bugün

başkanı olduğu takım 55 de daha ilk şutunu attı. maç boyuncada en fazla 2 pozisyonu var.

kiremit kafalı, gidip otoparkın ters yerinden çıkış yapıp taraftarın ortasında tv kameralarına demeç veriyor.

ondan sonra kafaya ayranı yiyor. 2. başkanı da telegole bağlanıp linç ediliyorduk diyor.

yazık ki koca trabzon delikanlılığı bu adamdan bekliyor.

la kardeşim az daha sabredin şu yargıtay kararını versin fener küme düşsün kupanız verilsin.
dün oynanan fb maçı sonrası, stad çıkışı fb taraftarının kendisine başkan
"hakemi kaça satın aldınız" sözlerine karşı.

"onu sen başkanına sor satın alma işlerine o bakar, bu işlerden o anlar" diyerek lafı gediğine koyarak şikeci fblileri çıldırtmış lafını esirgemeyen başkandır.

hak edenlere hak ettiğini kol gibi vermiş başkandır...
Bir Galatasaray'lı olarak beni fener tarafında almaya zorlatmış mafyavari başkan.

Olayları tek tek izledim,başkan yardımcısının da Beyaz tv'de katılıp konuştuğu anlara da tanık oldum.

Merak ettiğim şu.

Lan hadi kimse seni,dışarı çıkarken uyarmamış stad görevlilerinden 'Başkan orası fener taraftarı dolu ordan çıkmayın diye'

Senin yönetim kurulundan bir adam emniyet toplantısına katılmış maç öncesi ve nerden girilecek nerden çıkılacak herşey anlatılmış.

Ama sen atarlı başkansın ya her yerden girer,heryerden çıkarsın.emniyet toplantısında anlatılan prosedürleri öğrenmedin bile muhtemelen yöneticinden ya da öğrendin ama maç sonu uyma ihtiyacı hissetmedin.

Bin kişinin önünde arabaya binerken küfürleri yiyorsun,başa başa amerikan başkanı gibi çevrendeki etten duvar kafana bastırarak arabaya sokuyor,2-3 dk sonra polis senin araçla taraftar arasına girince rahatlayıp arabadan kafayı çıkarıp millete küfür ediyorsun.

Yemezler hacı yemezler.
Taraftar : Hakemi kaça satın aldınız ?
i. Hacıosmanoğlu : Onu siz gidin kendi başkanınıza sorun .

Kapak gibi cevap olmuş . Ayrıca adamı sevmem ama röportaj normal sevrinde giderken ve ben fenerbahçe taraftarıyla problemi olmadığını söylediğinde meydana geldi . AYrıca adam polis tarafından zorla içeri sokuldu . Korkmuş ve ya tırsmışlığı yoktu . Not beşiktaşlıyım . Adam beşiktaş taraftarına kendini misafir olarak tanıttıktan sonra kılına zarar gelmeyeceğini bildiği için taraftar arasına oturdu bizim maçta .
Savunmasını gs taraftarına kalmış başkan. Demek ki, yaptığı delikanlıca bir olay değilmiş. Bilerek ve isteyerek taraftar arasına karışıp olay çıkarmıştır.
(bkz: 1 sınıf kabadayı)

bi de adammış da, adam gibi adammış da. ne zaman bu kadar aciz bir toplum olduk biz, biz ne zaman böyle bi millet olduk? şu adama "adam gibi adam" diye övmek için nasıl bir dünya görüşüne sahip olmak gerekir? nası bi insan şu yaptığı işlere söylediği sözlere hareketlerine vs bakıp da "adam gibi adam" diye övebilir.

herkes adam olur da, bizden adam olmayacak, bu kesin...
ben dünkü olayla alakalı pek bişey söylemicem aslında (çünkü ben galatasaraylıyım ve yorum yapmaya hakkım yok e malum fenerbahçeli arkadaşlar da biz beşiktaşla oynadıktan sonra olayla ilgili tek yorum yapmadı ya şimdi biz yorum yapınca onlara dert oluyo) asıl değinmek istediğim nokta şöyle ki;

yahu bu ama x kıçını kaşıyınca taraftar tahrik oldu, y dişlerini karıştırınca taraftar tahrik oldu olayı iyice moda oldu. arma öpme tahrik, forma gösterme tahrik, taraftarın arasından gitmek tahrik. bu hareketleri yapanlar nerdeyse sınır dışı edilecek ama bi kişi de çıkıp demiyo ki la bu adamlar niye 16 yaşındaki ergen liselilerin kendini keşif dönemindeki gibi ota boka tahrik oluyo. sanırsın takımı adamın bu hareketi yüzünden puan kaybediyo. vallaha çözemiyorum. sadece dünkü olay özelinde söylemiyorum bunu yanlış anlaşılmasın. bu tahrik olmalar iyice meşrulaşmaya başladı ve bi yerden sonra önü alınamayacak ben onu söylemek istiyorum aslında. ulan hiç unutmam mourinho bi barca maçında kazandıktan sonra tribünlere dönüp nasıl koyduk ama gibisinden bi hareket yapmıştı aha dedim şimdi taraftar sahaya inecek e herkesi kendimiz gibi sanıyoruz ya. he bide mesela bayern chelsea şl finalinde kazanan chelsea futbolcularının bi sevinişi vardı sahada (drogba kalenin üstüne tırmanmıştı) rakip takım zerre tahrik olmadı bu nasıl iş ben anlamıyorum anlamicam da.

çok değil bi kaç ay evvel fenerbahçeli biri bıçaklanıp öldürüldüğünde de tahrik olayından bahsedilmişti mesela. bundan bahsedilmesi çok doğal değil mi böyle bi ortamda. e tahrik her bokun bahanesi oldu ne de olsa.
Hakkında "bir galatasaraylı olarak delikanlı olduğunu düşündüğüm adam!" Diye entry girmeyenleri sikiyorlarmış.

Edibüdü: yarın bir gün bi gs-ts maçından sonra da görmek isteriz sizi genşler.
(bkz: güvenlik kamerasına demeç vermek)
tek başına şikeci korkak fenerli taraftar grubuna meydan okumuştur. şikeci grup da ayran falan atıyor arabasına. ulan o adam seni tek yakalasa topuğunun 61 yerine sıkar. fenerbahçeli kafası işte.*
Yönetiminden ne yönetim kadrosu (ünal karaman ve yöneticiler bir bir istifa ediyor) ne de kendi kulübünün taraftarı memnun. Kulübün ekonomik problemleri ise sağolsun anca devlet yardımıyla ayakta. Sahada takımının oynadığı futbol haftalardır ortada. Dün de tıpkı geçen haftalarda olduğu gibi kötü idiler ama şans yanlarındaydı. Hal bu iken kendi taraftarının gözünde şirin olmak için yapacağı tek şey hangi istanbul takımı olursa olsun saldırmak. Özellikle de fenerbahçe'ye saldırmak. Taraftarının gözünde prim yapacağı tek yer orası çünkü. Bunu yapınca geride kalan herşey unutuluyor.
üçüncü sınıf kurtlar vadisi karakteri.
yanlış kapıdan çıktığı için bazı şikeci malların linç etmeye çalıştığı başkan. aslında onlara koyan yanlış kapıdan çıkması değil, başkanları için söylediği doğru sözlerdir.

adam papazın çayırında lafı koyup kanıttı beyler, şikeciliğinizi yüzünüze vurdu. siz hala memati gibi, çakma polat vs vs konuşup durun...
atarlı küçük enişte...
güvenlik kamerasına demeç vermiş kişidir.
galatasaraylı biri olarak dik duruşu ve hakkını sonuna kadar aramasını taktir ettiğim trabzonspor başkanı.
(bkz: Morte alla Francia italia anela)
son fenerbahce macinda sonra korkaklara adamlik, delikanlilik dersi vermis, lekeli kupayi alip trabzon meydanina anit olark dikme sozu vermis kahraman trabzonspor baskani.
adam gibi adam, ya da halk arasındaki bilinen adı ile adamın dibi.
Fenerbahçeli taraftar arasında röportaj vermeye çalışmış fakat taraftarların tepkisini görünce kuyruğunu kıstırıp arabasına kaçmıştır. arabaya kaçıp korumalarının arkasından bağırıp çağırması ayrı komedidir. kaçmadan önce koysadın tepkini adamın götünden kan alırlar trabzon mu orası?
tam bir provakatör...
Stat otoparkında deplasman takımlarına tahsis edilmiş E-5 çıkışı varken taraftarların içine arabayla dalmanın açıkıklaması başka ne olabilir?
karikatür gibi bi adam....analdık cesaretli felan da bu spor alemi mafya alemi deil be kardeşim...yanlış kulvara gelmişsin...ordaki taraftarların da ailesi işi gücü var...tutup da bi takım sevdasına hayatlarını yakcak deiller ya...yani kimse senden daha az cesaretli deil de millette akıl var...senden farkları o..
tek derdi temiz futbol olan şiddet karşıtı bir mafyadır.*
tek derdi şiddet olan temiz futbol karşıtı bir mafyadır.
bütün tavır ve davranışlarıyla sadri şeneri aratmıyor.
güncel Önemli Başlıklar