bugün

emra aydının ''afili yalnızlık'' tan sonra en albümünde en hit olmaya aday şarkısıdır. buyrun sözler ;

bugün biraz gerginim yine sesim değişik gelebilir biraz ama sen anlarsın bana katlanırsın tuhaf laflar edebilirim seni belki üzebilirim ama sen susarsın çünkü beni tanırsın öyle çabuk kızma derdin hep bu kadarda kolay alınma ozaman beni sar hadi sarıl bana değişmez huylar edindin bikerede sen dene alışmayı ben göğsüne yatarken öyle derin nefes almaaaaaaaa... bu ara ihiacım var sana ellerimi sakın bırakma bana huzur veren tek yer senin yanın unutmaa... gün varıncaya kadar sabaha sakın hiçbir yere kalkma fazla bişey isemem sadece dur burda...
karşıdaki insanı anında bulunulan mekana getirecek kısa ama vurucu bir cümledir.
gerçekten ihtiyacı olan kişinin kullanacağı kısa ama vurucu cümledir. eğer ki samimi olmayan birisi söyleyecek olursa daha ağdalı daha cafcaflı sözler kullanır ancak bu kadar etkili olmaz.
kime söyleneceği konusunda çok dikkat edilmesi gereken cümledir. eğer doğru kişiye söylenirse iki eli kanda bir ayağı çukurda olsa yine gelir ama yanlış kişiye söylendiğinde söylenen kişinin g.tünün kalkmasına yol açar ki bu hiç iyi bir durum değildir. kişi bu adam bensiz yapamıyo bensiz bir hiç durumlarına girer.bu yüzden söylenirken iki kez düşünülmesi gereken bir sözdür.
(bkz: sen anlarsın)
yokluğun da hissedilen derin yalnızlık sonucu sarf edilen cümle...ayrıca güzel bir emre aydın şarkısı...
ihtiyacım var sana *
sana ihtiyacım var *
var ihtiyacım sana * * *
(bkz: I need you)
ihtiyacım Var Sana

bugün biraz gerginim yine,
sesim değişik gelebilir biraz,
ama sen anlarsın,bana katlanırsın...
tuhaf laflar edebilirim,
seni belki üzebilirim,
ama sen susarsın,çünkü beni tanırsın...
öyle çabuk kızma derdin hep,
bu kadar da kolay alınma,
o zaman beni sar,
hadi sarıl bana,
değişmez huylar bilirsin,
bir kere de sen dene alışmayı!
ben göğsüne yatarken
böyle derin nefes alma
bu ara ihtiyaım var sana
ellerimi sakın bırakma
bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
gün varıncaya kadar sabaha
sakın hiçbir yere kalkma
fazla bişey istemem
sadece dur burda...

harika bir şarkı ama kimin olduğu pek belli değil
beni hüngür hüngür ağlatan 3-5 şarkıdan biri.
emre aydın söylemiyo sanırım. çünkü söyleyenle emre aydının sesi farklı geldi bana. kimin söylediğinden emin olan msj atsın lütfennnnnnn...

edit: söyleyen emre akad adında biriymiş.
güzel, sakin, tatlı bir şarkı.
ancak kendi kendime itiraf edebildiğim, şarkıyla ve "ihtiyacım var sana" denmesi gereken insana karizmayı çizdirmemek amacıyla belli edilmeyen ruh halinin en ii ifade edildiği şarkılardandır.
asıl sahibinin ismi emre akad olan şarkı.internette emre aydın ya da grup koridor adı altında bulunabilir.
emre aydın diye duyum alınan ama kuvvetle muhtemel grup koridor'un nette dolaşan insanı alıp götüren şarkısı.
hele de insanın birine ihtiyacı varsa ve o insan yanında değilse..
--spoiler--
bu ara ihtiyacım var sana,
ellerimi sakın bırakma.
bana huzur veren tek yer,
senin yanın unutma!
gün varıncaya kadar sabaha
sakın hiçbir yere kalkma
fazla bişey istemem
sadece dur burda...
--spoiler--

sözleriyle insanı büyüleyen ender şarkılardan.. emre aydın'ın meşhur olmamış demo tarzı şarkısıdir.
emre aydın' ın olmayan şarkıdır.
ihtiyacı olan kişiye ihtiyacını karşılamakla bitileceği sanılan şeydir. Sorunu hallolur sonra sana akıl vermeye kalkan kişilerin yaptığı aptalca davranış.
http://www.youtube.com/watch?v=8uGBdn4Y2qU
üst üste dinleyince kelimenin tam anlamıyla "psikopata bağlattıran",sevdicegi hatırlatan,özlettiren emre aydın sarkısı.
gerçek aşktan bahseder biraz * ...samimi bir şarkıdır...güzeldir...
şarkı garip bir şekilde hüzün yayma özelliğine sahiptir fakat tarafımdan gözden kaçırılmamıştır ki şu sözler hafiften posta havası ihtiva eder:
ben göğsüne yatarken
öyle derin nefes alma..
bak baaaak hem göğsüme yatıcak hem nefes almama karışıcak..
(bkz: bi siktir git çay koy)
insani bulanima sokan bir sarki, hangi ruh halin de olursaniz olun sokar kardesim.
bilinenin aksine emre aydın'a değil emre akad'a ait olan şarkıdır.

ayrıca;
(bkz: sen anlarsın)
dinlerken insanı kendinden geçiren, salya sümük eden, sevgiliyi özleten, aranızdaki uzaklığa ayrı kalmanıza neden olan bilumum şeye sövmenize neden olan şarkıdır. * *
sevgiliden ayrılma aşamasında dinlenildiğinde iki kat daha fazla üzüntü yapmana sebep olan şarkı.
(bkz: durduk yere adamın amına koyan şarkılar)
(bkz: denedim gördüm)
--spoiler--
bu ara ihtiyacım var sana
ellerimi sakın bırakma
bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
--spoiler--

emre akadın seslendirdiği parça.