bugün

http://spor.haberturk.com...2-yeni-transfer-cildirtti
nedir ne değildir diye beklediğim futbolcu.
98 li çocuk otuzuna yaklaşmış adamla takas edilirmi diye düşündürmüştür. mehmet Batdalı satsan hiç yoktan para kazanırsın. en azından personel parası ödersin de 15 yaşındaki çocukla Naparsın ? maaş verirsin beslersin 4-5 sene sonra patlama yapsın diye beklersin. kendi altyapın yokmu diye kızdım galatasaraya. suan baska bisey düşündüğüm için cümlelerim saçma sapan oldu. silerim birazdan bu entry i.
galatasaray aleyhindeki tweet'leri yüzünden ilk gün milletin baya üstüne gittiği çocuk. Galatasaray'a faydalı olsun da, tuttuğu takım falan fıs. Biz o yaşlarda hiç mi yapmadık? Topçu olsaydık da o yaşımızda küfür falan ettiğimiz büyük takım çağırsaydı gitmeyecek miydik? Az empati kurun ya.
hiç empatiye sempatiye telepatiye gerek yok. fenerli adam istemiyorum ben takımımda. gitsin pendikte oynasın, kumda oynasın ama biz de değil dediğim futbolcu.
sonu emre belözoğlu gibi olabilir.
Galatasaray'a küfür etti Galatasaraylı oldu
görsel
Galatasaray'a transferinden sonra twitter'da büyük tepki uyandıran ibrahim Demirbağ, twitter hesabını kapattı.
Guardian tarafından geleceğin en büyük potansiyele sahip 50 oyuncusu arasında gösterilmiştir.
Fenerbahçe taraftarı galatasaraylı futbolcu. Evet.
Maalesef Galatasarayın yeni emre belözoğlusudur.
fenerin rezilliği karşısında gs olduğum için tanrıya şükrediyorum demiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar