınırsızdır .

Eşyalar hakkında kullanmadığım için yorum yapamıyacağım ama magazada gördüğüm kadarıyla koltukları konforlu ve dizaynı sizi evlenmeye iteliyor .
Ister sev ister sevme 2.5 liraya iki sosisli hotdog+limitsiz cola olaylari efsane.

Akla doksanlardaki metro'yu getirir. Onda da bi sosisli bi colayi 250 bin liraya satma fenomeni vardi. Hey gidi...
Ikea mağazaları müşterilerin mağazayı terk etmesini önlemek için labirent şeklinde tasarlanmıştır.
Tevekkeli değil ben de neden bi girdim mi çıkamıyoeum diyorum... iğrenç amerikan malı.
Edit: pedere teşekkürler ikea isveç malıymış.
dönemsel olarak islamcı yayın organları tarafından yaylım ateşine tutulan kaliteli isveç markası.
Evinizin her şeyi.
Ikea evinizin her şeyi sloganını kullanan şirkettir adamlarda yok yok.
çok pahallıya aldığın ürünü sana montaj ettiren market.
evimizin herşeyinin ikea da olduğunu söyleyen bir marka. peçete de tutarlar sanırım.
ürünleri genelde kalitesizdir. ekmek tahtası bile yarıldı. sanki üstünde kaya parçaladık. aldığımız masa da mukavvadan yapılmış gibiydi. niye aldın dersen, reklamlara kandık biz de. ama alanları uyarmak istiyorum. güzel görünüyorlar ama sağlam değiller.
bana en sıcak gelen yapı-ev-market, restorandır. galiba isveçlileri seviyorum ya da sadece isveçi bilemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar