bugün

bismillah daha yeni geldi çocuk...
hah yine başladık.

kuankacı, hafif fırlama olmadığı için mi bütün bu kampanyalar?
yine aynı masum(!), hatasız(!) yazarların düzenlediği kampanya.
ama bu sefer şaşırttınız beni, çok geç başlattınız kampanyayı.
size rağmen iyi kalacağım ama. başaramayacaksınız. haberiniz olsun.
karşı olduğum kampanyadır. sözlüğün önemli değeridir.
galatasaraylı, kaliteli bir yazardır.
ya Allah aşkına beni artık rahat bırakın. hata yapıp hatanızın eleştirilmesini ve donuza eklenmeyi kabullenemiyor, bana düşman oluyor, manipülasyonla hedef saptırıp artı topluyorsunuz. bak bunu biliyorum, bu yüzden ciddiye almıyorum. bir düşün yakamdan ya. izin verin bir huzur içerisinde yazayım. ne kötü adamlarsınız be !
inandırıcılığı olmayan kampanya. sıktı artık.
adam yeni hesabıyla daha yazar olmadan silik olsun kampanyası başlıyor. kırıcı ve manipülasyon dolu şeyler yazacağınıza hatanızın eleştirilmesini ve donuza alınmayı kabullenin...
Lavuk silik yedikçe geri geliyor. ismet gürbüz gibi kendinden tiskindirdi iyice..
icardi siksin sizi. Bırakın adam takılsın amk. Tüm başlıklarda icardi salın adamı la.
Konudan bağımsız bir kişinin sadece bir rumuzu olsun.Adamlar feyk hesabından kendisinin diğer hesabının altında etkileşim yapıyor.

Edit: Modlara sesleniyorum herkesin tek rumuzu olsun,
nickinden velet olduğunu anlayabilirsiniz zaten.
nickinden velet olduğunu anlayabilirsiniz zaten.
sütten çıkmış ak kaşıkların kampanyası. siz algı yapıp üstümden ayarla artı toplamaya devam edin. yeter ki ben rahat rahat yazayım. hiç uğraşamayacağım boş şeylerle.

edit: başlığı hortlatmış olan ak kaşık, entrysini silip kaçtı. ben hortlatmadım yani. her şeyi benden biliyorsunuz ya, ondan dedim.
görsel
Ayol demeyin öyle kıyamam evde kalmış yakışıklıya. Muahh.
sütten çıkmış ak kaşıkların, algı yapıp artı toplayanların, trollerin, gol yiyince sahayı terk edenlerin süpersonik kampanyası. siz olsanız ciddiye alır mıydınız ?
Bayram hediyesi olsun.
Ben bu çocuğu da, yukarıda onunla problemi olanları da seviyorum esasen..

Sabredemediğim şey; saçma saçma saçma bir biçimde yok seni istedim, ben aldım, onu benden iste, buna laf etme tarzı koca koca insanların işi gücü koyup “kankimsim, aşkitomsun” çekmeleri; bir de, tamamen kendi iç dünyasını tatmin etmek için açılan, ne anlattığı belirsiZ, altında ikinci entry görünmeyen, otomatik başlıklar..
görsel
sütten çıkmış ak kaşıkların algı yapıp artı toplamak için hortlattığı başlık. sırf abırı sinirlendirmek için yaptığınızı biliyoruz ama bunu başaramayacaksınız. kötü niyetli fanatikler sizi...
Sittirsin gitsin.
Mutlu ama kaşık olsun.
siz çok ak kaşıksınız ya, adamı sinirlendirmek için kırıcı ve tahrik edici yorumlar yazıyorsunuz ama umurunda değil...
Aktan çıkmış süt kaşık.

Dilerim tez vakitte s*ktir olup gider..
zaten silik bir tip üzerine gitmeyin ya.
Hiç sorun değil biz bir ölsek bile bin diriliriz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar