bugün

Mehmet Ali Erbil'in seslendirdiği reklam. Cümleler saçma olmuştur. Tonlama eksiklikleri mevcuttur. Ancak ikeaya olan hayranlığımızdan mı bilinmez, insana "ikeaaa evinizin her şeyiii" cümlesini söylettirir.
Evinizin kepçesi cümlesinde kopuşlar yaşadığım reklam filmi gayet hoş.
evimizin enteli evimizin danteli bölüne bayıldığım reklam.
noel babaların!!! yer aldığı güncel reklam. türkiye'de noel baba kepazeliği de başladı ya, pes artık.
Şu an televizyonlarda görebileceğimiz en iyi reklam. E nede olsa isveçli bir firmanın reklamı.
türk toplumunun isveçce telafuzunu biraz olsun geliştiren reklamdır.ayrıca beşiktaşın aşağıdaki marşın "piuv piuv piuv" kısmı benzerlik göstermektedir.

"Yürüyoruz adım adım
Her solukta senin adın
Şampiyonluk inan çok yakın
Haydi bastır Beşiktaşım

Kupalar gelecek yine
Kartal uçacak göklere
Mermiler atılacak gökyüzüne
Şampiyon olduğun; gece.
Piuv, Piuv, Piuv"
yeni sezon için çektikleri reklamda müşteriyi tam olarak mal gibi hissettiren reklamdır. bak bak bak bunu al( malsın bak bunu al) al al bunu al (alın bunu alın her gördüğünü alıyosun zaten) bunu kesin al (alacaksın zaten boku pembeye boyasak onuda alırsın).lan sen kimsin siz ne oldunuzda emir veriyorsunuz müşteriye böyle hitap edilir mi?. kendimi o dev mağazada yastıkları sandalyeleri sepetime zorla depiştirir gibi hayal ettim yeminlen soğudum ikeadan.