bugün

ibrahim üzülmez'in "istikrar" konusunda kendisini leite kaka'ya benzetmesi hadisesidir. çok istikrarlıymış ibrahim, o konuda kendisini kaka ile bir tutuyor ve kaka'nın da kendisi gibi istikrarı sayesinde başarılı olduğunu söylüyormuş. *

(bkz: yine güldürdün küt saçlı ibo)
(bkz: sıcak sıcak)
(bkz: ibrahim üzülmez in kaka kokması)
abes olay ama isabetsiz, dağa taşa yapılan ortalar konusundaki istikrarı yönünden bakarsak evet kaka'ın iyi futbolu kadar istikrarlıdır kaptanımız.
sanırım ibrahim'in alkollü iken yaptığı açıklamadır. Zaten bir ara iyi orta açabilsem real madrid'de falan oynarım diyordu. yapma ibrahim yapma gözünü seveyim.
(bkz: şakaysa çok komik ciddiyse hiç komik değil)
zamanında "orta yapabilsem real madrid takımında futbol oynuyor olurdum" demecini veren kişinin masturbasyonu.
tamamen yalandir ..ibo yillar once benim oyun stilimde oynayan diger bir futbocu roberto carlos'tur onunda sansi gavur memlekette dogmasi bizim koyde flamengo vardi da mi alt yapisina girmedik demistir..
(bkz: ibrahim kıçımızla gülsek üzülmez) .
ibrahim üzülmez'in saçmalamadığı aksine tevazu gösterdiği durumdur. ibrahim üzülmez 8 yıldır beşiktaş'tadır ve bu süre içinde değişen onca teknik direktöre, sisteme, başkana karşın her zaman sol kulvarın değişilmezi olmuştur. bendenizvari saçlıdır, orta yapamazdır, misyonu yoktur filandan ben anlamam, bunlara takılanların da futbol bilgisinden şüphe ederim. ama şunu iyi bilirim şayet kriter istikrarsa 3-4 yıllık milan geçmişi olan kaka'dan daha istikrarlıdır. türk futbolunun kim ne derse desin mevcut sol bekler içersinde en iyisidir.

3 5 2 de sol orta saha oyna demişlerdir çıkmış efendi gibi oynamıştır, tigana'nın 2 dmc 2 supporter ile oynadığı sezonda sol kulvarı öyle ya da böyle tek başına başarı ile savunmuş ve tüm bunları yaparken de her maç azımsanmayacak derecede hücuma da destek vermiş,ataklara çeşitlilik kazandırmıştır. gerisi tipi ve beyanatları ile ilgili ''saça bak .mına goyum zuhaha'' temalı düşüncelerdir ki zaten bunlar da fazlasıyla güzaftır.
yurdumun hadi yeteneksiz futbolcularını aşşağılayalımcılık oynayan insanının, kaynak bile göstermeden, http://www.sporx.com/deta...;kategori=29&go=92039 adresindeki

"Artık Avrupa'da futbolcu transfer edilirken istikrar arıyorlar. Baktığınız zaman Kaka dünyanın en iyi futbolcusu seçildi. Kaka'nın bu kadar çok oy almasının en büyük nedenlerinden biri devamlılığının, istikrarının olması. Avrupa'da özellikle bunlara bakıyorlar. Türkiye'de de buna bakılması gerekiyor." satırlarından çıkardığı sonuç.

ibrahim kötü futbolcu olabilir lakin, şu satırlara bakan herhangi aklı başında bir insan ibrahim'in kendini kaka ile karşılaştırmadığını anlayabilir. hala bu satırlara bakıp, bizim deli ibo'ya bak kendini kaka'yla karşılaştırmış eki eki diyebiliyorsanız sizi ilkokul 4 türkçe dersi kitabını açıp okuduğumuzu anlayalım kısmını iyice çalışmaya davet ediyorum.

edit: bir de eksi vermiş utanmadan, arlanmadan. sana bir de ilkokul 1 den zihinden problemleri öneriyorum.
beşiktaş inönüde barcelonayı yendikten sonra "herkes gördü, overmars'tan daha hızlıyım" gibi bir açıklamayı canlı izledikten sonra asla şaşıramayacağım başka bir ibrahim üzülmez bombasıdır.
(bkz: lütfen dikkat)

elbette ki hiç alakası yok. kaka kim, ibo kim. ancak ibo da '' ben onun kadar kaliteli bir futbolcuyum '' demiyor. sadece istikrarlı olmasını kıyaslıyor. ki haksız da değil. beşiktaş' ın iyi de oynasa, kötü de oynasa en istikrarlı futbolcularından biridir.

yoksa kaka gibi bir futbolcu olamayacağını kendi de biliyor. açıklamayı çarpıtmayalım..
kaka'nın futbolcu olmadığını düşünerek ibrahim'in kendini feci şekilde aşağıladığını, kaka'ya futbolcu gözüyle bakarsak da ibrahim'in kendini uçurduğunu söyleyebiliriz..
(bkz: fındıklı bok)
(bkz: kendini bir bok sanmak)
evet sözlük iğrencim. ama terapiye başlayacağım söz veriyorum.
önerme doğrudur hakkaten kakaya benzemektedir.
ibrahim uzulmez'in bu demecinden sonra, evde babasiyla soyle bir diyalog kurdugunu hayal ettim;

+ baba, hani sen bana adam olamazsin demistin ya.
- evet dun gibi hatirliyorum. hatta dunku maci izlerken de aklima geldi ayni sey.
+ ama bak ben kaka oldum
- ah be oglum, ah be deli ibom. ben sana ne diyeyim bilmem ki...
+ kaka de bana.
- bi siktir git cay koy
tip olarak belki benzetilebilir lakin futbol bilgisi ve oynayış tarzı ile hiç bir zaman kaka ile kıyaslanmayı bırak isimleri bile yan yana gelemeyecek kadar aralarında uçurum farkı olan futbolculardır.
(bkz: ibrahim üzülmez ve karate kamil benzerliği)
Tomas Jun'un kendini Ronaldo luis nazario da lima'ya benzetmesi ile eşdeğer olan bir benzetim.
(bkz: aç tavuk kendini darı ambarında sanarmış)
(bkz: bi siktir git dedirten futbolcular)
ibrahim üzülmez'in yanlış ata oynamasıdır.bundan sonraki aksiyonları için;
(bkz: kaka ya benzemek için i belong to jesus demek)
(bkz: kaka ya benzemek için evlenene kadar sevişmemek)
ibrahim üzülmez'e yanlış yerden vurma çabasıdır.

ibrahim, röportajda dünyanın en iyi futbolcusunun kaka olduğunu söylemiş, çok istikrarlı olduğunu belirtmiş, türkiye'de transferlerin pekçoğunun yanlış yapılmasında, istikrar bakılmadan oyuncu transferi yapılmasını göstermiş, transfer yapılırken günlük performanslardan ziyade istikrar da göz önüne alınmalıdır demiştir.

bu röportajın başka bir yerinde kendisiyle alakalı eleştiriler için beşiktaş gibi bir takımda 6-7 senedir banko oynadığını, bunun bir istikrar olduğunu, kendisini de bu kadar yıl istikrarlı bir şekilde oynadığı için başarılı bulduğunu belirtmiştir. eleştirileri normal bulduğunu, böyle göz önünde olmak eleştiriyi doğal karşılamak demektir demiştir.

kendisini kaka'ya benzettiği falan yoktur! kaka muhabbeti röportajın başka bir yerindedir. bjk tv'de yayınlanmış olan röportajın ucundan, ortasından kesip, satırbaşlarını yazan basının yazısının kısaltılmış olduğunu algılayamayacak derecede olanlar da, çıkıp, "kaka'ya benzetti kendini eheheheh" gibi çok afedersiniz aptalca yorumlar yapmış olabilirler.

ancak; röportajın tamamında ne böyle bir açıklama ne de bir ima vardır. ha, ibrahim'e ayar olurum, çok daha iyi bir sol bek lazım derim o ayrı.

(bkz: götünüzden element uydurmayın)
ibrahim in bu ülkede benden daha iyi sol kanat yok açıklamasından sonra gelen bu benzetme ile kendisinin bakırköy ruh ve sinir hastalıkları spora transferinin an meselesi olduğunu bize müjdeleyen durum.