bugün

Maskülizm hareketinin acilen başlatılması gerektiğini gösteren olay.
eğer bu şekilde bir erkek bir kadını taciz etseydi. siktimin feministleri ve götünü siktiren pasif meriçler ortalığı ayağa kaldıracak, ekşi'de yer yerinden oynayacak, twitter hashtag manyağı olacaktı. Bir de demezler mi kadınlar eziliyor diye. Külliyen yalan.
Yeter artık her gün kadınların şiddetine ve cinsel saldırısına uğruyoruz devlet artık buna dur desin!
Allah güvenseydi zar koymazdı sözünün kanıtı. Hahaha. (bkz: swh)
Bir insan neden böyle bir sey yaparki.
Tiklanmak için herhalde.
Dua edin de adamı işten atmasınlar.
Erkeklerin taciz durumunda çok çaresiz kaldığının bir göstergesi polise gitse bu kız beni taciz etti desen siktir git der kadına şiddet uygulasan taciz edildiğin durumda sen suçlu olursun fazla konuşulmuyor ama kadınlarda tacizde bulunuyor bende bir kere toplu taşımda ugramıştım tepki veremiyosun çünkü böyle bişey olacağı aklının ucunda bile geçmemiştir o ana kadar.
(bkz: Bülent serttaş mode activated)

görsel
Gundem olmayan taciz olayıdır.

Çünkü gerek hukuk gerek toplum, kadının erkeğe yaptığı tacize " taciz" gözüyle bakmıyor. Gülünüp geciliyor. Oysa bu videodaki adamın eşi dostu, ailesi var. Onlara karşı sorumluluğu var. Onları da zor durumda bırakıyor bu kadın.
iett çalışanı hem kendi hem de belediye nin iffetini korumuş. Bu nedenle bir maaş ikramiye ile ödüllendirilmesi gerekiyor.
Bir tiktokçu nesil geliyor.
Allah muhafaza.
Yazik kimin kiziysa.
Terbiyesizliktir.Bunun aynısını bir erkek yapsaydı ne olurdu kim bilir...
Sırnaşık ve çapkın kız. işçi kardeşimiz en azından memeleri bir avuçlasa iyiymiş. Bu durumda kimse adamı tacizle falan suçlayamaz.
(bkz: erkeklerle para karşılığı yatan kadın)
Şunu yapan erkek olsa bütün ülke içinden geçerdi.
Beyin terk.
Kalkanı indirebilecek türden bir taciz yaşamış işçi kardeşimiz.

Geçmiş olsun.
Adam rehavete kapılıp anlık bir reaksiyon gösterse feministler şuan ayağı kalkmıştı adamı tacizden tutuklatmak için. Yaşadığım coğrafyadan etimle kemiğimle nefret ettim. Sirk gibi ülke.
iett çalışanını taciz eden tiktok meraklısı ve de afedersiniz şıfrıntı türden bir genç kızdır. Yazık.

Video 》

https://www.instagram.com...AxGc/?igshid=tjyxwmtjanbp