bugün

üzerinde emek ve hayaller bulunduran kupon. çoğunlukla tutmaz. futboldan iyi anlamak gerekir.
Lise son sınıf ögrencilerinin bir coğunun öss kitaplarından daha cok baktığı şey.
her seferinde 1 veya 2 maçtan yatan kupondur.

hayır x takımının ayağının ayarının bozuk olduğu forvet oyuncusu son dakikada o topa 4 derece daha sağa doğru falso yaptırsa , veya y takımı galipken o takımın gerizekalı defans oyuncuları o golü yemese, veya z takımının kova kalecisi o hatalı golleri yemese, şimdiye kadar çoktan zengin olmuştum.

kumarı her zaman oynatan kazanır felsefesi bu olsa gerek...
futbol meraklısı insana kısa yoldan para kazanmaya çalıştıran şans oyunun bir parçası. * *
tuttuğu takdirde müthiş bir rahatlık veren kupondur. ertesi günü alınacak paranın sevinci falan. bir nevi burs gibi.
mikrofon uzatıp sorarlarsa eğer;''bu parayla ne yapmayı planlıyorsunuz''diye, ''faturaları yatıracağım'' diyeceğim.*
çok azı cebe çoğuda buruşturulup çöpe atılan kupondur.
hep tek maçtan yatar bu kupon. paranı geri almak için gider bir daha oynarsın yine kaybedersin. kaybettiğin parayı geri almaya çalışmayacaksın, püf nokta bu.
kısa yoldan para kazanıp zengin olmak isteyenler bir yana, öğrencilerle kendi geçimlerini (içki, okumalık kitap, eve kız atma vb.) sağlamak için oynadıkları şans oyunudur. bu oyunda tutturan birileri de bu öğrenci sözlük arkadaşına kupon filan önersinler, lütfen.
Yaptırılan parayı kenara koysalar zengin olmuştunuz kuponu.
bugün için aşağıdaki şekliyle oynanırsa tutacağını düşündüğüm kupondur.

211-almanya-arjantin(düello)-1 (2.00)
129-nijerya-bosna hersek - 2 (1.60)

Bu iki maç bankodur. Nijeryayı herkes izledi gol atacak adamları yok. emenike 23 maçta 8 gol atan bir adam hem de fenerde ve türkiye liginde. zaten çok etkisizdi.bosna arjantin karşısında çok etkili olamasa da iyi oynadı ve beraberlik içten bile değildi. maçı rahat alır.

almanya arjanti düellosu ise süper oranla en banko maçtır. almanya gananın üzerinden silindir gibi geçecektir. arjantin iranın katı savunmasına 3 gol bile atamaz.

şimdi bu 2 maçın yanına düşündüğüm ve güzel kupona uyacak bir maç bulamadım. belçika -rusya maçı her sonuca açık. diğer liglere de çok güvenmediğimden hem de size eskiden beri uyguladım hatta şuan bilyoner'in yeni birşey bulmuş gibi millete duyurduğu bir iddaa tüyosunu paylaşayım.

kupona 3. veya 4.maçı bulamadığınızda riskli bir maçı almaktansa veya 1.05 gibi oranla riski artırmaktansa bir basketbol maçını veya alt-üst seçimli bir futbol maçını sistemli olarak ekleyebilirsiniz. oran biraz düşer ama 3.maç risk olmaktan çıkar.

şöyle ki; bu 2 maç mbs'si 3 yani bir maç daha eklemek lazım kupon olması için, biz örneğin bugün 741 kodulu siena-ea milano maçına hiç bakmadan kuponun birinde 1 diğerine 2 oynuyoruz. yani 2 kupon yapıyoruz. bunu sistem 1'le de yapabilirsiniz.diğer 2 maç tutunca kuponlardan biri tutup biri yatacak çünkü ya 1 kazanacak ya da 2 veya alt-üst oynarsınız 1.70 oranlı maça ve 3.maç tutmuş olur. diğer 2 maçın 3.60 olan oranı 3.06 gibi bir orana düşer o kadar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.