bugün

azim ve duvardan mütevellit söz öbeğine göndermedir.
(bkz: one two three foro) * * *
bütün diplomatik ilişkileri mükemmel ingilizcesi ile sorunsuz yürüteceği malum durumdur . * *
sınırdışı olayını beraberinde getirmesi mümkündür.

(bkz: otel odasında mangal yapmak)
yutdışından 18 yaşındaki hatunları ülkemize vizesiz, pasaportsuz getirip gezmemizi sağlayabilir.

(bkz: 18 yasinda kizlarla gezmek varken mitinge geldim)
18 lik yabancı kızları kesen biri olur ancak.
akabinde ingiliz dışişleriyle anlaşıp, urfa'ya prototif bir oxford yaptırarak bölgenin yüzyıllardır varolagelen birtakım sorunlarına * çözüm getirmesi mümkündür.
kebap ihracatı konusunda önemli adımlar atılması anlamına gelir.
ispanya ve italya gibi ülkelerle aynı masada toplanıldığında müstakbel bakanımızın akdeniz akşamlarını patlatmasına sebep olabilecek hadise.
diğer ülkelerdeki bayan dış işleri bakanları için tehlikeli durumdur.*
elçilerle falan biraraya geldiğinde konferanslarda yeterli yabancı dili var önemli olan bu değilmi. * *
'bakanım bir uzun hava okurmusunuz?' sorularını gündeme getirecek olay.
uluslararası toplantılara göbeğine kadar açık gömleklerle gitmek, aynı anda boynuna havlu asmak, toplantı salonuna çiğköfte getirtmek, en hararetli anlarda ''Allah cezanı verecek'' denilmesi, ''yaw ben sıkıldım bi türkü çığırak van tu tiri forow'' durumlarının yaşanılması anlamına gelmektedir.
kurduğu anlamsız cümlelerle diğer dışişleri bakanlarına saç baş yoldurur.
condelezza rice'a; bana boyle begoti cigutiler yapma demesi muhtemeldir. condi bu lafın ne anlama geldiğini öğrenmek için beyin fırtınaları falan düzenler. bir sonuca varamayınca da, kafayı sıyırıp emekliliğini ister.
dolayısıyla faydalarıda olabilir.
(bkz: duz mantik)
urfa nın başkent olmasıyla eşdeğer bir olasılıktır.
yıl 2010 rutin avrupa birliği destek arayışı için bir ingiltere ziyareti;
- haayee burda okusforud var. okurum ben bunu öyleyse.
televizyon'da haberlerini elimde cekirkek, zevkle izlemeye baslayacagim saatler olusmasi durumu. *
kameralara, kendisinin sarkozy'ye çiğ köfte yedirmeye çalışırken ya da merkel'E lahmacun sarıp verirken yakalanması ile yurt dışındaki imajımıza büyük katkı sağlayacağı olaydır.
+ ho$geldiniz bakan bey hemen konsorsiyuma gecelim
- bakın bakanım ben bugün sen petersburukta 18lik citirlarla neva nehrinde gezmek varken burada kovsorsiyumdayım.
+ ama efenim putinle gorü$meniz var
- bakin geziyorum demiyorum gezebilirdim diyorum putin ne ola ki?
+ da ..
- daha ne olsun canı yidiğim. cig kühte sevenmi. remzi olum cek abine ordan bi dürüm acisi bol olsun
böyle bir olayın gerçekleştiği gün bu ülke artık benim vatanım değildir!
oxford'un urfaya açıldığı andır..
allah yazdıysa bozsun denesi durum.
bulunmaz ingilizcesiyle ortamların kralı olacağı su götürmez bir gerçektir. dış işleri bakanı olduktan sonra ki ilk görüşmesi beyaz saray'da gerçekleşirse, bahçesinde mangal partisi yapacağı bush'a elleriyle sucukları, çiğköfteleri yedireceği hayaliyle şiddetle yanıp kül olmaktayız.
(bkz: sölim miiiiee)
genç parti iktidar olursa, gerçekleşmesine hiç şaşırmıyacağım olay..
ingilizce 4 e kadar sayıyor * *, leydiiiiisss and centılmını da diyor hem de 18 lik kızlarla gezmek yerine ülke dışişleriyle uğraşacak ... biz sizi ararız
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar